Hey Babs, Mijn ei is ook voorbij... Blij! (nu afwachten.... ) Hoelang moet je wachten tot je NOD? Ik waarschijnlijk tot de 17e ofzo... Heb nu voor het eerst al 3 dagen last van een jeukende/gevoelige/pijnlijke tepel... Alleen rechts. Maar dat zal wel van mijn eisprong zijn. Elke keer neem ik me weer voor om gewoon relaxed te zijn, en niet te vroeg te gaan testen... Maar de zenuwen beginnen nu alweer te gieren!!
Nou dan zijn we ongeveer tegelijk aan de beurt!! Ik ben heel benieuwd, ik hoop dat we elkaar kunnen feliciteren! Zou dat nou niet de allermooiste afsluiting van het jaar zijn???!!! Maar ja, tegelijkertijd wil ik ook niet te veel hopen... Ik beloon mezelf maar met een lekker wijntje dan deze kerst!
Jeetje Babs.... Tja dan is het echt het allermooiste cadeau wat je onder de boom zou kunnen krijgen.... Pfffff... Respect hoor!
Ik hoop dat het raak is babs! Respect idd, ik sluit me aan bij stippeltje. Mijn NOD is de 24e (volgens mij zelfs 2 dagen later) dus dat zou toch ook een mooi kerstcadeautje zijn.
Ik doe ook mee...!! Gister heel duidelijk mn Ei gevoeld voor t eerst eigenlijk...:S Mijn NOD is de 21ste dus zou mooi kerst/verjaardags kado zijn
KLUSSERDEKLUS HAHAH neee ik wacht niet tot 10 dagen wachten!! weet niet wanneer ik het doe!! vind zooo moeilijk wachten!! enneh...ben een echte lid van de kruidvat testen!!!!