ei gevoeld, temp niet omhoog

Discussion in 'Temperatuurkaartjes' started by Mistique, Mar 31, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. trishka

    trishka Fanatiek lid

    Mar 6, 2009
    4,621
    0
    36
    aprill jouw temp is ook weer mooi vandaag he :) , hopen dat ie over 10 daagjes ook nog zo mooi is ;) .
     
  2. trishka

    trishka Fanatiek lid

    Mar 6, 2009
    4,621
    0
    36
    Mijn temp is ook weer mooi, 36,6 :D .

    Zou eigenlijk mogen uitslapen vandaag maar manlief had een lekker ochtendhumeurtje en zat dus ruzie te zoeken met me.. En nu ligt hij lekker op de bank te slapen en ik zit nog met een rotgevoel grrrrr. Straks t maar weer uitpraten, ga ervan uit dat zn humeurtje zo weer iets beter is 8) ;) .
     
  3. Truus21

    Truus21 Niet meer actief

    Haha, temp is weer omhoog naar 36.6. Testen heb ik inderdaad in huis, van alles wat, Kruidvat, One step en Clearbleu dus ik ben er klaar voor :p

    Buiten de pijnlijke borsten om heb ik gigantische ongi krampen nu.. Doet echt zeer, en hoop niet dat ik nu al ongi zou worden, op 9DPO..

    @Jerina, behoorlijk last van kwaaltjes dus.. Fijn dat de echo er bijna aankomt, hoop dat die dagen snel voorbij vliegen!

    @Trishka, ach mannen, grrr.. Raar volk is het af en toe ;) Je temp ziet er goed uit.
     
  4. MG2009

    MG2009 Niet meer actief

    Wat een mooie kaartjes hier meiden!!!!
    Ik hoop dat jullie allemaal zwanger zijn! Februari is een prima beval-maand! :D (ik kan het weten, zoontje is in feb geboren en nu dus weer in feb uitgerekend ;))

    Truus, hahaha goed bezig meid, je bent dr helemaal klaar voor he!!!
     
  5. Truus21

    Truus21 Niet meer actief

    Haha ja, heb standaard een voorraadje in huis liggen. Ook al toen ik nog aan de pil was en we niet bezig waren met zwanger worden ;)

    Ene, Februari lijkt mij ook een prima maand om te bevallen hoor :p
     
  6. Laurise

    Laurise Niet meer actief

    Hier weer dezelfde temp 36.9... en nog meer kwaaltjes pfff spannend, ben misselijk heb het warm en mijn ontbijtje komt ophoog, nog wel krampen maar goed dat heb ik altijd en kan ook bij de zwangerschap horen, horen zachte vergrote tepels (daarom heen die rondjes :) ) er ook bij.

    @Truus
    Ziet er goed uit Truus en goed dat je van alles in huis hebt! Ik ook al haha :) wanneer ga jij testen? Zullen we gezellig alle twee februari moeders worden!!!???

    @Trishka
    Fijn dat je wel iets voelt toch, dan vole je tenminste wel zwanger, leuk bijna de eerste echo!!

    @MG
    Doe bijna een moord om feb moeder te zijn hahaha bijna he! Eerste wilde ik perse in de zomer zwanger zijn en perse een meisje nu maakt het mij allemaaaaaal niks meeeeer uit!!!!! Voel jij je goed?

    De rest zwaaiiii
     
  7. MG2009

    MG2009 Niet meer actief

    Ik voel me prima dames! Moeders voor moeders komt zo langs.

    Ik had idd ook altijd testen in huis, altijd een voorraadje, ook toen we helemaal nog niet bezig waren net zwangerschappen. Vriendinnen verklaarden me voor gek, maar met een onregelmatige cyclus vind ik dat geen overbodige luxe.
     
  8. Laurise

    Laurise Niet meer actief

    Goed dat je mee doet aan Moeders voor Moeders, fijn dat je goed voelt!

