Succes op het gesprek!! Ben benieuwd..! Sterkte met zo'n welkomst commitee Net of je bij een keuringsdienst bent! Wij hebben een leuke verjaardag gehad zondag, hij was helemaal blij met zijn kado's! En wij waren blij dat de spanning over was! Haha! Nu maar eens beginnen te denken aan Yoaz zijn verjaardag! Het gaat zo snel allemaal! Fijne avond!
@raldaellen, oh sorry je helemaal vergeten te feliciteren met de grote man, alsnog gefeliciteerd. Zoals gelezen hebben jullie een fijne dag gehad!! Zullen ze idd wel machtig mooi hebben gevonden dat paasvuur. En nu de voorbereidingen voor Yoaz zijn 1e verjaardag!! Spannend!! hihi @ambon, hoe is het gesprek gegaan? en met het comite? hihi Wat een leuke taart en wat een hoop kado's. Daar is ze voorlopig zoet mee!! Milan was toen ook even van slag na zijn verjaardag. Hier gaat het even wat minder, sinds zaterdag is Milan flink verkouden. Zo erg dat hij er boos van wordt door het hoesten. Hij eet en drinkt heel weinig. Gisteren had hij koorts erbij. We zijn sinds vorige week ook begonnen met lactuose voor de ontlasting makkelijker te maken. Ik weet niet waar het door komt maar we hebben hem vanavond in bad moeten duwen omdat hij van onder tot boven helemaal onder de poep zat.....een spuitluier. Ben benieuwd of het een griep is of tandjes. We krijgen zijn neusje met geen mogelijkheid open. Nu heb ik via een vriendin de tip gekregen om Nosefrida te proberen. We krijgen hem morgen binnen. Hoop dat dat hem echt zal helpen, ben ten einde raad. Vindt het zo zielig.
Raldaellen, dat vond ik ook. Ik heb er ook geen goed gevoel bij maar ik hoor het maandag. Als ik wel door ben dan moet ik nog een typevaardigheidstest doen. Daarvoor hebben ze 3 bandjes liggen die gedicteerd zijn en nog uitgewerkt moeten worden. Wat mij voornamelijk tegenviel is dat je alleen contact met patienten hebt via de telefoon, niet aan de balie. Daar zit de doktersassistente. Je mag af en toe wel assisteren maar verder zit je de hele dag in het kantoortje. Jammer, het leek mij wel een leuke afdeling om voor te werken. Ik was 1 van de 4 interne kandidaten. En als één van ons het wordt komt er vast ergens anders weer een plekje vrij wat opgevuld moet worden. Ik wacht wel af. Dees, zie hierboven. Wat zielig voor Milan dat hij niet lekker is. Soms wel jammer dat ze niet zoveel kunnen zeggen hè? Jada had vorige week het Rotavirus maar was gelukkig op tijd beter voor haar feestje. Nu is ze sinds gisteren snipverkouden. Ik smeer Luuf en gebruik neusspray. Verder weet ik ook niet wat je er nog aan kan doen. Wat is Nosefrida??? Nooit van gehoord. Hopelijk helpt het voor Milan. Beterschap voor je mannetje!!
succes met wachten!! pfff...... Wel jammer dat je daar geen contact hebt met de patienten. Ben benieuwd wat het word! @Dees ach...arme jongen!! misschien kun je de ha vragen om neusspray met xylometazoline? die word voor baby's niet verkocht maar kan wel op recept kost 8 euro, maar werkt wel goed! Heb hem hier voor Yoaz ook gebruikt, ging toen meteen een stuk beter. nosefrida nooit van gehoord Wel even gegoogled, lijkt wel op zo'n pompje die je kan kopen bij de drogist. ben benieuwd of het werkt! Vanavond de regenboog taart geprobeerd te maken Haha, leuk gekleurd! Afijn als ik maar weet dat dat goed gaat kan ik hem een dag voor Yoaz verjaardag mooi maken en vullen enz. Verder babyboom gekeken, het was elk jaar erg confronterend, de eerste aflevering van dit seizoen nog niet, maar wel tranentrekkend! Goed ik ga Djenn op de wc zetten...hopen op een droog bed! Welterusten!
