Fijn voor je meis , geniet er maar lekker van en nog een voordeel je hebt geen last meer van jongeren die voor je raam hangen de hele dag
Wauw, wat een reacties zeg! Dankjulliewel allemaal! We krijgen maandag de sleutels, dan moet er heeeeel veel gebeuren (alles geschilderd, de vloeren zijn helemaal kaal ) maar ik hoop toch dat we er snel in kunnen! Ik ben echt waanzinnig blij. Ik wil per se voor Damien's eerste verjaardag een eigen huisje hebben, en dat is dus gelukt! We kunnen nu zelfs z'n eerste kerst in ons eigen huis vieren! Woeh!
Wat heerlijk moet dat zijn...! Gefeliciteerd meid, ontzettend fijn dat jullie nu een eigen plek hebben. Ik wacht ook op mijn eigen huisje, maar ik sta nog niet hoog genoeg in de ranglijsten (ik sta nu nm. 15 ongeveer). We wonen nu bij mijn broertje, zijn vriendin en hun luidruchtige hond!! Op zich gaat het hier wel oke, hoor. MAAR we willen gewoon ERG GRAAGGGGG ons eigen gezinnetje vormen, met zijn drietjes. Dus hier hopen we dat we binnenkort ook goed nieuws krijgen. Ik ben al tevreden met een knusse etagewoning met 2 slaapkamers. Ruim genoeg
P.s. wat voor soort huisje heb je gekregen? En is het een oude woning of nieuwbouw? hoe lang stond jij ingeschreven?
Hoe oud het precies weet ik eigenlijk niet.. Ik denk dat het best oud is, niet van de laatste jaren in ieder geval Het is een eengezinswoning in een 1-richtingsverkeer straatje, lekker rustig dus! Alleen smorgens rond half 9 is het wat druk omdat er vlakbij een schooltje zit.. Ik sta sinds april ingeschreven, maar ik heb het idee dat ze stiekem rekening hebben gehouden met 'mijn situatie'.. Er komt hier al een tijdje een gezinstherapeut in huis (niet voor mij en Damien though) en die is met de woningbouw gaan praten omdat het hier niet zo lekker ging allemaal, en omdat het voor het hele gezin beter was als ik m'n eigen plekje zou krijgen. Ik ben echt blij dat ik zo'n lieve moeder heb en dat ik hier 7 maanden met m'n kleine mannetje heb mogen wonen, maar 2 moeders in 1 huis is echt een rámp Hopelijk gaat het van nu af aan allemaal weer gewoon lekker!
Helemaal geweldig! Ik ben echt blij voor jou en je kleine mannetje, wat een openbaring zal het zijn. Fijn trouwens een eengezinswoning met jullie tweetjes, heb je ook een tuin(tje) dan? Veel plezier met klussen en op naar de eerste kerst in jullie eigen stulpje!
Wooow dat is erg goed nieuws! Heerlijk genieten binnenkort in jullie huisje! En wat te gek de eerste kerst met je zoontje,en zn eerste verjaardag! Heerlijk hoor! GEFELICITEEEEEEEERD
Zoooo wat snel zeg! En dan ook nog eens een eengezinswoning Ik woon in omgeving Alkmaar en hier moet je toch wel op zijn minst 4 jaar ingeschreven staan voor een eengezinswoning. ik sta nu iets meer dan 2,5 jaar ingeschreven en ik krijg nu wel 2-kamerwoningen toegewezen als ik dat wil, maar heb natuurlijk minimaal 2 slaapkamers nodig. Een eengezinswoning zit er voor ons niet in, dat duurt gewoon te lang! Ik ga gewoon voor een leuk (het liefst nieuwbouw) appartementje met 2 slaapkamers. Dan spring ik een gat in de lucht. Er gaat niets boven je eigen stekkie!!!!!!! Inwonen bij een ander is echt 1 keer, maar nooit meer!
GEFELICITEERD!!! we zijn echt blij voor je!!! geniet van je eigen plekje!!! en miss als j t leuk vind komen we nog een xtj om de koffiekan je mn kleine ook zien groetjesss mrij en vriend