You go girl! Toch de echo gehad😍. Fijn dat alles goed was! Wij hebben nog geen afspraak staan. Wanneer staat die van jullie?
ja was gelijk weer blij ik ga maandag bellen om een afspraak te maken. dit kon tussen 19 weken en 21 weken bloempje01 laat je straks ook een foto hier achter
Yaaaay! Nog een zoon😍😍. Wij zijn zooo blij! Precies wat zelf al dachten en stiekem ook hadden gehoopt.
bloempje01 leuk hoor nog een boy erbij dus. wie weet wordt dit wel een jongetjes groep hihi geniet er lekker van wij blijven toch nog even in de spanning tot de 20 weken echo.
Vanmorgen op de weegschaal een kilo er bij! Eigenlijk niks aangekomen want dit woog ik voor mijn zwangerschap. Ik heb de hele dag echt zo'n honger. Dan heb ik wat gegeten en een half uur later sta ik weer te trillen op mijn benen van de honger. Ik probeer zoveel mogelijk voedzame dingen te eten. Hebben jullie ook vaker hoofdpijn?
hey meiden hier net weer thuis na een weekje vakantie in luxemburg heerlijk gewandeld en gerelaxed. ik zie dat er al een aantal jongetje op komst zijn wat leuk gefeliciteerd. wij willen niet weten wat het wordt dus voor ons duurd het nog lang. ik heb het gevoel dat het een meisje wordt weet niet goed waarom. ik heb ook de hele dag enorme honger eet me ziek in fruit en wortels ben al 2 kilo aangekomen dus ik probeer het binnen de perken te houden. ik heb ook wel wat vaker hoofdpijn heel vervelend maar niet zo erg dat het niet gaat. verder gaat mijn buik nu groeien kan mijn broek nog aan maar in de avond moet de knoop los dus ik denk nog een weekje en dan is het over voor mijn lievelingsbroek.
Met die broek heb ik ook. Vooral 's avonds inderdaad. Volgende week komen mijn zwangerschaps kleren binnen.
Is het trouwens nodig om die doppler met gel te gebruiken? Ik ga eens op marktplaats kijken. Ik hou van een tweede rondje voor spullen. Want een beter milieu begint...
Haha Noor! Je hebt wel iets van glibberigheid nodig. Wij gebruiken altijd de hand desinfectie aloëvera van de action 3 tubes voor 0,89 werkt net zo goed als die dure gel!
Ik heb een tube aloevera gel bij de etos gehaald. 5 euro. Maar flinke tube. Daar kan je er een flink aantal kleertjes mee luisteren.
Gister was de verjaardag van mijn oma. Heb haar en de rest van de familie die het nog niet wist verteld dat ik zwanger ben. Alleen maar positieve berichten gehad! Het was een gezellige dag. Ik heb het idee dat ik de baby al voel bewegen. Nog heel licht en alleen als ik lig. Zou dat kunnen al zo vroeg? Mijn dochtertje voelde ik met 16 weken. Voelen jullie al wat?
Kan eigenlijk niet denk ik. Is nog wel heel vroeg. Ik voelde gisteren wel iets geks haha. Soms heb je wel eens zo'n tril oog haha. Je ooglid die dan trilt heel vaag. Maar dat voelde ik dus in mijn buik. Hahah. Was echt heel maf