efteling te eng voor 2 jarige?

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door muis26, 28 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Meisjes mogen daar ook in hoor :p
     
  2. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    Ligt aan je kind.

    Voor Isabella vind ik het zelfs nu nog te spannend.
     
  3. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Mieren kunnen ook over je heen lopen en dat is niet tof (volgens Thijmen dan :) )
     
  4. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Ernstig hé. :D
     
  5. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    haha geweldig :D
     
  6. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    mijndochter gaat als sinds ze 1 jaar is en mijn zoontje is ook al 2x geweest. vooral mijn dochter vind het geweldig, praat er veel over en kent alle liedjes uit de hoofd. de fatamorgana (ofzoiets) die vond ze wel wat eng maar heeft het er eigenlijk nooi tmeer overgehad. ze praat enkel over de sprookjesboom en de carnaval :)

    denk dus dat het leuke zo overheerst dat ze er alelen leuke herrineringen aan overhouden
     
  7. 078mama

    078mama Niet meer actief

    En dat terwijl heel veel meiden hier aangeven dat hun 2 jarige het super vindt!
     
  8. Seth

    Seth Niet meer actief

    dat had ik ook..........

    helemaal naar uit gekeken.... vooral het sprookjesbos...

    staan we daar eindelijk..... roept hij bij alles : "niet leuk" dus niet eens alles gezien.....
    ;)

    alleen de snelle dingen...... vond ie leuk.....;)


    impact viel hier dus mee....
     
  9. sab85

    sab85 VIP lid

    24 mei 2007
    9.434
    0
    0
    Wij zijn al 2 keer met de meiden voor een week naar efteling bosrijk geweest ;) en dus iedere dag het park in. 1e keer waren ze 1,5 en 2,5 en laatste keer was 3 weken geleden, waren ze dus bijna 2 en bijna 3 ;)

    Ze vinden allebei alles geweldig leuk en niets eng. Zijn in de droomvlucht geweest, fata morgana is echt favoriet, carnival festival, tuf tufs, die bootjes, sprookjesbos, draaimolens, maar ook raveleijn vonden ze prachtig :D er is zoveel te doen en te zien voor die kleintjes, 2 jaar is echt een leuke leeftijd ervoor hoor :) als het kon ging ik er wonen :D
     
  10. naomi123

    naomi123 VIP lid

    22 mrt 2009
    8.840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    mijn nichtje van 1,5 vond het ook geweldig!
    heeft haar ogen uitgekeken daar en heeft een topdag gehad :)

    als je merkt dat hij iets eng of niet leuk vind ga je toch gewoon iets anders doen, er is ook voor die kleintjes heel veel te doen en te zien!
     
  11. Mowtom

    Mowtom Fanatiek lid

    22 aug 2006
    3.530
    0
    36
    Pedagogisch medewerkster kdv
    Omg eindhoven
    Mijn zoontje van 3 en dochtertje van 2 vinden het beide helemaal geweldig! We zijn laatst 2 dagen naar de Efteling geweest met overnachting in het hotel. Nou hun dagen konden niet meer stuk. Ze zijn zelfs naar de nieuwe show van Ravelein geweest wat mijn meisje een stukje een beetje eng vond maar mijn zoontje het geweldig vond! Verder alle atracties gedaan waar de kleintjes in mogen/kunnen. Dus idd geen spookslot of iets dergelijks maar droomvlucht en carnaval vinden ze geweldig! Ik zou zeggen gewoon doen! En zelf er niet te veel nadruk op leggen dat iets eng kan zijn...gewoon neutraal naar toe gaan. Veel plezier!
     
  12. Nee joh! Toch een prima leeftijd? :D Damien ging met anderhalf jaar zelfs in de bobslee! :D
     
  13. tulip

    tulip Niet meer actief

    echt waar joh, ik las het bij lovelydk ook al en van de piranja, maar ik durf dat op de een of andere manier niet goed. Ik wil ook graag dat papa haar dan vasthoudt en die durft zelf niet in de bobslee.;):D
     
  14. Haha ja, ik had daar destijds ook een topic over geplaatst hier, en de meningen waren erg verdeeld, hangt natuurlijk ook van het kindje af.. Ik heb bij de bob nog gevraagd of het écht wel kon, en die man zei dat Damien wel 'erg klein' was, maar dat het wel mocht omdat hij zelf kon lopen.. Nou ik had het niet meer :)

    Maar goed, ze hebben ons er zo ingezet dat hij er écht niet uit kon vallen. Mijn arm moest achter 'm langs, onder z'n arm door, zodat de beugel goed strak zat, met m'n andere arm kon ik 'm ook vasthouden, en het was hartstikke leuk! :D
     
  15. Bibi82

    Bibi82 Bekend lid

    30 mrt 2011
    506
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee joh, is echt niet te eng hoor. Maar je moet inderdaad geen spookslot gaan bezoeken ofzo. Gewoon het sprookjesbos en dat soort dingen, dat is leuk voor die kleintjes.
    Of ie ervan gaat dromen, tja dat ligt helemaal aan het kind, de 1 is gevoeliger voor dingen dan de ander.
    Ik zou het gewoon lekker proberen en ik denk dat je zult zien dat je kindje het heel leuk vind :)
     
  16. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    De bob mag idd vanaf ze kunnen lopen en ze zitten supergoed vast :) het was leuk en na afloop kreeg hij 3 buttons vd efteling van de medewerkster omdat hij zo stoer was geweest :)

    Vanaf 5 jaar is overdreven hoor blup, ben je ooit geweest met je kleintje(s) dan? Het sprookjesbos is al vanaf heel klein superleuk!
     
  17. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.254
    6.147
    113
    Ik ga toevallig half mei voor het eerst met mijn zoontje (3), mijn dochter gaat niet mee, want ik vind het sneu als ze de hele dag in de buggy zit. Mijn zoontje vind ik nu de leeftijd hebben dat ie dingen bewuster gaat meemaken, ik merk het nu ook aan hem (hij verteld na een dag wat ie allemaal gedaan heeft). Dus ben benieuwd.
    En ja hij gaat er vast over dromen, doet ie namelijk altijd na een drukke dag, maar anders kan ik 'm nooit meenemen. Ikzelf had het zeker tot mijn 6e jaar, dat schreeuwend wakker worden. Dus herken het heel erg van mijn zoontje.

    Maar als jij je er niet prettig bij voelt, lekker niet doen.
    Het maakt hem niet uit hoor, hij gaat vast net zo lief naar de speeltuin of kinderboerderij;).
     
  18. tulip

    tulip Niet meer actief

    wat leuk! De piranja zou ik nog wel aandurven hoor, maar ik denk dat ze de bobslee nog wel eng vindt. Wel jammer, want mama vindt hem zelf zo leuk en papa gaat er dus ook niet in.
     
  19. susanne85

    susanne85 VIP lid

    13 aug 2007
    9.807
    866
    113
    Noord Holland
    Nikita gaat van baby af aan al mee naar de eteling. opa en oma wonen er maar 15 min vanaf en hebben een abbo. ;) Nikita gaat zelfs mee in de villa volta en zeurt soms de oren van onze hoofd omdat ze weer naar de efteling wilt:D kortom. doe wat je gevoel je ingeeft. vertrouw je t niet zo omdat je bang bent dat hij er eng van gaat dromen.... niet doen maar er is genoeg leuks voor kleine kinderen
     
  20. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.302
    2.576
    113
    Emma wordt al helemaal hysterisch als ze de pratende sprookjesboom op tv ziet. Helemaal over de zeik.

    Dus de efteling nog maar even niet ( vindt het ook reteduur)
     

Deel Deze Pagina