Mooie gipsbuik fleur! Ik heb een gipsafdruk kado gekregen bij een professionele studio en die gaat hem dan bewerken. Dit is in week 34. Heb ik zin in!!! Hier nog geen lekkende borsten. De box ga ik opzetten in het paasweekend. Dan gaat de woonkamer helemaal om. Dan kunnen de kat en hond wennen idd.
Hier precies hetzelfde Wendy! Box staat nu, ene kat wil er dolgraag in en andere interesseert het helemaal niks
Box staat nog niet maar wel hebben wel een kat. Dus misschien binnenkort gaan doen idd. gisteren bij mn vriendin op kraamvisite geweest. Ze hebben zaterdag een dochtertje gekregen. Het weegt maar vijf pond. Maar alles is goed. Zo'n liefje joh. En echt een kleintje. Wel beetje jaloers op dr. Voor haar zit de bevalling er op nu! Maar vooral super blij dat alles goed gegaan is.
Wat een hoop geklets hier hihihi. Heb niet alles bij kunnen lezen. Hier ook lekkende borsten, maar dat heb ik echt al weken. De box gaat bij ons in de week na pasen in elkaar. Dan ben ik met verlof en kan ik er boven op zitten, haha... Onze katten zijn nog al hard leers en als wij niet thuis zijn of slapen gaan ze er toch wel in liggen. Denk dus ook dat ik het boxkleed pas er in leg als dd kleine geboren is. Ik heb sinds het weekend van die menstruatie achtige krampen in mijn liezen en bij het schaam been. Zijn dit mijn banden? Of zal de kleine al aan het indalen zijn? Het is niet dat ik heel veel pijn heb... Maar meer dat het zo zeurt af en toe. Kennen jullie dit ook? Nog 8 dagen werken tot verlof jeeejj
Jeetje idd veel geschreven!! Leuke gipsbuik!! Ik heb hem ook gemaakt, nu nog even mooi maken met mozaïek steentjes.. nergens te vinden natuurlijk! Dus maar bestellen via internet, iemand ervaring en of tips? Nog geen last van lekkende borsten, ook niet van urine verlies. Wel inlegkruisjes ivm afscheiding. Ik heb nog helemaal geen last van krampen en of steken.. is dat raar?? Indalen kan toch nog wel ff? Wij gaan de box komend weekend opzetten. Leuk!!! En even een vraagje.. ik lees heel veel dames over hoe lang en zwaar de baby's zijn en groei echo dit groeiecho sat.. ik heb sinds mijn 20 weken al geen echo meer gehad, en heb dus ook geen idee of t allemaal goed gaat en of hij goed groeit.. De verloskundige voelt wel, maar die kan natuurlijk niet uit het voelen opmaken hoe groot of zwaar hij is. Moet ik toch maar een groeiecho aanvragen? Of is dat niet nodig? Ik vind t zo raar dat ik straks geen idee heb hoe zwaar hij is ivm bevalling? Of maakt dat niet veel uit?
Bloemetje, aan de het voelen van je baarmoeder kunnen ze heel veel opmaken. Je hoeft je echt geen zorgen te maken. De groei echo krijg je op medische indicatie en sommge verloskundige doen dit standaard. Maar heb maar vertrouwen in je verloskundige en dan komt het helemaal goed!! AL kan ik me wel voorstellen dat het je onzeker maakt als je dit allemaal van ons leest. Maar ga er maar vanuit dat wij toch echt de uitzonderingen zijn
Bloemetje, hier ook geen groeiecho hoor. Heb ernaar gevraagd bij de vk, maar zij zei dat alles er goed uit zag adhv het voelen en meten van de buik. Ook maakt de grote van het kind niet persé uit voor de bevalling. Een groot kind wil niet zeggen dat het een moeizame bevalling is. Daar kunnen ze eigenlijk niets over zeggen. Vk verzekerde mij dat alles er goed uit zag en een groeiecho niet nodig was.