raldaellen, hoe is de taart geworden? Gelijk goed gegaan of nog een keertje oefenen? En is het bed droog gebleven? Ga je nu elke avond hem wakker waken en daarna weer verder laten slapen? babyboom vind ik best een leuk programma. Wanneer is dat op tv?
hihi ja! taart is gelukt, althans de kleurtjes zijn gelukt, had geen zin om hem verder op te maken enz. maar de kleurtjes zijn goed gegaan! Babyboom is op donderdagavond erop. ik geloof 21.30. Wij halen meestal Djenn eruit om te plassen. anders kan ik het bed soms 2 keer in de nacht verschonen. ik ga me nu gauw aankleden, zo naar het stoffenspektakel met mijn mopeder, op zoek naar nieuwe gordijnen
raldaellen, fijn dat de kleuren gelukt zijn. Ik zal het proberen te onthouden voor as donderdag. Blijft het bed nu droog als je Djenn 's avonds uit bed haalt om te plassen? Stoffenspektakel?!?! Vertel, wat is dat? Ben je geslaagd? Hier vandaag niet veel bijzonders gedaan. Vanmorgen gesport en vanmiddag buiten gezeten in het zonnetje. O, wat heerlijk zeg. Jada vindt het erg leuk in de driewieler, rondjes door de achtertuin. En we hebben haar schommel opgezet. Ze vond het erg leuk toen ze erin zat.
Raldaellen, wat super dat de taart gelukt is!! We zijn straks benieuwd naar het eindresultaat... Oh heerlijk de stoffenbeurs. Vind het altijd zo leuk om daar rond te snuffelen. Ik heb daar het stof voor het dekentje van Milan ook gehaald. Ambon, hoe is het met je meisje, alweer een beetje beter. Oh maar gisteren was het super mooi weer. Ze zal wel veel lol hebben gehad en jullie met haar. De nosefrida heeft echt geholpen. Ik had ook zo'n klein neuspompje maar had het idee dat daar nauwelijks snot mee naar buiten kwam. Met die nosefrida echt wel veel. Hij at gelijk erna zijn bord pap leeg, wat ons tot 3 dagen lang niet gelukt was omdat hij geen adem kreeg door de neusverkoudheid. Hij is nu langzaam weer de oude aan het worden. Slaat het eten of drinken nog vaak weg en heeft sinds donderdag spuitluiers. Alles zit dan onder. Of het dan echt de tandjes zijn die doorkomen. Ik kreeg de tip om dentinox te smeren zodat het tandvlees wat zachter zou worden. En ze dan net iets sneller, makkelijker zouden doorkomen Wij zijn gisteren ook lekker wezen wandelen met hem in zijn bolide!! hihi
En? werkt de dentinox, dees? Wij hebben hier voor de tandjes de dentinox vervangen door de multilind tandengel, deze was suikervrij, Wat zit hij er blij in!! Leuke foto hoor! Volgens mij is het een ondeugend mannetje! Die muts vind ik helemaal super!! Heb hem ook gezien en stond toen te twijfelen. Hoe staat het met de voorbereiding van de reunie? Of is die al geweest?? @Ambon nog wat gehoord van het gesprek wat je had? Wij hebben Djenn ziek, nou hij is nu weer bijna beter, en ooooooow wat worden ze dan lastig Haha! Hopelijk kan hij morgen weer naar school! gisteren Bij de bibliotheek geweest en boekjes gehaald, voor de beide heren. Yoaz vind het een fantastisch boekje een kiekeboe boek dan moet hij de neus zoeken en die zit dan achter het flapje. Hij vind hem prachtig....niet dat hij oren kan aanwijzen maar dat kiekeboe spelen! Wauw.....!! Zo mijn vriendinnetje op de koffie met de tweeling, gezellig! Fijne dag!
