Welke voeding?

Discussie in 'Stel je vraag aan de voedingskundige' gestart door Geluk2, 28 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Geluk2

    Geluk2 Actief lid

    1 feb 2012
    122
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bij onze 1e hadden we hypoallergene voeding. Bij nummer 2 willen we normale vosding poberen. Zit er nog verschil tussen de merken? En moet je een merk nemen om alle voedingsstoffen te garanderen? Bedankt!
     
  2. Friso

    Friso Voedingsdeskundige

    1 sep 2009
    5.654
    0
    0
    Hoi,
    In Nederland moeten alle flesvoedingen aan strenge richtlijnen voldoen. In die zin kun je geen verkeerde keus maken. Sommige merken (bv. Friso) doen al jarenlang onderzoek en kijken bij de ontwikkeling van de flesvoeding naar de samenstelling van borstvoeding. Daardoor kunnen er bepaalde belangrijke voedingsstoffen in de flesvoeding zitten die nog niet in iedere flesvoeding voorkomen. Daar kunnen dan verschillen inzitten tussen de verschillende soorten flesvoeding die er op de markt zijn.
    Wanneer je kindje geen verhoogde kans heeft op een koemelkallergie en je wilt flesvoeding geven is het prima om te beginnen met een standaard flesvoeding.
    Groetjes Angelique
     

Deel Deze Pagina