Jeetje Nienke... wat ontzettend heftig weer. Gaat het wat met je? Dit is de grootste ellende van een kunstmatige cyclus. We hebben t hier (bijna) allemaal wel eens meegemaakt, maar dat maakt het voor jou niet minder verdrietig. Ook nog net voor de feestdagen, extra pijnlijk. Hou je taai meid, ik denk aan je.
Neeee @Nienke91, niet weer... Wat had ik het graag anders gezien voor je, zeker nu ❤ Hopelijk verder geen complicaties... dikke knuffel!
@Nienke91 .. Wat ontzettend verdrietig.. en zo gemeen, het had goed moeten zijn verdorie!! Veel sterkte lieverd en ik denk aan je. ❤
Dag lieverds! Zo lief al die berichtjes hier! Gistermiddag gebeld, HCG was 22. Dus bbz is in principe gewoon uitgesloten (heb ook nergens pijn oid). Had ik nu maar doorgetest, hadden we wel afloop gezien. Wat ze wel netjes doen hier is dat ze me voor alle zekerheid nog willen zien. Dus maandag weer bloed prikken en aansluitend een echo, even checken of 't lijf t goed gefikst heeft. Waar ik overigens wel vanuit ga, krijg al wat krampjes. Het gaat hier verbazingwekkend goed. Ben er echt enorm rustig onder somehow. Van te voren echt tegen m'n vriend gezegd, houd er rekening mee dat als het mis is, ik denk een paar maanden onder een dekentje ga liggen. Maar gek genoeg komt er weer een soort power naar boven en ga je in de regelstand he... En eerlijk is eerlijk, die eskimootjes in de vriezer helpen denk ik ook mee. En... ik bedoel dit absoluut niet vervelend! Maar... ik heb het liever zo dan dat er al een kloppend hartje is, denk ik. En wat ook helpt is M&M's en een wijntje . Stiekem ergens diep van binnen nog wat twijfels of t niet aan de baarmoeder kan liggen, maar ja, heb ik weer wat nieuws om te googelen komende weken. Ik hoop ook, heel brutaal misschien, dat we gauw weer door mogen. Ze had t over een wachtlijst van 2 a 3 maanden. Maandag gewoon nog eens vragen. Nogmaals dank voor jullie lieve woorden en alles. Is ook echt zoooo fijn! <3
Wat ben je weer sterk @Nienke91! In ieder geval superfijn dat het geen bbz is. En inderdaad, je hebt nog steeds drie kansen in de vriezer, dat helpt zeker! Al is het ook niet gek als er nog een dipje gaat komen, gewoon maar aan toegeven dan... en duimen dat de wachttijd niet al te lang oploopt!
Lieve @Nienke91, wat straal je toch een hoop kracht uit. Heel fijn dat het geen bbz is, maar ik blijf het ongelofelijk zuur vinden. Dat het toch nog fout kan gaan na zo'n knaltest. Je bent al gestopt met de medicijnen? Die regelstand herken ik heel erg, en is ook een soort copingsmechanisme, bij mij komt soms de klap wat later, soms helemaal niet. Maar mocht er toch nog verdriet komen, geef het dan ook de ruimte he lieverd? Het is een heel fijn idee dat je nog ijsbeertjes hebt, ik hoop dat die snel een plek in jouw warme baarmoeder kunnen krijgen. De embryo's hebben wel steeds ingenesteld, want je maakt hcg, dus het zou me verbazen als het aan jouw baarmoeder zou liggen. Want dat stukje gaat goed. Ik stem voor dat de volgende keer het lange stuk daarna ook gewoon goed gaat. Ik zou je een hele dikke knuffel willen geven. <3 Ik heb afgelopen zondag de laatste pil ingenomen en verwacht dan komend weekend ongesteld te worden. Dan ook gelijk starten met progynova. Vanochtend bloedgeprikt voor mijn schildklierwaarden, en dan op dag 1-3 van m'n komende cyclus een echo om te zien of alles er netjes uitziet. En daarna, geen idee! Nouja, op dag 10-12 nog een echo voor de dikte van mijn baarmoederslijmvlies, maar verder gaan we het wel zien.
