Eind januari - begin februari 2018 mama's!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Bloemetje26, 27 mei 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hellopretty

    Hellopretty Actief lid

    29 aug 2016
    338
    193
    43
    Vrouw
    Welkom dames en gefeliciteerd :))
     
  2. Roos198

    Roos198 Actief lid

    3 mrt 2017
    159
    56
    28
    Hallo dames,

    Gefeliciteerd allemaal!
    Ik wil hier ook graag komen meekletsen.
    Afgelopen woensdag mijn eerste positieve test gehad, en er zit een mooie oploop in de testen.
    Het is voor ons het 1e kindje, dus nog erg spannend allemaal.
    Ik ben 29 jaar en volgens mijn berekeningen zou ik rond 6 februari uitgerekend zijn. Dinsdag ga ik de vk bellen om een afspraak te maken.
     
    Anna4 en Haver11 vinden dit leuk.
  3. Anna4

    Anna4 Bekend lid

    25 jun 2015
    715
    120
    43
    Noord-Holland
    ]LIJST

    Januari:
    23 Januari
    || Elise2014 || ?? jaar || 2e kindje
    27 Januari || Marria || 24 jaar || 2e kindje
    27 Januari || Lindavvv || 30 jaar || 1e kindje
    28 Januari || Danielle1 || 26 jaar || 2e kindje
    29 Januari || Linena || 27 jaar || 2e kindje

    Februari:
    1 Februari
    || Daniv1 || ?? jaar || 2e kindje
    2 Februari || Hopesept12 || 30 jaar || 3e kindje
    2 Februari || Bloemetje26 || 28 jaar || 2e kindje
    5 Februari || FennaV || ?? jaar || 2e kindje
    5 Februari || Roetje08 || 25 jaar || 1e kindje
    5 Februari || Becca1989 || 28 jaar || 3e kindje
    6 Februari || Groen || 27 jaar || 2e kindje
    6 Februari || Hellopretty || ? jaar || 1e kindje
    6 Februari || Roos198 || 29 jaar || 1e kindje
    8 Februari || Leolove || 31 jaar || 2e kindje
    10 Februari || Liesvp || 26 jaar || 1e kindje
    10 Februari || Anna4 || 29 jaar || 2e kindje

    Afspraken

    09/06 || Becca1989 || controle gyn + eerste echo
    13/06 || Lindavvv || intake vk + eerste echo
    16/06 || Groen || eerste echo
    20/06 || Hopesept12 || eerste echo
    21/06 || Marria || eerste echo
    22/06 || Danielle1 || intake vk + eerste echo
    23/06 || Bloemetje26 || eerste echo
    29/06 || Roetje08 || eerste eche
    05/07 || Liesvp || eerste echo
     
  4. Anna4

    Anna4 Bekend lid

    25 jun 2015
    715
    120
    43
    Noord-Holland
    Ik schrijf ook graag mee! @Roos198 heb je ook even op de lijst gezet.

    Ook een tweede kindje hier, nummer 1 is 14 maanden en een kleine dondersteen :)

    Dinsdag bellen voor de eerste afspraak, wel weer heel spannend allemaal!
     
    Haver11 vindt dit leuk.
  5. Roos198

    Roos198 Actief lid

    3 mrt 2017
    159
    56
    28
    Dank je wel en jij ook welkom!
     
  6. Roosje35

    Roosje35 Niet meer actief

    Goedemorgen lieve mamma's, ik heb vorige week woensdag positief getest. Helemaal verrast, aangezien ik maandag en dinsdag een witte 2v5 kruidvat test had. Woensdag gaf cb ineens zwanger 1-2 aan. Snapte er niets van, zeker aangezien de gynaecoloog aan had gegeven dat ik moeilijk zwanger kon worden (hoge prolactine waarde) en we voor de eerste 3 jaar bezig zijn geweest. Ik had nog niet eens een normale cyclus gehad. Nu staat CB op 2-3, dus ben toch echt zwanger. In het verleden, voor mijn dochter, miskramen gehad, dus vind het weer zo enorm spannend!

    Ik ben 36 jaar en dit is mijn tweede kindje. Datum is geschat op 7 februari en eerste echo is op 16 juni.
     
    Sabje333, Becca1989, Anna4 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  7. Becca1989

    Becca1989 Actief lid

    4 jul 2016
    251
    33
    28
    Vrouw
    Kinderopvang
    Rotterdam
    Goedemorgen allemaal.
    Het word al een lekker druk groepje wat gezellig.
    Hier doen me borsten sinds gister avond zeer. Manlief hoeft maar te wijzen en ga al door de grond haha. En af en toe misselijk.
    Wel heb ik savonds heel erg last van maagzuur dat had ik bij de eerste zo erg dat ik zelfs moest spugen steeds dus denk dat ik vrijdag ook gelijk alvast aangeef bij de gyn of ik er iets voor mag hebben. Vorige keer hielpen ze me pas toen ik bijna bevallen was dus was niet echt een pretje.