Bloemetje, hier ook geen echo's meer na de 20 weken echo.. Heel jaloers, maar eigenlijk denk ik dat je indd gewoon moet genieten van het feit dat het goed gaat en het niet nodig is.. Ze voelen indd veel aan de baarmoeder en voelen je kindje natuurlijk ook gewoon goed zitten.. En die groeiecho's kloppen ook 9 vd 10 keer niet.. Wij hebben de box ook nog niet staan.. Zat er al aan te denken wanneer we dit het beste konden doen, maar nog geen concreet plan Heb vd week ook een wiegje gehaald, maar kan hem nu nog niet kwijt in de slaapkamer.. Neemt gewoon teveel ruimte in. Wel de lakentjes enzo gewassen, dus denk maar ergens bij 38 weken opmaken en dan in de woonkamer klaar zetten ofzo Heb geen huisdieren, dus kan dan ook geen kwaad Verder zei ik gister geen last te hebben van steekjes, maar toen liep ik naar de supermarkt aauuuu hahahah Verder snachts vooral lekkende borsten, door hoe ik erop lig denk ik.. Nog geen natte plekken overdag Fleur, mooi geworden hoor, je buikkie! Wat ga jij er nu mee doen?
Hier geen lekkende borsten wel komt het eruit als ik er op druk ze doen het dus weer haha. Nou ik heb werkelijk geen idee wilde gaan mozaiken maar daar heb ik echt geen tijd voor met een rondlopende peuter, dus misschien samen vingerverven erop en ergens aan de muur hangen? Geen idee jij? Hier echo's een paar x omdat er een verloskundige moest oefenen voor haar opleiding, en laatste keer omdat ik me zorgen maakte. Met 36 weken wel een liggingsecho die hier standaard is..
Hier ook lekkende borsten helaas.. Maar ja, ze doen t in ieder geval Tip voor de box met katten: vol leggen met ballonnen, dan gaan ze er echt niet in!
ik heb ook niet standaard nog een groei echo hoor. ik heb er een tijdje terug met 27 weken 1 gehad omdat ik de baby toen niet goed voelde 2 dagen. ze hebben toen voor de zekerheid een echo gemaakt om te kijken of het kindje goed groeide en of ik genoeg vruchtwater heb enzo. hmm, wij hebben 1 hond en 1 kat, dus misschien toch de box maar wat van te voren opzetten, maar nu doe ik het nog niet denk ik... over 4 weken ofzo, met 37 weken lijkt me wel vroeg genoeg ik heb indd wel gehoord over ballonnen in de box voor de katten dat ze er dan niet in gaan, of alluminium folie..
Bij mijn verloskundige is de 32weken echo weer wel standaard. Is echt heel verschillend.. Morgen moet ik naar de arboarts. Waarschijnlijk duurt t 10 min en het is een uur heen en een uur terug. En dat terwijl ik op arbeidstherapeutische basis werk. En die 3 laatste weken ga ik echt niet meer uren werken. Maar ja, het is formaliteit..
Nou, hier wilde we de box alvast neerzetten zodat mijn dochtertje er vast aan kon wennen, ze heeft moeite met veranderingen vanwege autistische trekken. En wat denk je? Ze wilde er meteen in, is van Joa! Riep ze continu, en wilde er niet meer uit! Haha Maar ik ben dus de klosjes kwijt die er onder moeten zodat ie omhoog gezet kan worden voor de baby's, maar die zijn denk ik met de verhuizing kwijtgeraakt want ik kan ze dus nergens meer vinden! Gelijk maar voor een nieuwe box gekeken, ik vond deze stiekem ook niet zo heel mooi meer en we krijgen over 3 weken de nieuwe! Dus gelukkig maar van te voren 'geprobeerd' hem neer te zetten, haha Hier een foto hoe leuk ze t vond! Haha
Wat een heerlijke lach!! Super leuk En oef, wat vervelend zeg........ een nieuwe box!! Hahaha Wij hebben hem gisteren in elkaar gezet, staat erg leuk! Wordt het wéér een beetje echter he. Nog 3 dagen en dan verlof! Whihaaaa lekkerrrrrr
Wat een poepie guusje! Hier net controle gehad alles goed al volledig ingedaald! Over 2 weken liggingsecho
Wat een heerlijke vrolijke glimlach guusje! Ik vind die tip van de balonnen in de box wel een hele leuke het is ook best wel een feestje dat er een baby komt!! Hier de kleine meid sinds gister avond extra druk... Maar niet storend, ze reageert heel erg op de stemmen van mijn zoontje en vriend vind ik wel grappig en als ik dan wat zeg ligt ze opeens heel stil... Alsof ze echt aan het luisteren is. Hihi Ook weer ff een foto van mijn buik gemaakt ik heb echt een rond bolletje bij mijn zoontje had ik veel meer een puntbuik
Mooi bescheiden buikje sunset!! Grappig he dat je dan zoveel verschil ziet tussen je vorige zwangerschap en nu.