Hallo, We proberen niet zwanger te worden maar wil mijn cyclus toch bijhouden. Zaterdag 18/1 had ik duidelijk ovulatiepijn (heb ik elke maand). Maar ik zie geen temperatuurstijging? My Ovulation Chart || Ovulation Tracker
je temperatuur is erg wisselend op je kaartje, dus lastig om te zeggen dat er al wat verandert/stijgt. de trend lijkt wel stijgend te zijn. maar ovulatiepijn kan ook vooraf gaan aan eisprong, dus misschien eisprong later gehad? en dat je temperatuur ook later pas stijgt? is dit je eerste ronde met temperaturen? als je een paar rondes temperatuurt leer je je eigen curves wat beter kennen en dat maakt het makkelijker om te zeggen wat er wanneer gaande is. succes in elk geval!
Ten eerste is je kaartje erg wisselend. Ten tweede temp je niet altijd rondom dezelfde tijd, probleem voor het aflezen ivm verminderde betrouwbaarheid. Het wisseldne in ja kaartje komt ook van al die witte bolletjes af, degene die binnen de tijd vallen zijn minder wisselend. Ten derde heb je dan 10-12 vruchtbaar slijm gehad, maar niet rond de dag van je ovulatiepijn zie ik? Qua temp zou je ei wel eens op dag 14 geweest kunnen zijn, even ervan uitgaande dat ze allen betrouwbaar zijn. Vanaf dan wordt je temp wat stabieler.