    Hebben jullie het al aan mensen verteld hier weten mijn zus het en mijn schoonmoeder. Mijn ouders gaan we het aankomende week vertellen dan komen ze terug van vakantie.
    Xx
     
  8. Haver11

    Haver11 Fanatiek lid

    3 sep 2013
    3.837
    2.180
    113
    Vrouw
    Hier ook zere borsten, ik lag van de week op mijn vriends buik en hij nieste. :O dus hij duwde met zijn buik tegen mijn borst.. dat deed zeeerrr!
    Wij hebben het nog niemand verteld, mijn moeder is in juli jarig, we willen het graag op haar verjaardag vertellen. Maar dat duurt nog zo lang. Het liefst zou ik het al vertellen haha.

    Gisteren een feestje gehad.
    Ik drink normaal altijd. Nu zou ik rijden en toen vroeg mijn schoonmoeder of we met de taxi mee terug wilde :O.
    Toen heb ik maar een smoes verzonnen dat we dochter vroeg op moeten halen dat we niet zo laat gingen :p.
    Het viel volgens mij wel op.
     
  9. Haver11

    Haver11 Fanatiek lid

    3 sep 2013
    3.837
    2.180
    113
    Vrouw
    Wauw wat super dat het dan toch zo snel is gelukt! Gefeliciteerd ! :)
     
  10. Hellopretty

    Hellopretty Actief lid

    29 aug 2016
    338
    193
    43
    Vrouw
    Welkom iedereen en gefeliciteerd:).
    Mijn borsten beginnen te groeien en zijn iets gevoeliger dan normaal.
    Ik heb nog wel last van onderin mijn buik kleine steekjes en zeurderig gevoel weet bijna wel zeker dat het mijn darmen zijn.
    Wij hebben het onze ouders en broer en zusje verteld mijn vriend kan heel slecht zijn mond dicht houden zo blij is die Haha dus denk dat iedereen het snel weet:-D
     
  11. Roetje08

    Roetje08 Niet meer actief

    Mijn vriend wil het nog voor iedereen geheim houden, maar ik word daar zo zenuwachtig van. Hopelijk mag ik het dan aan een paar mensen vertellen na de eerste echo :) Als ik vraag om het al aan de ouders te vertellen, zegt hij steeds: nee nee, te snel. Heb me er maar bij neergelegd.
     
  12. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    15 dec 2016
    3.423
    1.209
    113
    Hoi allemaal!

    Ik klets ook graag mee! Ik heb gister positief getest op mn verjaardag ( wel vroeg 9 dpo ) als alles goed mag blijven gaan ben ik rond 15 februari uitgerekend!

    Zal beetje iets uitleggen over mezelf. Ik heb al een dochter van januari 2016 en nog een enorme kinderwens.. mijn relatie ging over maar de wens bleef enorm.. Ik wou ook graag ( mocht het mogelijk zijn) niet zo'n groot leeftijdsverschil. Ik ben toen naar de huisarts gegaan en uitgelegd en op de wachtlijst van het ziekenhuis gekomen.. de wachtlijst was alleen wel zo enorm lang dat ik besloten had te kijken naar de mogelijkheden met zelfinseminatie.. uiteindelijk een donor gevonden en voelde allemaal goed enzo dus besloten daar voor te gaan. Dit was mijn eerste ronde en het was gelijk raak! Nu hopen dat alles goed mag blijven gaan voor ons allemaal!!!
     
    knor1981, Sabje333, Roosje35 en 2 anderen vinden dit leuk.
  13. Sabje333

    Sabje333 Bekend lid

    18 nov 2014
    649
    325
    63
    Vrouw
    Hoi meiden, GEFELICITEERD:)
    Ik wil me ook graag aansluiten en gezellig meekletsen;)
    Afgelopen woensdag was de eerst positieve test en t/m vandaag een mooie oploop, super blij mee. (Ga nu ook stoppen met testen:pwat een gestress)
    Ik ben 29 en we gaan voor ons eerste kindje. Heb tot nu toe 3 vroege miskramen gehad dus het blijft erg spannend! Maar ik ga er proberen weer alle vertrouwen in te hebben:). 26 juni heb ik de eerste echo gepland staan. En als ik t uitreken zou ik 9feb uitgerekend zijn.
     
