kopje onder

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door butterfly24984, 19 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. butterfly24984

    butterfly24984 Bekend lid

    16 okt 2011
    682
    0
    0
    NULL
    NULL
    Schrik,

    Tijdens het badderen ging mijn zoontje (1 jaar) kopje onder :(
    Zo geschrokken.
    Nu had ik gehoord dat dit mogelijk gevaarlijk kon zijn dus heb ik de DW gebeld.
    Er zat ook olie in het badje
    Ik hoef niks te doen, maar mocht hij kortademig of benauwd worden of koorts krijgen dan moet ik de dokter bellen.
    Er kan namelijk mogelijk door het water een ontsteking in de longen komen.
    Iemand hier ervaring mee??
     
  2. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    Hoestte hij ook? Anders heb je kans dat hij gewoon zijn mond dicht en adem in heeft gehouden toen hij kopje onder ging.
     
  3. frannie82

    frannie82 VIP lid

    28 nov 2010
    10.407
    2
    38
    En wij doen het tijdens het baby en peuterzwemmen bewust... Hier heeft ze daarna nog nooit hoeven hoesten. Kan me je schrik wel voorstellen hoor!
     
  4. Nova81

    Nova81 VIP lid

    18 nov 2009
    5.879
    1
    36
    Oh, hier gaat ze een paar keer per week 'kopje onder' in het zwembad en ook in bad (doet ze het bewust)... nooit een probleem van gemaakt en is het volgens mij ook niet!
    Kan me voorstellen dat je geschrokken bent, maar is zeker geen ramp hoor...
     
  5. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.788
    18.956
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Ik zou volgende keer proberen heel rustig te blijven en eigenlijk niet te reageren. Anders breng jij jouw angst en schrik over op je kindje. En dat is niet nodig. Er is niks mis mee om kopje onder te gaan!

    Natuurlijk is het goed om je kindje even extra in de gaten te houden. Zeker als je het idee hebt dat hij water heeft ingeademd. Maar dat gebeurt niet zo snel hoor. Onze zoon gaat inderdaad, met een hoop andere kindjes bij babyzwemmen, wekelijks een keer koppie onder. Hij hoest soms wel even, dat is meer omdat hij het nog steeds wel een beetje spannend vindt.
     
  6. butterfly24984

    butterfly24984 Bekend lid

    16 okt 2011
    682
    0
    0
    NULL
    NULL
    bleef ook wel rustig maar hij was zelf zo overstuur dus moest er wel op reageren een overstuur kind laat je niet in badje zitten
    verder nergens last van hier alleen hartstikke wakker nu morgen maar even uitslaper :)
     
  7. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    Je moet idd altijd proberen rustig te blijven maar ik vind dat sommige wel erg koeletjes doen hoor. Kopje onder kan namelijk ook gevaarlijk zijn. Secundaire verdrinking ofzo heet dat. Kopje onder gegaan, op t eerste gezicht lijkt er niks aan de hand dus het kind huilt gewoon van de schrik en is daarna weer ok. Maaaarr mijn s. M werkt bij de 112 en heeft tot nu toe al 3 vreselijke telefoontjes gehad sat de kindjes zijn overleden hierdoor.
     
  8. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    Ze kwamen niet gelijk te overlijden, poosje daarna ( uurtje /2 uurtjes noem maar op)
    Anyways kopje onder is niet altijd zo onschuldig
     

Deel Deze Pagina