Hallo allemaal, Ik ben helemaal nieuw hier, dus dat is nog even wennen. Ik ben eigenlijk op zoek naar mensen die net als ik gaan beginnen met een 1e ICSI behandeling komende maand. Erg spannend allemaal omdat ik niet goed weet wat me te wachten staat. Ik heb af en toe bij andere onderwerpen meegelezen, maar tref daar vaak mensen aan die al een langer traject achter de rug hebben dan ik. Wie o wie zit in hetzelfde schuitje? Even kort ons traject tot nu toe: November 2011 kinderwens, dus maar eens gaan klussen September 2012 doorverwezen in de MMM. Uitslagen lieten zien dat mijn man nagenoeg steriel is ( waarschijnlijk t.g.v. 2 Operaties in zijn jeugd voor niet ingedaalde testikels). Omdat ze in Nederland weinig voor ons konden doen zijn we doorverwezen naar Dusseldorf. (We hebben even moeten wachten en hebben half maart onze intake daar gehad.) Mijn echtgenoot zal t.z.t. Een micro TESE ondergaan en ik mag vanaf donderdag beginnen met spuiten voor onze eerste ISCI behandeling.
Hier geen 1e Icsi, maar ik wil je even veel sterkte wensen! Hopelijk vinden ze zaadjes bij de Tese! Mijn man heeft een tese ondergaan in 2011, helaas niks gevonden. We zijn toen verder gegaan met donorzaad en de 1e icsi zwanger geworden en zielsgelukkig met onze zoon Beau!
Hallo zonnestraal, Bedankt voor jou reactie. Wat fijn dat je uiteindelijk een mooie zoon hebt gekregen. Het geeft mij het gevoel dat het allemaal nog steeds kan en ik houd hoop dat het snel wil lukken. Hoe heb jij het spuiten van de hormonen ervaren? Heb jij veel last van bijwerkingen gehad?