Ja m'n man is woedend nu. Ik sta gewoon een beetje paf. Ben nu heel verdrietig en alleen maar onzekerder geworden. Ik heb ook aangegeven dat ik nog steeds hoofdpijn had en misselijk was, daar heeft hij niet op gereageerd. Dus nu geen idee hoe m'n bloeddruk is, urinezuur wat te hoog is maar die vent vond nieuwe bloedtesten niet nodig en ja een kindje wat te klein is maar volgens hem geen probleem omdat het nog niet bij de laagste 15% hoort. Maar goed, mij ging het erom hoe het kan dat een baby die eerst ruim 8 pond geschat werd nu ineens maar 5 pond geschat word. Dus toen ok dat zei zei hij dat dat niet uitmaakte en ik had een dikke buik dus dan kon hij het niet zien. Jahoor, dat heb ik nog nooit gehoord en ik be bijna 38 weken zwanger.
Wat onwijs slecht Annelie!! Ooh daar zou ik zo boos om worden! Kan me voorstellen dat je er helemaal geen goed gevoel bij hebt! Zeker aangeven bij je vk, mss kunnen ze een nieuwe afspraak voor je regelen, waarin wel alles gecontroleerd wordt! Slecht zeg! Pff.. Lisl, hoe was t bij jou? Was je bloeddruk nou weer zo verhoogd? Wat zei de vk? Sanne, fijn he, dat vocht. Pff.. Heb echt geen enkels en worstvingers..
wow annelie dat maakt het nog erger! metingen kunnen er wel eens naast zitten maar laten ze dan nieuwe metingen doen! en 4 kg of 2.5 kg is nogal een verschil! heb je je vk al gebeld? echt doen hoor .. en desnoods nieuwe onderzoeken laten doen en aangeven dat je die man tzt niet bij de bevalling wilt hebben ja heel fijn tibo .... not! zo ineens zijn mn handen vandaag een stuk dikker geworden ik ken het wel van zl maar toen was het 30+ naja even aangeven dinsdag en als het te erg wordt moet ik vh weekend mijn bloeddruk maar even laten checken
Hoi Mama's 2B! Ik ben 29 maart uitgerekend van de 2e. Nu al een weekje voorweeen.. Misschien dat ik eind maart dus niet haal hihi.
spannend mamasita! hier nog helemaal geen voor weeën soms wat steekjes down under maar verder nog niks ...
Ja heb de VK gebeld, die gaat erachteraan. Ze vroeg nog of ik zelf nog een gesprek wou met die vent maar daar heb ik maar voor bedankt. Ik heb woensdag iniedergeval controle dus dat is lekker snel. Ze zei dat ik me niet teveel zorgen moest maken over de groei dus dan wcht ik woensdag wel weer af. Waar het mij om ging was dat er gisteren allemaal mooie beloften zijn gedaan door een andere gyneacoloog en deze vent trekt z'n eigen plan en behandeld me ook nog eens zonder respect. En dan zegt hij ook nog dt hij niet snapt wat ik er doe. Nou, meneer alsof ik dat zelf bedacht heb! Ben toch doorverwezen door zijn collega en zit heus niet voor m'n lol een uur bijna te wachten in de wachtkamer. VK vroeg nog of ik van zh wilde wisselen maar zij doen de bevalling dus opzich hoeft dat niet. Tenzij ik ingeleid word.. Ik hou ook veel vocht vast Sanne, vooral m'n vingers zijn dik. Heb toch het idee dat het door het weer komt. Maar hou je het wel wat in de gaten? Anders even bloeddruk laten controleren inderdaad.
Fijn dat je vk je iig serieus neemt! Kan je bij je vk geen groeiecho krijgen? Gewoon voor je geruststelling. Fijn dat je woensdag dan idd weer controle hebt, duurt iig niet te lang. En als je hoofdpijn blijft, zou ik zeker eerder bellen! Dan hadden ze (die man dan) vandaag hun werk maar moeten doen!