    Ja precies ik had er ook altijd 1 liggen zelfs toen ik aan de pil was.. En nu liggen er wel wat meer :)
     
  9. Laurise

    Laurise Niet meer actief

    Denk trouwens dat ik toch misschien op dag 20 mijn ei heb gehad en dat ik op dag 32 een innestelling had, 's avonds dag 31 krampen en bruinverlies... aahhhhhh loop ik mezelf gek te maken of ziet iemand dit ook in mijn kaartje? En als het zo is, heb op dag 30 een inwendige echo gehad, konden ze het dan niet zien?En is dit niet schadelijk voor het beebje geweest?
     
  10. MG2009

    MG2009 Niet meer actief

    Laurise, doe een test!!!!
     
  11. Aprill

    Aprill Niet meer actief

    Laurise gewoon testen, dan weet je het... ik duim voor je
    En.. als idd dag 20 je ei was, dan zit je nu op 15dpo.. dan kun je zeker testen ;) ik dacht het ook dat dag 20 je eisprong was ;)
    Je maakt jezelf gek zo, haha... als je positief test zou dit super zijn, maar negatief.. kun je het een beetje van je afzetten ;) ik duim voor positief :):):)
    Dus, 2 uur niet meer naar toilet en weinig of niets meer drinken, haha...
     
  12. Mistique

    Mistique Fanatiek lid

    Mar 7, 2010
    1,053
    0
    36
    Dankjewel :).
     
  13. Mistique

    Mistique Fanatiek lid

    Mar 7, 2010
    1,053
    0
    36
    Truus, ja ik ben ook blij dat de echo bijna is :). Jij hebt weer een mooie hoge temp, dat belooft echt wa goeds hoor :):).

    Laurise, spannend hoor je kwaaltjes.. klinkt wel naar een zw. Ik zeg ook testen :).
     
  14. Laurise

    Laurise Niet meer actief

    MG ik wil graag wachten totdat mijn mannetje terug is want die is 3 weken weg geweest... of een leuke verrassing voor als hij terug is... hmmm ik weet het nog niet, of morgenochten of vrijdagochtend als mijn man er weer is..

    Aprill jaaa dacht jij ook dag 20 bij mij... ja word zeker gek zo.. ook als mijn innestelling op dag 32 is geweest kan ik dan nu positief testen.. hahah kan even naar de apotheek rennen, werk toch in het ziekenhuis.. maar ja om nu alleen op de wc van je werk de test te bekijken vind ik niet zo heel leuk... komen dan rare geluiden uit de wc :)
     
  15. Aprill

    Aprill Niet meer actief

    Nou... als ik jou was, zou ik testen en als die positief is ;) hem als hij terug is verrassen met
    een klein papa-kadootje :D:D:D
    Test nu... dan hoef je het niet op je werk te doen, haha...
     
  16. Laurise

    Laurise Niet meer actief

    Aprill ja dat zou wel een echt heeel groot cadeautje zijn natuurlijk... ik zit nu op mijn werk :(

    Jerina ja klinkt goed maar temp vind ik nog laag.. maar goed heb een zwangerschapskaartje gevonden die ook 36.9 heeft..
     
  17. Truus21

    Truus21 Niet meer actief

    Lijkt mij een goed plan :p Weet nog niet wanneer ik ga testen.. Probeer mezelf in te houden tot 14DPO ;)

    En wanneer ga jij testen, ben je er al uit?
     
  18. Laurise

    Laurise Niet meer actief

    Nee nog niet Truus haha, zie het niet zo zitten om hier in het toilet op mijn werk te testen.. misschien morgenochtend maar dan kan ik beter nog 1 dagje wachten omdat dan manlief thuis is.. maar weten jullie hoelang het erop blijft staan bij clear blue digitaal? Als ik 's ochtendstest kan ik hem dan inpakken en dat mijn man hem 's avonds om half 8 nog kan zien?
     
  19. Truus21

    Truus21 Niet meer actief

    Ik weet het niet zeker maar ik meen dat dat er maar een uurtje op blijft staan. Je kan ook een foto maken en in een mooi lijstje doen :p
     
  20. Laurise

    Laurise Niet meer actief

    O balen dat het zo snel weg is... uhm tja dan naar 1 uur service.. maar goed moet werken, of uitprinten kan natuurlijk ook.. pfff wat een keuzes, een luxe keuze als het zo is.. jij nog 5 dagen wachten.. waarom telt ff je dpo niet vanaf je ei?
     

Share This Page