Dees, leuk he met zo'n driewieler op stap. Hij ziet er blij uit in dat ding. Gaat het nu weer goed met hem? Is er inmiddels een tandje door? Raldaellen, ik ben afgewezen voor die baan. Ze denken dat er niet genoeg uitdaging in zit voor mij omdat het voornamelijk alleen een administratieve functie is en geen spreekuren draaien. Ze gaan nu verder met een andere interne kandidaat. Ik vind het niet erg, ik dacht er precies zo over. Ik wacht wel af tot er weer een vacature komt. Volgende week maandag heb ik weer een evaluatiegesprek en ik ben benieuwd of ze dan al weten of ik langer kan blijven bij cardiologie of niet. Wat leuk zo'n boekje met die flapjes. Die heb ik nog niet. Ik heb wel een voelboekje met dieren. Dat is ook apart. Jada probeert het stof eruit te trekken hahaha. Ze heeft voor haar verjaardag ook Nijntje verstoppertje spelen gekregen. Ik moet nog even kijken hoe dat werkt. Heb je een beetje bij kunnen kletsen met je vriendin of was het meer baby's kijken? Ik was vanmorgen ook even bij mijn vriendin geweest. Haar dochter is 1 maand ouder dan Jada en zij loopt net sinds deze week. Leuk om te zien!!
Hahaha! Ja ik heb wel bij kunnen kletsen, ik heb Yoaz ook nog steeds in de box dus hoef dan niet de hele tijd op hem te letten, Haar tweeling die speelt gewoon op de plek, zittend. de een kan kruipen en staan, de ander kan maar met moeite zitten, en dan nog het liefst ergens tegen aan leunend, valt gauw om. Dus dan heb je wel even tijd om te praten. Maar zo gauw Yoaz uit de box is, is het drama! Dan weer de tv, dan de dvd, dan de planten, dan de koffie, dan de speen van een van de meisjes, dan hun beker, hahaha! Het is me er eentje! Scheeld dan alweer dat jullie beide met het gesprek het zelfde gevoel hadden. morgen kinderfeestje Er blijft na de tijd een jongetje slapen, ben benieuwd!! fijn weekend!
hahaha, grappig he die verschillen in ontwikkeling van kinderen. Wat gaan jullie doen met het feestje? Alvast veel plezier. Jullie nog plannen voor het weekend? Wij gaan niks bijzonders doen, even tot rust komen. Zondag komt mijn oma langs nog voor de verjaardag van Jada. Hopen dat het mooi weer is dat we lekker buiten kunnen zitten.
Wij zijn gisteren met 6 uitgelaten jongens naar de ulebelt geweest in Deventer, Dit is een natuurspeeltuin, met zand, en een waterpomp. klimmen enz. Meer heb je niet nodig. er zit een ruziemaker die ze allemaal een beetje opstookt, daarna patat gegeten en de kinderen weer naar huis gebracht. moet zeggen....was blij dat het klaar was Daarna een van zijn beste vriendjes blijven slapen, vanmorgen naar het speelbos geweest in nijverdal. Yoaz vond het prachtig! Djenn en vriendje ook. Jou oma, dat is bijzonder he. Vind zij het ook zo speciaal een achterkleinkind? Mijn oma wel, heeft ze meer achterklein kinderen? @Dees hoe is het?
