Hoi dames hier ben ik weer......ik heb een vraagje aan jullie,sinds gisteravond heb ik zo een zeurderig gevoel in de rug!het trekt door naar mijn benen en stuitjesoms ook naar de onderbuik!wat is dit!ik maakte me vannacht zorgen!hoort dit er bij ik ben 21weken zwanger nu!o ik heb ook in een hangmat gelegen.....graag advies
Ik heb daar ook vaak last van nu,ligt mijn kindje over dwars. Dus in de lengte en heb ik het idee als het met het ruggetje tegen mijn buik aan ligt,dus richting mijn rug.Dat ik dan elke keer rug pijn heb nu weet ik niet zeker of het daar door komt maar het valt wel op.Weet natuurlijk miet hoe jou kindje ligt.
Oké...geen idee hoe ze ligt ik dacht dat dat altijd verwisselde!Wel trapt ze vaak tegen mijn blaas aan nu,dat valt op
Ik vind het niet echt op bekken pijn lijken. Heb je het soms? Of constant? Kan idd ook komen doordat je op een hangmat hebt gelegen..geeft weinig steun... Daarbij hoort zeurderige onder rug pijn ook wel bij de termijn zwangerschap.
hoi sinds 2 dagen is het toch wel heel de tijd aanwezig!als ik lig trekt het wel weg!!die hangmat ligt lekker maar het kan ook daardoor komen....ja het is echt bij mijn stuitje zeg maar en vanaf daar trekt het door naar benen en liezen.......ik weet ook niet wat goed en niet goed is natuurlijk!het is de eerste keer voor mij dat ik zwanger ben!go wat moet en mag je voelen!!
Klinkt voor mij ook als bekkenpijn! Even tegen je vk zeggen! Die weet er wel van! Als die het ook verdenkt kun je naar een bekkenfysio voor oefeningen! succes!
Ik zou ook even contact opnemen met je vk, sowieso als je iets voelt dat niet goed is. Heb je ook al een harde buik als dat gebeurt?
Nee ik heb geen harde buiken!!moet wel zeggen dat mijn kindje heel veel trapt!!ze trapt vooral nu tegen mijn blaas!!