Goeiemorgen iedereen! Tamamama sterkte. Ik ben gister dagje sauna geweest, was heerlijk. Op t bubbelbad na, dat werd me niet in dank afgenomen, kongfu panda werd wakker hihihi. Wat wel jammer is, telkens als ik t voel en manlief met zn hand ook wil voelen. Stopt de kleine wurm met bewegen...vind wel sneu voor manlief, hij is zo zorgzaam. Fijne dag iedereen !
@Angel Gefeliciteerd, wat leuk! @Tamaramama Jij ook gefeliciteerd, maar dan met je 20 weken Oh ja, dat hebben we ook nog, geboortekaartjes uitzoeken.... Wordt er een beetje gek van, wat er allemaal wel niet nog gedaan moet worden Ik heb vandaag wel eindelijk de gastouder teruggebeld, van vorige week maandag. Om eens langs te gaan met de kleine. Waarschijnlijk wordt dat hem toch wel, ook wel een klein beetje omdat het heel veel geld scheelt. Al vind ik het wel een beetje eng idee om de kleine achter te laten bij een 'vreemde'.... We hebben ook eindelijk behang uitgezocht voor de kamer van de kleine man. Hij gaat naar zolder, hebben we pas verbouwd, dus behang voor het voorste gedeelte hadden we al, maar voor hem gaan we nu voor behang van Cars. En als zijn kamer af is moeten we nog aan de baby kamer gaan beginnen. Wordt waarschijnlijk ergens in juni pas ofzo
Ja, erg hè? M'n schoonvader is tot mei ergens aan het klussen bij m'n schoonzus, dus kan ie ons daarna pas helpen. Ik ga maar proberen er niet al te veel om te stressen En de kleine komt toch nog even bij ons op de kamer, dus kan het ook nog wel als ze al geboren is
Oh ja, ik heb trouwens ook nog een afspraak gemaakt voor een 3D echo, op 19 april om 11.00 uur. Ik kan hem hier wel op de lijst zetten, maar niet op de website, zou jij dat willen doen Angel?? Thnx!
staat erin poemie!! En wel balen zeg... oh trouwens ik ga de geboortekaartjes online bestellen denk ik
Hi poemi, Ff snel vraagje, ik heb hier n gastouder gevonden maar nog niet echt in verdiept, de zus van mijn buurvrouw doet dit, en kost 5euro per uur incl eten/drinken en fruitje. Maar zou niet weten of dit n goede prijs is, en of waar ik evt 'recht' op heb kwa vergoeding, jij enig idee waar ik dat zou kunnen terug vinden ?
hier gaat het al een stuk beter met mn blaas! ik voel het nog wel maar gelukkig een stuk minder! pff alleen wel te veel gedaan op mn werk en nu weer buikpijn... maar ja nog 5 daagjes en dan een echo joehoe!!kan zoooooo niet wachten! en dan maar hopen dat ze kunnen zien wat het is! ik wil shoppennnnnn!!
voel trouwens nu steeds gekietel binnen in me buik? en soms plopjes? zou het de baby zij of kriebelen je darmen ook? ik durf nog niet met volle overtuiging te zeggen dat het de baby is want weet niet wat ik moet voelen haha stom he?
Zoietsheb ik dus ook de hele tijd! Angel wat super nieuwsss!!! Gefeliciteerd alvast hihi Ik lig voornamelijk alleen maar plat heb me toch elke keer zon last van me rug dat als ik eenmaal lig ik nog amper kan zitten/staan of lopen vandaar dat jullie zo weinig van me horen. Pff donderdag belt de bedrijfsarts me ook en heb ik de 20 weken echo spanneeend!! Kussie en een fijne avond!!
Wij krijgen een dochter Alles was verder helemaal goed, hartje weer gehoord, en alles zag er perfect uit. Wat helemaal leuk was dat mijn moeder vorige week vertelde dat ik als baby altijd met de kont omhoog lag te slapen, en nu op de echo lag ons meisje dus ook met de kont omhoog en de beentjes eronder lekker te slapen. haha Wat we de hele week voelde was niet de baby maar mijn darmen want de placenta ligt er namelijk voor, maar ja geeft niks weet nu dat alles goed is. Mijn zusje riep heel hard YES toen de vk zei het is 100 % zeker een meisje ook erg leuk en mijn ouders verrast met roze beschuit met muisjes en die waren ook heel enthousiast. Foto's plaatsen gaat niet lukken heb geen scanner en zijn te onduidelijk als ik er een foto van maak. __________________
mandy sterkte.. tamaradon.. wat leuk meis een meisje!! tamaramama is wennen zonder huis dieren.. maar ze zijn gelukkig goed ondergebracht! hettie gelukkig gaat het weer wat beter!!!
tamaradon helemaal leuk een meid tamaramama heel veel plezier bij de 20 weken echo nu maar hopen dat hij/zij de beentjes goed dicht houd anders weten jullie het straks alsnog hihihi