Ambon, jammer dat je niet geworden bent. Maar dan komt er altijd wat mooiers op je pad. Tenminste dat zeggen ze altijd he? Oma zal wel genoten hebben van haar kleine meid met dit weer of niet? Wel bijzonder dat ze haar achterkleinkind nog mee kan maken. Ik heb helaas geen opa's en oma's meer. Ook zal Milan het "moeten" doen met 1 oma en 1 opa . Maar die verwennen hem al meer dan genoeg. Raldaellen, wat een leuke foto's! Lekker naar buiten, kunnen ze lekker ravotten. Sorry dat ik even weer niks van me liet horen. maar iedere keer als we denken dat het goed gaat krijgen we weer een nieuwe domper op ons dak. Mijn man kreeg afgelopen week te horen dat hij zijn nominale toeslag wordt afgenomen. Hij krijgt wel een functie met nog meer verantwoordelijkheid maar wel minder betaald als dat hij nu krijgt. Dus ja was aan het denken om maar weer te gaan soliciteren maar ik zit nu goed. Het is niet wat ik wil, maar het is een baan. Ik zou zeker meer willen verdienen wat dit een habbekrats voor 32 uur. Maar we redden het. Vind het alleen zo sneu voor mijn man. Hij is vorig jaar afgerekend geworden op het 1e halfjaar waar hij met mij in het ziekenhuis en met de kleine heeft rondgelopen. Hier hebben ze totaal geen begrip voor gehad terwijl hij gewoon 40uur en meer gewerkt heeft. Alleen misschien niet helemaal voor 100% heeft ingezet. De woede kookt weer in me als ik het ben op aan het schrijven. We zien het wel. We hebben de rechtsbijstand ingeschakeld. Verder is Milan vorige week de hele week ziek geweest. Flink verkouden, spuitluiers. En jawel er is een tandje te zien. Kinderarts geeft aan dat zijn slijmvlies nog wat aan de dikke kant is dus het nog wel even kan duren. Vanochtend hebben we de hele mikmak in het ziekenhuis weer gehad. Fysio, ging super hij ligt net onder het gemiddelde van een "normaal" kindje. CB, was ook goed. Kinderarts was dik tevreden over hem. Hij woog nu 8690gr en is 73cm. Hij was helemaal op. Ligt nu lekker te slapen maar terwijl ik dit typ begint onze buurman te boren:x. Fijne dag nog allemaal!
@Dees Dan is Milan ongeveer het zelfde al Yoaz, Yoaz is 71cm, en 8941 gr. Fijn dat het allemaal weer goed was! Milan al weer opgeknapt? Wat vervelend van je man! Dat ze dat zomaar kunnen doen he! Onvoorstelbaar! Al wat gehoord van de rechtsbijstand?? De jongens hier hebben alleen maar oma's. alle opa's zijn overleden....helaas... Mijn oma en mijn mans oma leven nog, De een al 93, de ander 88. En dan onze eigen moeders. binnenkort mijn nieuwe fiets ophalen...!! Leuk, leuk! Fijne avond,
Raldaellen, ja ben blij dat het helemaal goed gaat. Maar opgeknapt is hij niet. Wij zijn dinsdagavond bij de huisartsenpost geweest omdat hij begon te piepen tijdens het hoesten. Ze wilde hem eerst een nacht daarhouden om te vernevelen. Gisteren hebben wij een babyinhaler gekregen van de huisarts. dit zorgt ervoor dat de luchtwegen open gaan staan. Hij heeft een virale luchtweginfectie. En dan ook nog de inentingen erbij. Ach....we slaan ons er wel weer doorheen. Had alleen een flinke flashback naar vorig jaar met het saturatiemetertje aan zijn voetje. ineens ging het alarm weer af Gelukkig niks ernstigs maar de schrik zat er goed in. Wat voor een fiets krijg je?
