Wie heeft dat ding nog meer? http://www.babypark.nl/media/catalog/product/cache/1/image/900x625/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/w/o/woez042-sprekende-pip.jpg En belangrijker: wat zingt ie/ze nou? Ik hoor alleen maar 'lalala, luister eens goed, wat Pip heeft te zeggen...', maar volgens mij zit ik er hartstikke naast. De rest van het liedje kan ik al helemaal niet verstaan... wie weet het?
luister eens goed naar dit melodietje, zing maar met mij mee, met dit vrolijke liedje. Dat was em...moest even goed nadenken. Helaas zingt pip hier niet meer, het knopje van het handje is stuk...balen! Als iemand nog een tip heeft hoe ik die weer heel kan krijgen dan hou ik me aanbevolen.
Ooooh! Dat eerste zinnetje: "luister eens goed naar dit melodietje, zing maar met mij mee" hoor ik ook. Maar dat "met dit vrolijke liedje" kan ik er nog niet echt uithalen... Ik hoor steeds: "met Pipo de Kolietje"
Ooooh ik kon het ook niet verstaan, thnx voor het openen van dit topic, ik kijk nu met hele andere ogen naar I. haar Pip!
Ik vind het alleen helemaal geen vrolijk liedje Als ik me niet zo lekker voel en Damien zet z'n sprekende Woezel aan, kan dat echt de druppel zijn die de jankbui doet overlopen
Op you tube kan je het hele liedje horen en is goed verstaanbaar. Woezel en pup - lalala. Kan je uit volle borst mee gaan zingen!
En nú hoor ik "met dit vrolijke liedje" wel duidelijk. Dankjewel! Al vind ik wel dat ze de klemtóón nogal verkeerd hebben gelegd in dat zinnetje