jeetje wat een verhaal Annelie, wordt er zelf ook helemaal boos van.. zulke mensen snap je toch niet? inderdaad even goed je hoofdpijn in de gaten houden.. kan wijzen op te hoge bloeddruk. hopelijk gaat alles gewoon goed tot de controle woensdag! Ik ben vanmiddag nog even langsgeweest bij de vk, maar zal je net zien dat m'n bloeddruk weer normaal was, heel fijn natuurlijk maar je voelt je dan wel een zeurpietje ze heeft ook nog even naar t hartje geluisterd en m'n urine gechecked maar alles was gelukkig in orde, moet t wel rustig aan doen en dan kijken ze bij de controle van dinsdag nog even extra. Rustig aandoen is alleen echt lastig voor mij, heb dinsdag een nieuw boek gekocht maar nog geen bladzijde gelezen haha moet mezelf toch maar verplichten om te ontspannen
Fijn dat alles goed was! Rustig aan doen vind ik ook lastig, heb snel de neiging even een boodschap te doen of even het huishouden oid. Nu lekker weekend en dan van de week maar eens de administratie op orde maken ofzo. Kan ook zittend en toch nuttig
goedemiddag gelukkig was alles goed! hier ook bij de vk geweest vanmorgen ik had weer 15 min een strakke band gevoel bovenaan mijn buik en houdt dus vocht vast alles was prima 110 over 70 dus heel netjes dat heb ik elke weer zo'n beetje hartje gehoord urine gecheckt maar die was goed en .... hij ligt vast!! hoef dus niet meer te gaan liggen als mn vliezen breken en hij kan lekker niet meer draaien om 10.15 weggereden met zl en erna door naar de stad bloemen gekocht en naar de big bazaar geweest en nu best veel bekkenpijn helaas zo maar even liggen want vanmiddag hebben we een verjaardag fijne dag! hoe is het met de hoofdpijn Annelie?
ow en ik mocht al wel bevallen haha ze hadden het erg druk gehad deze maand bijna allemaal thuis bevallingen en nu nog 11 vrouwen te gaan tot eind maart waaronder ik dus
Hier was ie ook helemaal ingedaald en vast in t bekken. Hij is goed druk vandaag. Merk dat ik op t moment ook weinig last heb van harde buiken.. Heb allemaal t idee dat t nog wel even kan duren. Denk alleen elke x, wat als ik ergens ben, loop, zit en mn vliezen breken.. S gewoon voor schut dan! Fijn dat alles goed is meiden! Nog plannen voor t weekend. Hier alleen morgen verjaardag van mn vader.. Verder rustig aan.
he bah vervelend tibo! hier vandaag een verjaardag gehad van mijn tante en morgen rustig aan mis nog even op visite bij vrienden ofzo
He dames Ik dacht al, is er de hele dag geen berichtje geplaatst hier? Maar heb gewoon geen email ervan gehad hahaha Hier zijn we eindelijk bijna babyklaar! Vandaag de klossen onder het bed gezet en ik ben druk bezig met de kleertjes en lakens wassen. De eerste setjes zijn al droog dus mocht het nu gebeuren kan ie wel kleren aan haha Ook vast de lijst met dingen voor de vluchtkoffer uitgeprint, die kan ik dan morgen in gaan pakken. T komt nu wel heel dichtbij zeg! Pff hahaha Fijn dat de baby ingedaald is! Hier ook
Echt irritant om wakker te worden zonder pijn en zonder baby..ik moet er niet teveel aan denken eigenlijk maar heb daar best veel moeite mee merk ik
Fijn dat straks alles gedaan is Sammie! Hier staat t echt al zo lang klaar allemaal.. Haha. Ja kan ik me voorstelllen Essie, van mij mag ie nu al komen en als je dan toch die 40 weken aan loopt, kan me voorstellen dat, dat frustrerend is dan. Ik ga er maar vanuit dat ik er over heen ga.. Al hoop ik heel hard van niet!!
Ja deze laatste week gaat zooo langzaam vreselijk..maar komt ook doordat ik er teveel aan denk. Haha je kan inderdaad beter denken dat je erover heen gaat dan dat t eerder komt.
Maar t is ook niet gek toch, dat je er veel aan denkt! Je leeft zo uit naar dit moment.. Liever vandaag als morgen! Mja.. We hebben er vrij weinig over te zeggen!
hier denk ik er ook de hele dag aan wanneer gaat het beginnen! buuf was maandag uitgerekend en gister bevallen dat was nummer 1 want er is nog een buuf zwanger en 30 mrt uitgerekend en dan ik dus 28 maart allemaal een 2de jongen op komst en de eerste is tussen de 2 en 2.5 jaar oud een echte jongensbuurt dus