Misschien een beetje een domme vraag maar wat doen jullie in het haar van jullie meisjes? Mijn dochtertje heeft best lang haar, op haar schouders en doe het meestal in een (hoge) staart, niet zoveel tijd, of inspiratie om er nog meer mee te doen. Maar dan? Het wordt zonder iets erin vaak een beetje pluizig. Als we er gel indoen wordt het weer zo vet en ze heeft echt een mega hekel aan haren wassen dus dat doen we 1-2 keer in de week. Met gel erin heb ik het gevoel dat we het echt meer moeten doen omdat het zo vettig wordt... Tips??
Ik heb er nooit iets in gesmeerd en deed er een speldje of stiekje erin. Als het pluizig wordt moet het misschien weer eens geknipt worden, ik laat er regelmatig een stuk afknippen ook toen we nog aan het sparen waren voor lang haar.
Ik maak het 's ochtends altijd vochtig en dan doe ik er andrelon perfecte krul in (zo'n pompflacon) en dan kan ik het haar goed in staartjes doen of stylen met een speldje. Het pluist dan niet meer. Met een feestje oid doe ik er ook nog wat wax en lak in. Heerlijk om met de haartjes bezig te zijn
Niks, onze kapster raadt ook echt af om stilingproducten bij kinderen te gebruiken, of alleen in de puntjes. Mijn meiden hebben ook best lastig haar dat we nu ook lang laten groeien. Ze krijgen meestal staartjes (met een natte kam), en een hoop speldjes om de boel op zn plek te houden.
Ja ik dacht eigenlijk al niets en normaal zit het best OK maar op het kdv doen ze heel vaak vlechtjes of iets dergelijks (wat superleuk is!) maar daarna pluist het natuurlijk als een gek... Dit is fotootjes als het los is
Antiklitspray van Gliss als ik het los laat hangen. Dat haalt meteen het pluis weg en glanst heel mooi. Als ik haar in staartjes doe spray ik het eerst nat met Goedemorgen lotion van Zwitsal. Ruikt heerlijk en haartjes blijven goed zitten. Ik kiep zo'n flesje gewoon in zo'n roze miniplantenspuit van de ikea.
Hm vooral water en speldjes en soms gel inderdaad. Maar was het maar 1x per week over het algemeen. Maar als er al gel in zit is het echt enkel vingertoppen.
Ahh, mooi meiske! Maar de haartjes van mijn meisje zijn nog superkort. Met langer haar heb ik nog geen ervaring, daar zou ik ook nog niet zo snel iets in doen.
ik geef mijn dochter af en toe een haarmaskertje.. Klinkt gek, maar haar haar is ook pluizig anders..
ik doe soms een beetje schuim in het haar, maar verder gaat er vaak een staartje of vlechtje in het haar en dan maar hopen dat het er in blijft zitten want het liefst heeft ze het los, maar op school is het wat onhandig voor al met gym
Ik spuit er nog steeds nenuco in, babylotion. Ruikt lekker en daardoor is het makkelijker in model te brengen, dit maakt het haar niet vet.
ik doe van die perfecte krul creme erin van andrelon, maar je hebt het ook voor stijl hoor. Dan is het veel minder pluizig. (met die krullen van mijn meisje is het geen gezicht zonder iets erin).
Zelf heb ik lang haar tot mijn taille dat soms pluist. Als ik mijn haar heb gewassen gebruik ik een serum. Ik verdeel een paar druppels over mijn handen en ga er even mee door mijn haar maar niet over mijn hoofdhuid. Je moet echt heel weinig gebruiken want anders wordt het vet. Dit is gewoon verzorgend en zuinig in gebruik. Misschien is dit een idee? Ik vind het ideaal en beter voor het haar dan stylingproducten.
Ik gebruik antiklit spray om te stylen. Ze heeft vaak invlechten. Soms door de dag heen nog wat van die spray er op, als t gaat pluizen/pieken. Toen ze nog korter haar had, deed ik er heel af en toe wel eens een beetje lak in of gel. Maar dan vind ik dat t de dag erna echt gewassen of iig uitgespoeld moet worden. Los heeft ze nooit. Niet handig, blijft niet mooi zitten en staat haar ook niet zo leuk. Soms wel eens half los.
Na het douchen doen wij een drupje van dit spul erin. Helpt tegen klitten en glanst mooi. We doen het niet op de hoofdhuid. Gliss Kur High-Gloss Emulsion Gold Shine Blond « Elke dag conditioner | Truus.nl
Hier alleen na het douchen balsem voor krullen (anders pluist het heel erg met die bos krullen die ze heeft) maar nooit gel o.i.d. Soms doen we het los als het mooi zit en dan enkel een speldje erin zodat het niet in haar gezicht hangt de hele dag. En soms 1 staartje, 2 staartjes, 1 knotje, 2 knotjes, 2 vlechtjes, een half staartje, 1 invlecht of 2 invlechten.... echt van alles, haha. We vinden het allebei echt heerlijk om met haar haartjes te frunniken.
Hier ook een dame met een pluizenbolletje aan de achterkant.. Ook als het net geknipt is pluist het de dag erna weer Verschrikkelijk!!! Eerst werkte babyhaarlotion goed maar nu niet meer.. Ik heb nu een spray bij de brainwash die ik voor mn eigen haar gebruik (ben ook een pluizenbol) en dat werkt wel! Merk het verschil wel nu het op is en ik er niks meer indoe.. Dus gauw weer gaan halen!