Neee Nienke, niet jij ook 😝 dan word ik eenzaam ghehe Succes hoor, zwemles.. Wat een tijdstip 😒 Nog steeds wakker, kan niet meer slapen..bah..
Hbb van harte gefeliciteerd. Het wordt nu toch echt wel tijd hoor dat er een jongetje geboren wordt. Tweekids en citroen heeel veel succes allebei en hoop snel blij nieuws hier te lezen. Ik blijf ook maar op het wachtbankje zitten. *pff*
Jeetje nienke wat een onpasselijk tijdstip haha Sorry Kimberly misschien overmorgen nog maar 29 mei ga ik niet meer redden Hier flinke ongi pijn en af en toe een flinke wee maar verder niks. Wel flinke vlokjes in het vruchtwater haha maf gezicht. Zo net even gegeten, ga zo douchen en even mensen bellen en de vk zal wel willen langskomen Fijne dag !
Nahhh dat kan je niet maken hoor 😝 nee hoor meid, hoop dat het doorzet en je vandaag je meisje vast hebt!
Spannend. Succes fleur en citroen. Al meer actie dan hier. Heb vannacht geen harde buik meer gehad. Hopelijk vandaag een andere aanpak! ! Nu wel lang genoeg gewacht.. Wie weet twee of drie kindjes vandaag nieuw op de wereld.. succes!! xxx Hbb gefeliciteerd! !!!
Balen Jeanine , andere aanpak lijkt me de beste optie ja. De verloskundige komt eind vd ochtend begin de middag. Ze komt eerder als ik echt regelmatig weeen krijg dus hoop dat t snel door gaat zetten !
Wauw! Wat gebeurd hier veel!! Hbb: gefeliciteerd met je meisje!! Goed dat ze t hebben gehaald met pre eclampsie, gelukkig op tijd bij! Fleur: jeej!! Eindelijk eind in zicht, zet het op meid!! Citroen, wauw, klinkt ook veel belovend!! Spannend, hoop dat t doorzet voor je! Hier: werd vannacht wakker met continu harde buiken.. Maar ben uiteindelijk weer in slaap gevallen en nu niks meer. Denk voorwerk Straks weer naar de gyn!
Jeetje wat gebeurt er opeens veel hier!! Wat fijn dat het goed gaat met de baby meisjes die al geboren zijn! Heerlijk blijven genieten hoor!! Hbb... Gefeliciteerd meid, gaat alles goed met je? Het is wel in een snel trein gekomen zeg... Hoop dat je het snel een plekje kan geven en kan genietjen van je mooie dametje! Jaaa fleur!! Zet hem op meid!! You can do it 💪💪 Citroen, spannend ook!! Hoop ook echt dat het door zet bij jou.. Jeanine, hopelijk andere aanpak vandaag! Zou toch leuk zijn als jij nu ook mag Ik dacht gister nog met al die onweer... Hier moeten baby's van geboren worden. Nou misschien wel 3 Hier af en toe een harde buik met krampen die uitstralen naar mijn benen. Gister bij de verloskundige geweest, geen bijzonderheden, alles was prima in orde Gister het wel heel zwaar gehad met de hitte en benauwdheid... Ook niet al te best geslapen Het word wel heet onder onze billen op het wacht bankje hoor!! Kan bijna niet meer wachten tot het zo ver is bij ons!! Spannend!!
Joehoe! Fleur en citroen spannend!!!! Vandaag veel op de site gluren Kimberly ik kom je gezelschap houden hoor, nu gaat het ineens hard. Iedereen bevalt haha Vannacht onrustig hoor door het weer! Ben wel blij dat het even iets koeler is nu, toch wel lekker. Vandaag even lekker door m'n huis heen en ik MOET de babykamer even soppen voor m'n gemoedsrust haha. Fijne dag! Enne toppers zet m op he?
Oeh.. spannend dames!! Heel veel s6! HBB gefeliciteerd met jullie dochter! Hier nog nix actiefs in de baarmoeder, maar zou ik ook te vroeg vinden Gisteravond ging ik naar bed, krijg ik toch helse krampen!! Ik had gewoon waterdiaree, heb een half uur op de wc gezeten.. Tja, de darmen slaan nu de andere kant op. Dan weer obstipatie en dan weer diaree. Maar ja, ken er maar vanaf wezen..
Joehoeee eindelijk actie!! Haha Ik hoop het zo fleur en citroen!! Toi toi toi HBB gefeliciteerd met je meisje!! Hier gister ook 'gezellig' gemaakt, idd heel veel krampen na die tijd.. maar voel nu helaas niets meer. Vanavond maar even weer! Whaha Ooooh dames ik hoop het zo voor iedereen die ballonnetjes of strippen of wat dan ook hebben gehad. En dat het bij jou citroen wel doorzet.
Spannend hoor allemaal!! Ik ben weer ontwaakt uit een powernap, ik was kapot hahaha..nog steeds wat rugkrampen, maar geloof never nooit dat het wat betekent
Wanneer mag je weer kimberly? Je kan namelijk vragen om een onderzoek, dan weet je misschien wat meer. Het blijft lastig in te schatten he ?
Ik meld me ook weer ff, blijf gezellih op t wachtbankje bij jullie hoor! @hbb: gefeliciteerd met je dochter, hoe is het gegaan? @fleur: spannend! @citroen: hoop dat t doorzet
Straks mag ik! Om 1145u.. Zat er indd al aan te denken om te vragen of ze misschien stiekem al willen voelen, maar denk je dat ze dat nu al willen doen? Voor hun ben ik morgen 39 weken... Volgens mij zijn ze niet zo happig op 'onderzoekjes' voor de 40 weken, iig Mieke niet.. Dus hoop dat ik zo iemand anders heb hahahaha
Citroentje, kom er eens in!! Hahaha der zijn der gwn 3 bezig met bevallen! Moet niet gekker worden hoor Hey!! Hahahaha
Stilte voor de storm hier!! Wat spannend zeg!! Kimberley, gewoon vragen straks, nee heb je, ja kan je krijgen toch.
Haha idd wat een stilte!! Maar meiden voor ons komt het ook steeds dichterbij heur!! Komt vanzelf een dag dat wij niet reageren en druk bezig zijn hihi