Choco: ach jou meissie ook weer aan de gang.. Is het elke avond rond dezelfde tijd? Ik merk hier dat Ziva ongeacht krampen enzo meestal rond etenstijd onrustig en aan het huilen is. Het bekende huiluurtje zeggen ze dan. Ach als aanleggen helpt en jij vind het niet erg, waarom niet. Bv kunnen ze nooit teveel krijgen zeggen ze toch?
onze buurvrouw haar zoontje van een maand ouder als lukas die krijgt ook bv, en ligt elke avond!! van 6 tot 11 aan de borst!! lijkt me ook geen pretje... ik hoop dat ze stil wordt meissie, geef dr maar een knuffel van mijn boeffie
@choco,volgens de vpk waar ik vorige week was is het normaal dat de beebjes s'avonds en begin van de avond wat onrustig zijn,ze verwerken dan de emoties van de dag,het bekende huiluurtje,ze zei al we kunnen het eigenlijk geen uurtje noemen want gemiddeld duurt het 3 uur... Gemiddeld duurt dat tot een maand of 3,maar leuk is anders he... Ik zou haar ook gewoon aanleggen hoor,als ze dan stil is.. Devon heeft vanmorgen veel gekrijst van de kramp en rond etenstijd, verder mag ik niet klagen vandaag,gelukkig! Hij zal ook wel een keer moe zijn,lijkt me...maar 4 uur krijsen op een dag is ook meer dan genoeg hahaha @curali,zo jij hebt morgen een pittige dag!! Pfff hopelijk trekt mitch dat ook een beetje en wordt ie niet al te chaggie!
Ik baal er steeds van dat ik zo weinig kan reageren en lezen. Ben zo druk met van alles...ben ook alleen door de weeks. Caruli: wat sneu zeg hopelijk gaat het snel wat beter met Ziva. Sterkte morgen met de drukke dag! Suze: zo blijf je ook aan de gang om Quinn steeds aan de borst te leggen. Misschien toch teveel prikkels gehad in de stad. Hier gaat het eigenlijk nog steeds super! Vind het zo naar voor jullie om bij sommige te lezen dat ze veel huilen en met poepen zitten en hier gaat het gewoon goed. Bij de eerste Damiën had ik 3 weken lang een huil baby daar ben ik toen naar de Osteopaat geweest en hij had toen zijn nekje vast zitten. Ik had de dag erna een ander kind wat niet meer huilde maar gewoon lekker sliep. Lucas slaapt sinds vorige week woensdag door 's nachts! Laatste voeding om 23.00 uur en word ongeveer 7.30 uur wakker heerlijk! Sinds maandag bakeren we hem in. Hij werd steeds wakker na een half uurtje en sloeg zichzelf voor zijn hoofd. Nu we hem inbakeren slaapt die rustig 4 uur tussen de voedingen door. Hoeveel voeding krijgen jullie baby's? Hier 120 cc/ 4 schep
Het is eigenlijk inderdaad elke dag rond dezelfde tijd raak. Heb al wel vaker gehoord dat kindjes vaak rond etenstijd van de ouders 's avonds onrustig zijn maar bij haar blijft het duren tot we naar bed gaan. Gelukkig valt ze vaak wel aan de borst in slaap. Zolang ik haar laat liggen is het goed, als ze wordt opgetild wordt ze wakker en begint het riedeltje van voor af aan... Gelukkig slaapt ze wel goed 's nachts. Okay, nog niet in haar eigen bedje maar dat komt vast wel ooit. Hoe is jullie nacht gegaan? Weer genoeg energie opgedaan voor de nieuwe dag?
Mogguh! Op zich is de nacht wel oke gegaan.. Gisteravond heeft Lukas om 20 uur zijn flesje gehad, en om 12 uur weer.. Eerste keer kwam hij om 0439 en daarna was hij om 0700 klaar wakker.. Hij is verkouden en snottert heel erg! Ik ben om half 9 lekker met hem onder de douche gegaan, en daarna was het flesjes tijd... Van de 150+5 die ik hem aanbood staat er nu nog 110 van op tafel... En meneer ligt heel diep te slapen... Om 16 uur gaan wij naar de osteopaat met hem. Spannend, ben benieuwd... Heb een lijstje.. Hij drinkt heel gulzig en ik denk dat dat komt doordat hij aan het begin weinig binnenkreeg door die fijne borstvoeding van mij... Daarnaast is hij best onrustig overdag... nu ligt hij lekker te slapen, en daar ga ik ff van genieten! Ik ga de afwas doen, en ff wat kleertjes in zijn kamertje opruimen, want hij zit nu tussen de 56 en 62 in al hihi!
Hier ging de nacht best goed. Om half 8 laatste fles, na een tijd huilen is ze om 21:45u in slaap gevallen en toen werd ze om 02:15u weer wakker. Om 03:30 weer in de reiswieg gelegd en toen werd ze om 06:20 weer wakker. Zometeen haar even in bad doen, spullen voor naar het cb inpakken, voeding klaar maken in bakjes, zelf aankleden en hier nog dweilen enzo en dan is het weer bijna 12u denk ik en komen de kids weer thuis.. Pff word een lange dag vandaag denk ik..
