Maar toch even mopperen Van de week nieuwe kleren gekocht voor de kids en met kaartjes eraan in de wasmand gegooid met het idee die eraf te halen voordat ik het ging wassen... Net aan mn vriend gevraagd de was aan te zetten maar nooit meer aan die kaartjes gedacht Nu dus een donkere was met allemaal witte frutsels en uiteraard ook net stofgezogen dus een vloer die ook onder ligt Wie heeft er nog meer van die acties
Haha Al lang geleden maar die plastic om de cola flessen eraf halen door er met een mes in te steken. Ik was iets te ijverig waardoor het tot op het plafond spoot.
O ja, herkenbaar. Ik heb dat altijd met papieren zakdoekjes! Ik moet mezelf ook echt aanleren om zakken leeg te maken voordat ik kleding in de wasmachine gooi.
Gisteren nog. Ik had een Sint kado gehaald en in de kast gelegd met het idee leg ik van de week even op zolder. Vraag ik aan mijn zoontje of hij iets uit de kast wil pakken
Kattenvoer kopen in hersluitbare zakken, want dat is zo handig. Vervolgens geen zin hebben om een schaar pakken om de zak open te maken . Dus scheur ik de zijkant open, véél te ver natuurlijk en ligt de vloer bezaaid met brokjes. Meh .
Ik controleer altijd alle broekzakken, gister ook dacht ik maar toch is er nog geld in blijven zitten, gelukkig was het muntgeld . En na het wassen dacht ik het kwijt te zijn, tja eigen schuld dacht ik. Maar het zat nog netjes in de broekzak
Mama, wil je het labeltje eraf knippen? Vroeg de 3,5 jarige. Tuurlijk lieverd en.... Ik knip zo een gat in zijn nieuwe shirt. Ai
Telefoon in de wasmachine... Ik was 'm kwijt en toen schoot me ineens te binnen dat ik 'm op bed had gelegd ipv zoals mijn man wijs adviseerd 'leg 'm nou eens op een vaste plek'. Was met het bed afhalen mee de was in gegaan. Bizar genoeg deed 'ie het nog prima na een was van 2 uur op 60 graden Heb ook al eens een nijntje boek meegewassen met het beddengoed. Wát een zooi gaf dat, echt niet normaal.
Op een telefoon zitten vreselijk veel bacteriën. Was je telefoon wel lekker schoon na de wasbeurt hahaha.
Paar jaar terug. Ik koop een nieuwe jas, á120 euro. Een flinke uitgave voor mij voor 1 jas. Bij thuiskomst knip ik het kaartje eraf en knip zo in de jas Viel niet op, want het was gelukkig aan de zijkant en binnenkant. Het huilen stond mij nader dan het lachen.
Hier had dochter van die juwelen-plakkertjes in haar zak zitten kennelijk... en die zijn nu dus helemaal aan de binnenkant van de droger vast gesmolten? Ik krijg ze er met geen mogelijkheid af... Maar gelukkig doet alles het nog prima, alleen met iets meer glans
Geen wasmachine verhaal, maar wilde 'm toch even delen. Een tijdje terug wilde ik creatief gaan koken. Leuk recept gevonden voor het maken van een toetje, met een chocolade schaaltje. Het idee was dat je de chocolade liet smelten, en daar een ballon in doopt. Als de chocolade weer gestold is de ballon kapot prikken zodat je dan een schaaltje van chocolade hebt. Maar je raad het al, gesmolten chocolade is heet, die bollon knalde natuurlijk meteen kapot, overal spetters. Heb het redelijk weg gekregen, maar op het plafond zitten ze nog. En vind nog wel eens wat nieuwe spetters
Nieuw snoer kerstverlichting gekocht ( echt met van die mooie kaarsjes-lampjes)en in de boom gehangen. Toen zag ik een tak die raar uitstak dus dacht: die knip ik even weg. Zo, dwars door het snoer van de nieuwe kerstverlichting heen. Grrrrr....mijn man heeft hem kunnen redden met een kroonsteentje, maar echt balen.