Bloempje wat een heerlijkheid die blauwe wolk, en wat geweldig dat jullie zoon er ook zo zichtbaar gek is op jullie nieuwe gezinslid. MadameV gelukkig heeft ze toch gekeken bij je en nu zegt het misschien niets maar toch fijn dat je wat weet. Imona ik kan ineens ook mijn schoenen niet meer aan van het vocht. had er nog helemaal geen last van! stond vanmorgen zo op met vocht, heel duidelijk. Bij twijfel toch gewoon bellen!!! Wanneer ben je terug uit duitsland??? Suuzan ik ben de enige bejaarde hier hahahaha Jadie ook mooie voortekenen vd slijm ben echt benieuwd wanneer de volgende zich gaat aankondigen...
Zoo. Weer lekker thuis. Nog even langs het ziekenhuis gereden. Bloed prikken. Urine testen en aan de ctg. Maar was gelukkig niets aan de hand. Komt waarschijnlijk omdat ik wat drukker ben geweest dit weekend. Maar kan het maar zeker weten. Nu eerst even lekker op de bank hangen en straks de koffers maar eens uitpakken en wat te eten scoren voor vanavond.
fijn imona, je hebt in ieder geval nu zekerheid. ik heb vandaag een drukke dag gehad manlief is woensdag jarig en dus het hele huis gepoets en boodschappen gedaan. nu echt doodop maar dan kan ik morgen lekker bijkomen en hoef ik niks. morgenmiddag naar de verloskundige ben benieuwd hoe het verder verloopt houd ook echt veel vocht vast maar tot nu toe was de bloeddruk steeds goed. voel het nu ook echt in mijn handen kan in de morgen mijn vingers bijna niet krom krijgen gewoon pijnlijk. en naarmate de dag vordert zware benen, en mijn schoenen die na 14.00 uur echt niet meer passen, dus loop nu op sloffen. afgelopen nacht voor het eerst last van mijn onderrug en onderbuik duurde een uurtje en daarna weer rustig zal dat dan het voorwerk zijn denk ik. slijmprop verlies ik echt in delen vandaag geen last maar gisteravond wel kan niet wachten van mij het komen maar als het nog 2 weken zit ook prima maar niet langer hahaha
Omg. Ik zit gewoon lekker op de bank. Op m'n gemakje te ontbijten. En de melk loopt gewoon uit mijn borsten.. in straatjes.... tijd voor zoogcompressen denk ik.. hahaha
haha imona erg he dat heb ik alleen in de nacht gelukkig vanacht weer vreselijk nauwelijks geslapen heb van 2-3 in douche gezeten. last van mijn maag heel vervelend. nu naar de verloskundige controle ben benieuwd
Hoe was het jadie? Hier ook een dramanacht gehad. Telkens rusteloze benen sliep om 1u nog niet. Vervolgens kwam Z om 5u al vragen of we na beneden zouden gaan pff .. Ik heb dat helemaal niet. Misschien voelt mijn lichaam aan dat ik geen bv ga geven en doet alvast geen moeite haha
Ik ben hier de boel aan het opruimen enzo op m'n gemakje. Nu zit ik even op de bank ga zo boodschappen doen. Maar heb af en toe menstruatie achtige gevoel onder in m'n buik.. en mijn liezen.. zeuren. Bandenpijn denk ik. Heb ook duidelijk vaker harde buiken dan normaal.. Vind het allemaal wel heel spannend zo..
Hier ook van die menstruatiebuikpijn Imona. En lopen gaat ook niet heel lekker, dus ik dacht aan indalen. Maar t kan ook voorwerk zijn. Ik heb ook nog helemaal geen lekkende borsten, net als MadameV. Bij mijn dochter ook nooit gehad. Gelukkig hoeft het niets te zeggen over het wel of niet gaan lukken van de borstvoeding. Ik wil dat wel graag weer gaan proberen. Willen jullie borstvoeding geven? En waarom wel of niet? (Als je dat wilt delen)
alles weer in orde bloeddruk 130/80 dus keurig kleine toch niet geheel ingedaald dus als vliezen breken plat liggen maar goed kan nog wel gaan duren. ik wil heel graag borstvoeding geven en hoop ook dat het lukt, gewoon omdat het toch het beste is voor de uk. voor mijzelf is het beter hoop namelijk dat ik kilo's afval tijdens de borstvoeding hahaha wishfull thinking denk ik maar goed wel ook een motivatie hihi. en bovendien kost het ook nog eens niks.
