Misschien dat ze dan tongriempje door kunnen knippen oid... Logopedie zal eerst gaan kijken waar de grootste problemen liggen en of ingrijpen aan dat soort factoren nodig is. Maar idd fijn dat ze gaan kijken. Altijd beter dan risico op onnodige problemen op school! Nu is ie toch nog lekker lang kleuter.
Kellox: tongriempje los laten knippen kan ook al helpen ja, heeft Mitch ook gehad Ben benieuwd. Suze: oh wat sneu... Hopelijk gaat de losec helpen. Hier belde net 5 min geleden de ka pas... Moet nu idd nexium gaan geven, hij denkt dat dat beter werkt als zantac. Het verschil is ook dat zantac drank is en goedkoper. Nexium blijkt duur te zijn. Leuk voor de CZ haha we hebben ook al dure voeding Ach betalen we niet voor niks. Ps ik vroeg ook om losec maar onze arts zegt dat nexium en losec hetzelfde zijn met dezelfde werking alleen ander merk.. Ps is allebei wel sterker zuurremmend als zantac. Ben benieuwd of het gaat helpen.
@kellox, ja precies je bent er nu mooi optijd bij! @curali, hopelijk gaat het haar goed helpen! Volgens onze ka zit in losec omeprazol als werkend bestanddeel en in nexium weer net iets anders, ik weet het niet, maar hoop wel dat dit dan de oplossing is! Moet je haar 1 zakje per dag geven van 10 mg?
Suze: ja 1 zakje per 24uur zei hij.. Ben benieuwd of het werkt. Nu moet ik wel motilium erbij blijven geven. Hoe gaf jij Devon de nexium?
Suze & Caruli: wat een getob met jullie Beebs Hopelijk helpen de nieuwe medicijnen! Kellox: wat sneu voor je menneke. Hopelijk helpt logopedie ofzo! Moi: hoe was de visite? Even tijd voor jezelf? Hier gaat alles z'n gangetje. Quinn lag net te huilen en Chocoman is bij haar.
@curali, ik los het zakje op in 15 ml water en als het wat is ingedikt met wen spuitje in de wangzak, was in het begin wel ff een geklooi maar hij vind het wel lekker volgens mij want nu heeft hij het zo weg Ik geef morgen nog nexium en dan begin ik overmorgen met de losec, die hadden ze niet op voorraad bij de apotheek. Ik vind losec geven echt een ramp bij danique kreeg ik het er niet in en bij Devon begon ik ook met losec maar kreeg dat er toen ook niet in..Dus ik ben benieuwd hoe het nu weer gaat lopen.. Heb je vandaag nog zantac gegeven of vandaag dan al nexium? @lt, Hey, hoe gaat het met jullie en je mannetje?
@choco, Hey meid, fijn dat alles z'n gangetje gaat! Went het werken een beetje? Je zal wel moe zijn of valt het mee? Hier morgen weer beginnen, ik ben benieuwd hoe het gaat! Ik zie eigenlijk alleen tegen het moment van thuis komen op.. Devon begint dan meteen(zoals gewoonlijk) aan zijn huiluurtje, danique is altijd vanuit het kdv hangerig en dan nog eten maken... En waarschijnlijk moe zijn ik weet nog dat ik dat altijd erg vervelend vond toen ik weer ging werken na danique, maar goed, zal wel loslopen
@choco het was heerlijk, ff zonder de kleine! lief is lekker gaan motorrijden, en toen ik de deur opendeed om naar binnen te gaan kwam hij ook al aantuffen hihi! smiddags even met mams en lukas naar het winkelcentrum gegaan... lukas kwam pas om 4 uur voor zijn fles ipv om 3 uur, nu is mijn hele schema in de soep grmbl
@moi, fijn dag je een leuke dag hebt gehad en nu is hij om 8u weer geweest dan of last hij er langer tussen?