Ja ik ben maandagmiddag meteen gestopt met de medicijnen. Had woensdagochtend al wat bloedverlies, ik dacht zo dat gaat snel! Maar zette niet echt door. Gister wel. Vanaf de middag tot een uurtje of 20.00 uur echt meeeeeega krampen gehad. Kon bijna niet meer uit m'n ogen kijken. Uiteindelijk rond 21.00 uur eea verloren om jullie de details te besparen . Verbaast me dan toch weer wat er nog uitkomt. Maar goed, dat heeft het lijf alvast wederom goed gedaan! Ga er vanuit dat maandag bij de echo het er goed uit zal zien. Het zat dus duidelijk op de goede plek, haha. Hoe gaat ie met jou nu @Muisje101? Al begonnen met de progynova of nog geen menstruatie? En heb je al uitslag van je bloedonderzoek? Hoe gaat het met de andere dames?
@Muisje101 Hoe gaat ie met je? Is er inmiddels al iets van een rode duivel in zicht? Dat betekent dus in het nieuwe jaar een tp denk ik? Ik neem aan dat dit nog steeds als een noodzakelijke reis gezien wordt en dat het geen problemen oplevert om richting Spanje te gaan..moeten jullie iets doen vooraf in quarantaine ofzoiets? @Nienke91 Wat naar dat je daar zoveel krampen van hebt gehad. Zo te horen denk ik inderdaad ook dat je baarmoeder er schoon uit zal zien maandag a.s. Wel erg fijn van het ziekenhuis dat ze je zo goed opvolgen! Voel je je lichamelijk al iets beter? Hier gaat alles z'n gangetje. Enkel afkicken van de pretecho-verslaving, want dat kan nu even niet uiteraard. Op 29 dec. heb ik wel een afspraak bij de verloskundige in het z-huis (zonder echo) maar probeer daar gewoon nog even een echo los te peuteren hoor. Ben ook benieuwd hoe het met de rest van de dames gaat!
Hey meiden! @Nienke91 wat ben je toch sterk meid. Loop je jezelf niet voorbij? Het klinkt alsof je wel schoon bent van binnen. Ik duim voor je! @puppy28 Bij jou schiet het ook alweer op he! Hopelijk trekt Corona in de komende weken een beetje bij, zodat je iig een fijne bevalling / kraamtijd gaat krijgen Hier alles oke! Gavi slaapt sinds kort door van 19 tot 6/7u, zonder late voeding. We zijn zó blij. Hij is twee weken wel heel erg ziek geweest. Ontzettend hoesten, dagen ruim 40 graden koorts en niet meer willen drinken. We dachten natuurlijk Corona, maar het bleek een behoorlijke longontsteking te zijn. Een week antibiotica gehad en heel veel zorgen, maar hij is er godzijdank weer bovenop. Hoest nog wel, maar dat doet ieder kind momenteel. Vanmorgen bij het cb geweest en hij moet ff een echo laten maken van zn heupen, want er zit wat lengte verschil in zn benen. Maak me nog maar niet teveel zorgen, dat zien we dat wel weer. Daar bovenop nog een licht hart ruisje, maar dat kon door zn ziekte komen. Dus dat wordt over 2 maanden opnieuw beluisterd. Al met al erg druk met de kleine man, maar hij is zó tevreden en blij. Ik weet dat de feestdagen zwaar zijn met een vurige wens die nog niet vervuld is, maar ik wil een ieder hier vast fijne dagen wensen. Probeer -ondanks alles- te genieten, lekker te eten / drinken en op te laden voor wat er in 2021 staat te wachten. heel veel liefs xxx
@Nienke91 jou uitgebreid gesproken de laatste dagen maar toch nog hier extra een dikke knuffel <3 Zo verdrietig dat je dit nog een keer moet meemaken en wat ben je toch sterk en positief. @Muisje101 ik ben benieuwd naar alles wat wat @puppy28 ook vraagt @Killy88 lijkt me heel heftig om jullie kleintje zo beroerd te zien! Heel fijn dat hij wbt zijn longontsteking aan de betere hand is. Hier = alles ok, woensdag groeiecho gehad, kleine dame groeit prima (gemiddeld rond de p36-40 dacht ik). Mn bloeddruk blijft aan de hoge kant dus gyn wilde me toch aan de bloeddrukverlagers (helaasch) en gelijk getest op zwangerschapsvergiftiging, maar dat was het gelukkig niet.