Hier ook rond etenstijd een huiluurtje, mijn man dacht eerst dat het aan hem lag want dan komt hij thuis haha! Maar in het weekend is het ook zo Soms is ze een hele dag onrustig, maar dat gebeurt niet vaak. De laatste dagen is ze 's avonds ook rustiger, maar laat ik dat maar niet te hard zeggen haha! Maar we hebben, al zeg ik het zelf, een ontzettend zoete baby die je bijna niet hoort behalve als ze krampjes heeft. Ook dan probeert ze bijna niet te huilen en ze eerst weg te kreunen... Jodi, wat super dat Lucas het zo goed doet! Knap dat hij al doorslaapt 's nachts, dat doet Naomi echt nog niet. Hoeveel krijgt Lucas te eten? Naomi 120/4 wat ze pas sinds gisteren ook echt helemaal opdrinkt. Caruli, succes vandaag! Mijn nacht is goedgegaan. Overdag had Naomi veel geslapen dus ik zag de bui al hangen, maar het viel mee! Om half 12 een fles gegeven en toen was ze klaarwakker, dat is ze altijd 's avonds, maar toch in haar wieg gelegd en ze is gewoon lekker gaan slapen tot half 5. Om kwart voor 9 kwam ze weer en na maar een halve fles te hebben gedronken, slaapt ze nu weer. Naomi heeft trouwens het lachen uitgevonden, zo leuk! Sta ik haar vannacht slaapdronken te verschonen, schenkt ze me toch inene zo'n lach! Ik was gelijk klaarwakker haha! En net aan de fles weer, zo lief! Grappig hoe trots je kunt zijn als moeder als je kind echt bewust gaat lachen haha!
Pff het gejank is weer begonnen... Ik ga haar maar even badderen, misschien dat ze dan ff stil is.. Tot later!
Caruli: sterkte!! Moi: succes bij de osteopaat, ben benieuwd hoe het gaat! Doortje: leuk is dat lachen hè? Hier ben ik vannacht bij elke voeding na de eerste boob in slaap gevallen oeps! Quinn ligt dan ook te pitten dus die geeft ook geen kik. Er was dus niet echt sprake van regelmaat vannacht...
goedemorgen! fijn dat iedereen een goede nacht heeft gehad wij ook! @choco, haha, dat in slaap vallen blijft he, maar als ze tevreden is,is het prima toch @doortje,lief he! @moi, succes vandaag bij de osteopaat, ik ben benieuwd! @curali, sterkte vandaag meis! is een drukke dag! hier weer een hoop gekrijs, dus ben er weer vandoor! kijken of ik m kan troosten,maar ben dr bang voor...
Ziva net even in bad gedaan, wat een verademing even geen gehuil.. Maar daarna net zo hard weer, snap er echt niks van. Maar het mooie is nu, ik leg haar in bed omdat ik dan even om kan kleden, na 10min krijsen is het ineens stil haha is ze in slaap gevallen. Kind is gewoon bekaf denk ik. Maar nu was ik daar niet op voorbereid dus het bed is nog te hoog opgemaakt.. Nu staat de babyfoon van Mitch op de rand van het bed zodat ik elk zuchtje kan horen..
Wel fijn dat ze even slaapt nu. Misschien wordt ze ook wel moe van zichzelf zo Geniet maar even van de rust!!
Ja idd. Maar helaas was ze 10 min later alweer wakker.. Ze is veel te onrustig.. Nu ligt ze in de reiswieg en moet elke minuut de tut erin stoppen maar ik hou vol Ze moet ook maar eens leren dat ik haar niet elke keer kan pakken... Moeilijk hoor heb vannacht wakker gelegen van de spierpijn in mijn arm van al dat dragen en op en neer wippen van haar.
dank je je bent een schatje!!!! ik heb lukas trouwens Camomille Globuli gegeven, wordt ie ook rustig van... Hij heeft trouwens last van poepjes pfff die meuren! na die poepbroek van eergister op gisternacht geen poepbroek meer gehad.. de kinderarts zegt 1 tot 3 dagen... dus we wachten af.. al met al heeft meneer ook geenzin om te drinken... om 9 uur heeft ie 40ml gedronken en nu net ook weer 40 ml... heb hem lekker op de bank gelegd, en zijnbuikje gemasseerd, hopelijk helpt het, hij is in ieder geval wel lekker rustig nu
Nou wat zijn veel van onze kindjes aan het tobben zeg ... Caruli; succes meis, hoop dat je vanavond even lekker op de bank kan liggen/ zitten/ hangen! Moi & Doortje; volgens mij heb ik jullie nog niet gesproken. Welkom! Kellox; Hoe is het met de spierpijn? Ik wil ook weer sporten . Choco; nice shoes ! Supi & Suze; hoe gaat het met jullie dames? Hier ligt Nick zowiezo tot maandag in het ziekenhuis, hopelijk mag hij dan mee naar huis en kunnen we eindelijk gaan genieten na 7 weken! Van de week mn werkgever maar is bellen want ik ga echt nog niet beginnen met werken. Leef nu al 2,5 week in het ziekenhuis... Met Jaimy gaat alles goed, die heeft in een korte tijd een giga woordenschat ontwikkelt en is echt een bijdehandje aan het worden. Hoor de hele dag: 'mama ben jij?' Mama is even de was ophangen schatje. 'Ok'.. Hoor haar weer verder spelen met mn vriend. En dat herhaalt ze 10 x. We beginnen nu echt aan haar te merken dat ze ons mist dus controleert ze de hele tijd maar of ik nog wel reageer haha. Ik ga mn kleine meid aankleden en naar mn moeder brengen dan kan ik weer naar mn kleine vent in het ziekenhuis. Hij weegt trouwens 3885 gram dus de groei zit erin. Tot snel! xx