Oh sorry ajo bedoelde het ook niet negatief ofzo hoor. Het zegt inderdaad helemaal niks. Bij mij is het echt een bewuste keuze bij mijn dochter ook niet gedaan ook niet geprobeerd. Ik heb er eerlijk gezegd gewoon helemaal niks mee. Prima als anderen het wel doen maar ik vind het erg prettig dat het na 9 maanden klaar is aan mijn lichaam. Dat het vanaf dan vriend en ik samen is, dat we precies zien wat er in gaat per x en dat ik er geen rekening mee hoef te houden qua weggaan enz. ( Nou hoeft dat natuurlijk ook niet maar ik benniet zo'n typ dat in een restaurant met een dekentje zou gaan zitten ) Wat fijn jadie dat alles weer helemaal goed is. En wie weet val je kilo's af. Sommigen zijn zo weer op gewicht anderen maakt wel of geen bv niet uit. Ik zit nu op +16 maar heb in sept een bruiloft van een van mijn beste vriendinnen dus dat is een mooi doel om het eraf te krijgen. Na Z ben ik op eigen kracht door koolhydraatarm 20kg afgevallen ( was alweer op gewicht van daarvoor maar wel te zwaar ) heb toen zelfs in vriendin gestaan. Dus ik neem aan dat ik dat wel nog een x kan.
Hi ladies! Wanneer dient zich de volgende baby aan?! Het begint wel overal her en der wat te rommelen als ik het zo lees! Hier gaat alles super vlekkeloos. Ik vloei al bijna niet meer, kan me gaan aanmelden bij Campina want de voeding loopt als een tiet (lekkere woordkeuze) Evan doet het prima word in de nacht 1x wakker voor een voeding. En grote broer slaapt lekker overal doorheen en doet het zoooo goed!
nou ja ik was voor mijn zwangerschap 63 kilo en ondertussen 81 dus dat plus 18 kilo echt shocking maar ik houd ook echt extreem veel vocht vast geen idee waarom ws gewoon pech. dus ik hoop dat ik er in de eerste weken er al 10 af en dan nog weer op eigen kracht de 8 maar dat gaat wel lukken ben namelijk 10 jaar geleden 35 kg afgevallen naar 63 kilo dus ik kan het wel en gaat ook wel lukken. ik hoop dat de borstvoeding een beetje helpt. ik snap overigens wel dat je na 9 maanden je eigen lichaam weer terug wilt dat is ook het enige waaraan ik denk als de borstvoeding niet lukt nou ja pech hoor dan is het wel weer mijn lijf. ik heb besloten om het te proberen maar niet ten koste van alles hoor. ik heb ook gewoon flessen en flesvoeding in huis voor het geval dat. ik ga mezelf en ukkie niet pushen het moet vooral mooi zijn en fijn en relaxed vindt ik. de verloskundige gaf nog een leuke opmerking vanmiddag over de uk. ik heb af en toe zoveel last van mijn maag en reflux dat ik niet slaap. zij voelen en het ligt echt eraan hoe de uk ligt met rug rechts geen last rug links wel last. zij voelen zegt ze ineens het zijn ook wel erg stevige billen hoor. hahaha ik in shock wordt het dan een groot kind??? begint ze te lachen nee dat denk ik niet maar het heeft wel een paar ronde billen. hihihi als het een meisje is heeft ze dus de billen van haar moeder ben benieuwd
hey bloempje wat fijn dat alles goed loopt zeg lekker genieten. ik ben benieuwd wanneer de volgende komt ik hoop dat ik het ben maar iets zegt mij dat ik ws de laatste ben hahaha en gewoon tot 42 weken doorloop.