@thousandoaks hoe hoog is je bloeddruk nu? Bij ons werd Gavi ineens gehaald omdat ik van 90/60 naar 140/100 schoot. Bloeddruk verlagers deden hier helaas niets, ik werd er alleen heel misselijk van!
In het ziekenhuis was 'ie geloof ik 146/86, maar 's ochtends thuis met eigen meter een stuk lager! Verder is ook alles gecheckt, bijv. ook eiwit in de urine (marker van zwangerschapsvergiftiging) en alles was goed. Ik denk ook dat het verschil is dat het bij mij al weken aan de hoge kant is zonder verbetering uit mezelf, terwijl bij jou het opeens een flinke stijging was, want 90/60 naar 140/100 is wel echt fors ineens!
Ja en volgens mij gaat het ook voornamelijk over de onderdruk dat gevaarlijk wordt bij 100. Die zit er bij jou nog netjes bij. Goed dat ze de eiwitten hebben gecheckt! Bij mij werden er sporen gevonden, dat was de doorslag om hem te halen. Hoe ver ben je nu? Hopelijk helpen de verlagers je goed!
@Nienke91; Ik zag laatst een foto op instagram die zei 'i don't want to be strong, I just want a baby'. En elke keer als ik wil zeggen dat je zo sterk klinkt, moet ik daar aan denken. Wat naar dat je zo'n pijn hebt gehad. Fijn dat het geen bbz was, laten we hopen dat het maandag allemaal goed is en jullie snel door mogen. Hoe voel je je nu? Heb je wat steun van jouw omgeving? @puppy28; Fijn dat het z'n gangetje gaat. Ik hoop dat je de 29e toch nog even mag spieken. Voel je de kleine al een beetje? @Killy88; wat een zorgen! Ik hoop dat Gavi snel helemaal beter is! Hart ruisje kan inderdaad bij koorts voorkomen, meestal gaat dat weer weg. Dat is bij zn geboorte tenslotte ook gecontroleerd. @thousandoaks; Balen dat je aan de bloeddrukverlagers moet. Heb je er last van? Mijn bloedonderzoek was goed. Mijn TSH is van 2.9 naar 1.4 gedaald en ik hoef dus geen schildkliermedicijnen, jeej! Vanmiddag is mn menstruatie eindelijk doorgebroken, dus ik ben vanavond begonnen met progynova. Op 28 december nog een echo en eerste week van januari naar Spanje. We hoeven niet vooraf in quarantaine, alhoewel we dat bijna wel doen. We moeten namelijk een negatieve covid-test hebben voordat we Spanje in mogen (en sinds vanavond ook België door mogen).
@Killy88 hoe ver was je toen Gavi werd gehaald? Klinkt bij jou namelijk als beginnende zwangerschapsvergiftiging. Ik ben nu 28 weken. @Muisje101 voelde me woensdag en gisteren behoorlijk vervelend en neerslachtig en ongeconcentreerd. Had gyn voor gewaarschuwd. Nu wat beter. Wat komen er spannende weken voor jullie aan. Fijn nieuws van je schildklier. Krijgen jullie intussen nog updates uit Spanje wbt de donor, het aantal eicellen, embryo’s, etc? Kun je die 28ste ergens in NL terecht voor een echo? Pfff het gaat echt weer bijna gebeuren!
Succes vandaag bij de controle @Nienke91 ! @thousandoaks ; wat fijn dat je je al wat beter voelt. Ik heb in m'n werk veel bijwerkingen gehoord van die medicijnen, hoop dat je er weinig last van hebt. En dat het werkt! Wanneer heb je weer een bloeddruk controle? So far hebben we nog geen update gekregen. Ik wil die ook eigenlijk niet. Althans, niet over het aantal eicellen. Ik heb er toch geen controle over en dan ga ik alleen maar meer stressen. Ik ga steeds meer richting @Nienke91 haar strategie. Soms is het fijner om dingen niet te weten. Echo gister was goed, echo afspraak voor de 28e staat gepland. Hebben jullie nog plannen met Kerst?