wij gaan aankomende week op vakantie naar griekenland. moeten om 5 uur vliegen, moeten hier rond 1 uur weg. kids maak ik me niet zo druk om.. die breng ik op normale tijd naar bed en die vermaken zich wel snachts ( of niet) maar zelf... mn man zegt een nachtje over te slaan, dat als ie paar uurtjes van te voren slaapt hij zo gaar is als wat. ik twijfel nog...om uurtje of 9 naar bed tot zeg half 1 of ook wakker blijven? normaal kachel ik s avonds op de bank altijd al wel effe in.. ik kan in principe altijd slapen, wanneer of waar. maar zal ik dan niet stikrot zijn? toch wakker blijven? we vliegen bijna elk jaar maar zo vroeg is nou toevallig al heel wat jaar geleden en ik ben ook geen 18 meer wat doen jullie met zon vlucht?
Ik zou wel gaan liggen, maar val waarschijnlijk niet in slaap (zenuwen, vakantiestress, slaap altijd pas ruim na 1.00), mijn man kan altijd slapen: tijdstip, moment, plek maken niet uit. Hij zou dus gewoon op tijd naar bed gaan en waarschijnlijk zelfs met 3 kinderen nog zijn ogen in het vliegtuig kunnen sluiten Oh, alvast een hele fijne vakantie!
Ik ging altijd wel even liggen. Pakte dan iets van 2 onrustige slaapuren. Opblijven kan ik niet maar slapen zomaar ook niet. Dag 1 ben ik altijd gewoon brak, tukkie in de middag op bestemming en in de avond niet te laat naar bed en het komt wel goed. Waar gaan jullie heen ? veel plezier!
hihi jullie omschrijven precies mijn gevoelens en gedachten ja. waarschijnlijk ben ik ook nog tot het laatst bezig met opruimen, laatste wasje toch maar weg strijken. alles 80x nalopen, nog een of andere die aan komt waaien, ik zie denk ik maar hoe het loopt we gaan naar kos. dank jullie wel
Ik weet niet of je ooit slaapmiddelen gebruikt, maar ik zou gelijk nadat ik de kinderen op bed had een melatonine pilletje nemen en mn bed induiken. Tuurlijk trek je een nachtje zonder slaap ook best, maar op een uurtje of drie a vier slaap voel je je toch een stuk prettiger. Fijne vakantie!
Niet slapen! Ten eerste kan ik sowieso niet heel vroeg slapen. En ten tweede de nacht voor vakantie al helemaal niet. Meestal slaap ik dan pas rond 00.30 uur. Ten derde ben ik juist de hele dag dood- en doodmoe als ik maar een paar uur heb kunnen slapen! Je kan proberen je ogen dicht te doen tijdens de vlucht. Anders 's middags op je luchtbedje! Have fun!
Wij pikken 2 a 3 uurtjes slaap. Daar heb ik het in mei prima op gedaan. Toen vlogen we om 5 uur maar moesten nog 2 uur rijden en 2 uur van te voren er zijn en dan die avond op tijd op bed. En alles was weer bij getankt
Wij vliegen altijd s nachts eigenlijk. Laatst hadden we een vlucht om 03.00 Ik sla dan in de regel gewoon de nacht over.
Ik zou wel gaan slapen maar heel veel wekkers zetten. Wij hebben ons namelijk een keer verslapen. Ik was zo druk bezig geweest met inpakken dat ik daarna als een blok in slaap viel. Uiteindelijk werd ik 2 uur nadat ik mijn wekker had gezet wakker en damn ik ben nog nooit zo gestresst geweest. Gelukkig hadden we onze vlucht nog net gehaald (het scheelde dat je midden in de nacht goed kan doorknallen en ik had al online ingechecked).
Zit met hetzelfde dilemma. Wij vliegen volgende week ook naar kos maar ook s'nachts. Geen idee of we gaan slapen of gewoon wakker blijven. Ligt er ook aan hoe moe ik die dag ben, maar ik kan over het algemeen niet echt vroeg slapen en mijn man al helemaal niet. Veel plezier alvast!