Kan me indenken dat je geschrokken bent! Pfff....herinneringen zijn mooi, maar soms wel erg confronterend! Ik doe met mijn werk mee met het fietsenplan, ik heb de cortina transport moederfiets uitgekozen. met zo'n rekje voorop, extra ruimte voor kinderzitje. Ik had al wel een moederfiets, maar als ik zo aan een nieuwe kan komen.....tja....ben er wel blij mee! nu nog telefoontje afwachten! vanmiddag is er een vriendje spelen, zo'n vreemd kind, kan er niets aan doen maar iets irriteert mij aan het kind. Hij vertelde net dat zijn ouders nu op vakantie waren naar Bulgarije, en dat ze zondag terug kwamen. Zijn tante woont bij hun en die zorgt voor hem en zijn broertje. Dan melde zijn ouders hem maandag ziek, zodat hij met hun mee kon naar Walibi.. :S Kind word 10. had al in groep 6 moeten zitten. heeft zijn school hard nodig. Ow zegt hij, maar ze melden me wel vaker ziek. laats was het 11 dagen zodat hij meekon naar Dubai heen. Kind heeft een nintendo wii, een pc, een tablet, een nintendo ds. een televisie, en een dvd speler op zijn slaapkamer...... tevens hoeft hij nooooooooit korstjes te eten, want als ik iets niet wil, hoef ik dat niet... Buiten spelen wou die niet, kon hij wel dood aan gaan hoor! Kind is zo agressief! Hou je niet voormogelijk! afijn het wordt vanzelf half 4....... Fijn weekend!
hoi, ben even een weekje niet aanwezig geweest. Erg druk geweest met sporten en afvallen. Ben bezig met Cambridge dieet. Was in 1 week 2,7 kg kwijt ... Vanavond zou ik ook gaan sporten, maar heb geen zin. Buurvrouw is op de camping, dus ook geen stok achter de deur om buiten te gaan hardlopen. Dees, wat vervelend voor je man. Kan hij nog bezwaar maken of niet? Hoe is het nu met Milan? Is het tandje erdoor? Wel fijn om te horen dat hij bijna net als gemiddeld is. Zie je wel dat het allemaal goed komt. Raldaellen, ik heb mijn beide ouders nog en de moeder van mijn moeder is 82 jaar. Mijn schoonmoeder is in 2010 overleden en mijn schoonvader woont helaas in Ambon. Wat lijkt mij dat een raar kind die bij jullie aan het spelen was. Jammer dat je niet kan uitkiezen voor je zoontje met wie hij bevriend is hè? Zal hij nog vaker spelen met dit vreemde kind? Jada heeft eindelijk geleerd om te gaan zitten. Ze kon al langere tijd gaan staan maar zitten vond ze eng, dan begon ze te piepen. Nu heeft ze het eindelijk door. Ze vindt het erg leuk om zachte ballen in de box te pakken en eruit te gooien en dat ik ze weer terugleg. Alle kinderen heten babé ipv baby en bal is ba. Hebben die jongens van jullie nog woordjes geleerd? Morgen lekker Koninginnedag vieren. Gaan jullie nog wat bijzonders doen? Hier gaan we naar het centrum toe, daar zijn alle winkels open en heel veel kraampjes en muziek. Nu hopen op lekker weer.
Ik dacht al.....ze zijn er allebeide vandoor. Cambridge dieet is vrij veel afvallen in een keer toch? bevalt het dieet? De woordjes hier zijn: bal, kje (koekje), daar, mama en klaar. hij laat zich ook steeds vaker los tijdens het staan, dan schrikt hij en valt hij. Wij zijn Koninginnedag even naar het bos geweest nadat we uiteraard de kroning hebben bekeken wat een prachtige koningin hebben we toch! die jurken....wauw! verder een beetje bijgekomen van het drukke weekend. Alle familie op bezoek, wegens verjaardag. ja Djenn zal wel weer met dat jongetje spelen ben ik bang....helaas heb je de vriendjes niet voor het uitkiezen...er zitten in totaal maar 5 jongens in de klas, dus veel te kiezen is er ook niet. ik heb lekker een weekje vakantie! en daar ga ik van genieten! morgen met de jongens naar de ballenbak, zondag nog naar de kinderboerderij, nog een keertje zwemmen vande week. en van het mooie weer genieten!