Lt: hoe gaat het meis? Kellox: Quinn komt ook nog elke 4-5 uur voor een voeding. Ze zit eigenlijk nog eerder op 7 voedingen dan op 6... Hmmm... Moi: wat heerlijk!! Suze: ik ben inderdaad erg moe. Maar ik denk dat de nachtvoedingen daar debet aan zijn. En alhoewel ik erg van de borstvoeding geniet helpt het ook wel mee aan het gevoel van vermoeidheid. Maar ja... Het is natuurlijk uberhaupt vermoeiend om een baby'tje te hebben
Choco, ik zag je verzameling op fb wij hebben er ook al behoorlijk wat, maar ik moet danique goed in de gaten houden want die maakt ze kapot, de draak!! Ik kan me goed voorstellen dat je erg moe bent, ik ben ook veel moe, vandaag ging het dan wel weer maar weet zeker dat ik morgenavond helemaal gebroken ben.. En dan heb ik geen nachtvoeding meer( even afkloppen) maar net wat je zegt een baby'tje hebben is sowieso vermoeiend, het wordt wel beter als ze straks iets ouder is en doorslaapt, ik vind het wel super dat de bv zo goed gaat en je het nog steeds graag doet!!
Gaap! Oh wat ben ik moe! Dat belooft een lange dag te worden... 17:15 - 19:20 - 22:20 - 1:35 - 4:20 - 6:00 Zo haalt Quinn haar voedingen wel... Suze: succes vandaag!!
Choco: snap dat je moe bent, tis niet niks een beebje erbij he Suze: hoe is het met Devon? Hier heb ik gisteren nexium gegeven, eigenlijk dom want ik denk dat ze overdag er meer baat bij heeft. Dus vandaag sla ik over en start ik morgen in de ochtend Vanmorgen de grote bespreking van Mitch gehad.. Is altijd best vermoeiend zoveel info in een keer. Maar goed we hebben het gehad en nu is de vlgd grote bespreking in oktober. Tussendoor komen er nog wat afspraken maar daar zit niet het hele team bij. Is altijd een tafel vol. Met 10 man! Hier is sinds vanmorgen mijn 3e ongi zoals gedacht doorgebroken Pff vandaar dat ik me zo beroerd voelde. Heb ik vannacht en vanmorgen geluk gehad dat ik toen niet ongi ben geworden Ik ga Ziva halen, die word wakker. Zal een zware dag worden vandaag heb vannacht alles bij elkaar 1 uur geslapen.
Suze: oeps vergeten. Werkse vandaag meid! Hopelijk is het toch wat rustiger als je straks thuis komt. Dikke knuff.
@Suze; kei veel succes vandaag meid! Hoop dat het thuiskomen toch minder tegen valt als waar je bang voor bent! Knuffel het is echt ff wennen allemaal he! @Caruli; ALSOF DE DUVEL ERMEE SPEELT!!!:x Ben vandaag EINDELIJK voor het eerst ongesteld geworden hihi Had gister al zo'n voorgevoel, voelde me ook al nie top etc. Daarom begon ik er ook over hihi. Eindelijk na 86 dagen Nu ben ik benieuwd wat de volgende cyclus gaat doen. Hihi denk dat ik wel een eisprong had want had ruim 2 weken terug wel last vd eierstokjes hihi. Zijn we 'gezellig' samen ongi hihi. Dit zal wel een erge worden ben ik bang.... @choco; hihi wat geweldig die mini's. Misschien toch ook maar weer naar de Appie boodschappen doen. Jan Linders is dichterbij hihi Mijn meisje heeft ook al van die nachten zoals Quinn... ben benieuwd wanneer ze ons wat meer rust gaan gunnen hihi @Lt20; hoe is het meis? long time no see Ik ga weer verder aan t werk! xxx
Kellox: oh das toevallig, kijken of onze cyclussen gelijk lopen haha beiden pco dus Suze en kellox: gaan jullie naar de meeting?
hey meiden, even snel vanaf het werk.. @curali, balen dat je toch omgi bent heworden..je hebt tot nu toe nog best een aardige cyclus he?! nog wat nieuws over mitch dan? pff dat zijn ook nogeens nachten van 1 uurtje... @kellox, opzicht best fijn dat je nu ongi bent toch, dan weet je dat je iig een eisprong hebt gehad en het toch een (beetje)werkt?! ik weet nog niet zeker of ik naar de meeting ga, ga jij curali? het is de 26e he? even met matthew kortsluiten..