Ervaringen met ferrari/Puma babykleding

Discussion in 'Baby en dreumes' started by hardlopertje, Aug 27, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. hardlopertje

    hardlopertje Bekend lid

    Jul 9, 2012
    853
    28
    28
    Ergens op de aardbol
    Hoi,

    Onze zoon is van juli 2015 en nu heb ik op de site van Ferrari een mooie Zomerjas gezien voor volgend zomer. Ik weet alleen niet goed welke maat ik moet bestellen. Wie heeft hier ervaring mee er staat bij dat de jas van het merk Puma is.
    Ik denk zelf maat 80 of 86 maar een te kleine jas is niet mooi maar een te grote ook niet.
    Wie kan mijn advies geven en heeft ervaring met Ferrari/Puma kleding.
     
  2. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Het gaat er in jouw geval meer om welke maat je zoontje zal hebben volgend jaar, en daar is echt bijna niets zinnigs over te zeggen. Sommigen dragen 74 terwijl anderen al een een jas in maat 92 passen. Ik zou het niet gokken, zonde van het geld.
     
  3. hardlopertje

    hardlopertje Bekend lid

    Jul 9, 2012
    853
    28
    28
    Ergens op de aardbol
    De kleding maat is wel redelijk te schatten. Maar ik wil graag weten hoe die kleding van dat merk uitvalt. Het ene merk valt heel groot terwijl het andere merk heel klein valt.
     
  4. hardlopertje

    hardlopertje Bekend lid

    Jul 9, 2012
    853
    28
    28
    Ergens op de aardbol
    Niemand ervaring mee?
     
  5. amy2015

    amy2015 Bekend lid

    Feb 23, 2015
    528
    234
    43
    Ik heb ducati puma kleertjes aangeschaft. Zit ook een vestje bij die heb ik gelegd op een vestje van dirkje en komt aardig overeen. Maar ik weet niet hoe het valt omdat het hier nog in de kast hangt.
     

Share This Page