Ohwat fijn zeg bloempje dat klinkt geweldig! Je was natuurlijk ook wel vroeg in principe mogen de ukkies nog even. Maar ook ik heb liever vandaag dan morgen ben het zo zat Mijn moeder zei straks ja je focust je er ook zo op dan kan het toch alleen maar tegen vallen. Euh mam met continue voorweeën en harde buiken is het lastig om er niet aan te denken. De dagen dat dat minder is geniet ik wel gewoon hoor maar dat neemt niet weg dat het wel genoeg is haha Hihi grappig jadie dat ze dat zo zei de vk. Je zult het snel genoeg weten. Het is zo leuk om gelijkenissen te zien. Toen Z werd geboren zag ik meteen dat ze hele lange vingers heeft met een smal nagelbed dat heb ik ook. Zo verfrummeld als ze dan ook nog zijn dat is wel erg leuk.
MadameV, ik had het niet negatief opgevat hoor. Iedereen moet zelf weten wat hij doet, wel of geen borstvoeding. Flesvoeding is ook prima. Vandaag zijn we 5 jaar getrouwd. Hebben het niet echt gevierd. Mijn ouders kwamen en aten gezellig mee. Fijn dat het zo goed gaat Bloempje! En wat knap, zoveel afvallen Jadie en MadameV! Vooral het er af houden. Ik ben ooit in 2007 45 kg afgevallen, met Sonja Bakker. Maar helaas zijn die kilo's er weer bij gekomen . Mede ook door het emotie-eten en 2 depressies. Maar ik wil graag weer afvallen. Koolhydraatarm eten werkt bij mij in de zwangerschap ook goed en ik wil dat blijven volhouden na de zwangerschap. Ik ben nu nog steeds ruim onder mijn startgewicht. Was eerst bijna 10 kg afgevallen, schommel nu rond de -8, -9. Ik word het ook zat. Sinds het weekend regelmatig last van zo'n zeurderige ongesteldheidsbuikpijn en meer harde buiken. En veel last van mijn bekken. Ik ben ook gewoon moe, al slaap ik nog wel goed. Maar in principe moet ik nog 3,5 week. Dus ik ga er maar niet van uit dat hij eerder komt.
Ik wil wel borstvoeding gaan geven. Denk ook wel dat dat moet lukken met die lekkende melkbussen haha. Ik voel me verplicht om het te proberen omdat het naar mijn idee gewoon de beste voeding is die je je kindje kan geven. En ook voor mezelf. Wat sneller de kilo's kwijt etc. Nou miet ik er zeggen dat ik er toch wel open in sta hoor. Als het om de een of andere reden niet lukt dan ga ik ook zonder moeite over op de fles. Maar ik voel me verplicht om te proberen. Vroeger was er ook geen flesvoeding.. en toen lukte het ook. Dus waarom zou ik het niet kunnen.
@Bloempje01 Gefeliciteerd met jullie nieuwste zoontje. Wat fijn dat het goed gaat. Ik heb weinig nieuws. Geen klachten erbij. Wel probeer ik het, sinds ik verlof heb, rustiger aan te doen. De was ben ik wel steeds mee bezig, maar dat lijkt me logisch met allemaal nieuwe spullen voor de eerste baby. Bij ons zou het nog maximaal 5 weken kunnen duren, maar of dat het wordt?
Lieve meiden update van mijn kant: ik ben vanmorgen na een flinke weeënstorm wél met keizersnede bevallen van onze lieve kleine zoon en broertje: op 37+2 en 2880 gram Buikwond is wel erg gevoelig, baby doet het goed. Voor mama even afzien met de buikwond etc Bevalling begon met weeën, laatste dagen ook geen pretje geweest. Eigenlijk heel snel weeënstorm. 06.00 ZH 08.00 Ok en 08.15 geboren
Van harte gefeliciteerd met jullie zoon en broertje @Doppie hopelijk knap je snel wat op! Geniet geniet geniet!