Heb nog niet alles terug gelezen, maar zag wel dat er alweer dames zwanger zijn. Super leuk, gefeliciteerd!! Ik gaat alles goed, wel verschrikkelijk druk met 2 kindjes zeg! Finnley is nu om precies te zijn 8 maanden en 11 dagen oud, 3 weken geleden was ie 76cm en 10695 gram!! 4 tandjes, kruipen, zitten en racen in zn loopstoel 😁 vraag me alleen af waar mijn kleine babytje nou gebleven is.. Gaat weer veel te hard!!!
Oh ja, hij zit nu sinds 2 weken in een gewone autostoel. Hij paste met zn schouders niet meer tussen de maxicosi 😂
Aaaahhhhhhhh ook al zon snelle!! Heb je ook een foto??? Sun kan eindelijk zelf blijven zitten en dat was t ook hahahaha ze slaapt nu overdag super en savonds ook zonder mopperen sinds paar dagen!! En lekker klokje rond!! Voor de rest doet ze t kalm aan en geen tand te bekennen
Aaah ook al zon knappie en geen baby meer zo snel gaat t! Weet je nog dat we allen nerveus in t nod forum zaten 😂😂
Oh ik ga ook even kijken Hier ook nog geen 1 tandje, steeds denk ik "nou nu komen ze hoor!", dan zit ze te kwijlen en driftig op vanalles te kauwen, maar nee hoor, helemaal niks, ik noem d'r ook "draakje tandloos", moest mijn neefje heel hard om lachen, die is helemaal fan van Tandloos van de film "Hoe tem je een draak?" Zo heet die film geloof ik, ik zit daar niet meer zo in ik kan trouwens niet wachten tot ik Belle en het Beest en De Kleine Zeemeermin en al die Disney films kan gaan kijken met L Ik heb de Tobi er gister in gezet, ze zit indd nog steeds niet verder dan d'r eigen schoenen te kijken hij beviel wel, binnen 5 min sliep ze en ben ik gauw even vd weg gegaan om hem in slaapstand te klikken
Gefeliciteerd voor de zwangere! Hier een mannetje die niet groeit In 3 maand tijd van 68.1 naar 68.7 Was een tussendoor weeg en meet momentje. Juni weer echt heen dus hopelijk heeft die een groeispurt gekregen. Verder een zeer vrolijk mannetje Foto's zijn van vandaag.
Wat een heerlijke foto's Kimberley! Hij is inderdaad bijna niet gegroeid. Ook niet in gewicht of dat wel?
Zou me er niet zo druk om maken denk ik Kan best dat de lengte even niet zo snel gaat. Zal de volgende keer vast anders zijn.
Ja zal het zien hij zit vanaf het begin op de middellijn, volgende maand weer heen eens kijken of die gegroeid is haha.
Heeeelijj moest eerst werken daarna een tekening van Sun en papa een armband en kaarsendingetjes! Was heel leuk!!!
Leuke foto's Kimberly!! Nou hier groeit ze als kool, geen idee hoe lang ze nu precies is, maar ze zit nu in maat 80. Wel nog steeds geen tandjes en nu heeft ze "last" van een sprongetje denk ik, ze is al 2 dagen overdag niet vrolijk en moeilijk te vermaken. Moederdag was uhmmm.. Nou laat ik het kort houden : verpest mijn man had zonder te overleggen met zijn moeder afgesproken om te gaan lunchen. Het is zo'n vreselijk mens!! Gaf ze mijn dochter ook nog een kus op haar mond toen we weg gingen nou dat was dus oorlog op de terugweg :x ik vind dat ongepast en ze heeft soms ook een koortslip, dus nee! Niet oke!! en dat alles met mijn hormonen er bij..