    Anna4 en Phoebe vinden dit leuk.
  14. Suze29

    Suze29 Fanatiek lid

    20 okt 2014
    2.709
    740
    113
    Wat leuk allemaal net zwanger :) ik wil ook graag mee kletsen.
    Na een mk en een bbz nu aangewezen op ivf. De eerste cryo was raak :)nog wel heel spannend alle aal.
    Ik ben 32 en het us ons eerste kindje
     
    Sabje333 en Anna4 vinden dit leuk.
  15. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    15 dec 2016
    3.423
    1.209
    113
    Ah je hebt een lange weg afgelegd! Spannend en natuurlijk ook gefeliciteerd!!

    De rest natuurlijk ook allemaal gefeliciteerd!!!
     
  16. Roosje35

    Roosje35 Niet meer actief

    Het wordt al lekker druk hier! Allemaal bijzondere en mooie verhalen zeg. Ik heb nog weinig symptomen, gelukkig opzich, maar gaf voor mij wel de bevestiging dat het goed zat.

    We hebben het nog aan niemand vertelt, waarschijnlijk pas na 10 weken. Hoewel ik wel al aan het groeien ben, tenminste een darmenbuikje, maar moet mijn best doen om het te verhullen :eek:
     
  17. Anna4

    Anna4 Bekend lid

    25 jun 2015
    715
    120
    43
    Noord-Holland
    Darmenbuik: check!

    Gisteren al nieuwe kleren besteld want anders wordt het wel heel lastig te verbergen!

    We willen hier wachten met familie tot na de eerste echo. De rest na 12 weken (als dat lukt).

    Nog geen symptomen behalve moe, maar dat kan ook aan m'n zoontje liggen die denkt dat 6:00 uitslapen is... en bij hem werd ik pas na 5-6 weken misselijk.
     
  18. Sabje333

    Sabje333 Bekend lid

    18 nov 2014
    649
    325
    63
    Vrouw
    Ja gek is dat he. Ik merk ook al dat ik broeken niet echt fijn vind zitten liever een legging, rok of jurkje en het liefst nog een joggingbroek:p.

    Ik heb volgend weekend een bbq gepland staan en dan ga ik het mijn vader, broertje en 2 opa's vertellen, ze zijn erg betrokken en vragen regelmatig ennn is t al zo ver ;) daarnaast kan ik erg slecht liegen Hihi. De rest mag wachten tot 12 weken:D. Mijn moeder en twee beste vriendinnen weten t al sinds dag 1 :rolleyes:.
     
  19. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    15 dec 2016
    3.423
    1.209
    113
    Ik heb ook niet echt klachten nog.. soms vlagen met misselijkheid en moe maar mn dochter is niet lekker dus word nachts wakker dus dat kan ook daar aan liggen.. bij de eerste was ik heel snel al flink misselijk dat lijkt nu mee te vallen.. ookal is t nu dan wel nog heel vroeg maakt t me toch wel wat onzeker :oops:

    Ik heb het mn moeder vriendin en zus gister wel vertelt.. had een cb digitaal gedaan deze ingepakt en op t rompertje van mn dochter een tekst geschreven toen ze de test uitpakte dr truitje omhoog gedaan waarop de vraag stond of ze bij de bevalling wilt zijn
     
    Anna4 en Becca1989 vinden dit leuk.
  20. Mariekje28

    Mariekje28 Actief lid

    7 feb 2012
    253
    51
    28
    Hoi hoi,
    Ik zou graag mee komen kletsen in dit topic. Ik ben Marieke, 33 jaar en sinds vanmorgen weet ik dat, ik na 2.5 jaar proberen, een kijkoperatie en 2 weken terug onze eerste iui behandeling te hebben gehad ik nu zwanger ben. Ik besef het nog niet helemaal, maar alle 3 de testen waren positief.... We zijn dus heel voorzichtig al heeeeeel erg blij
    Volgens de calculator ben ik uitgerekend op 10 februari.
    Ik ga proberen alle berichten ff bij te lezen, maar zijn er al best veel haha....

    Hebben jullie t gelijk aan iemand verteld of houden jullie t nog voor jezelf? Ik vind t heel lastig m'n mond te houden, en te moeten gaan liegen tegen mensen die vragen of de iui behandeling gelukt is. Op t werk en in de familie weet iedereen waar we mee bezig zijn, en dus ook ongeveer wanneer ik zou mogen testen....
    Ben er nog niet uit wat ik doe als mensen er naar vragen, gelukkig morgen nog n dagje vrij om er over na te denken!
     
    Anna4 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina