Hahaha das toch briljant hoe zoiets dan werkt? Tis niet dat ik iemand ben die op uiterlijk beoordeeld. Helemaal niet zelfs. Maar ik zie gewoon echt wel eens baby's/kinderen waarvan ik denk... goh. Is vast een heel lief kind Maar zo zag ik van de week ook baby/kinder fotos van jim bakkum. Dies ook leuker opgedroogd dan je toen zou zeggen Oke. Ik hou op. Das helemaal niet belangrijk.
Hier weer doodziek wakker geworden, weer spugen en nu nog steeds erg beroerd. Ook de baby is zo erg druk. Zwaar irritant voor mijn ingewanden.. Heb gisteren ook een pil weggelaten om te kijken hoe dat gaat. Ook met uitzicht op de bevalling, want eigenlijk wil ik geen medicatie nemen op de dag vd bevalling ivm borstvoeding. Gisteren ging het echt best wel goed, maar vandaag... Ik zit te twijfelen om er 1 extra te nemen maarja liever niet. Ik ben maar terug mijn bed in gegaan.. Sorry voor weer misselijkheidsgeklaag hoor ben het echt zo beu.
Hoi lieve dames, ik hoop voor jullie dat het nu ook gaat opschieten! Ik leef ondertussen op mijn roze wolk want ik ben echt enorm aan het genieten van mijn meisje en de kraamweek. De bevalling is op zich vlot verlopen maar was toch wel heftig gezien ze in een voorhoofdsligging lag en waardoor het tijdens het persen erg moeilijk was. De verloskundige gaf ook aan, dat ze in 30 jaar tijd dit nog niet gezien had en dat als dit mijn eerste was geweest ik waarschijnlijk alsnog een spoed keizersnede zou krijgen. Gelukkig is het op eigen kracht gelukt en valt de schade me ook enorm mee. Heb 1 hechting dus super veel geluk mee. Ik vond het trouwens echt fantastisch om op de baarkruk te zitten. Wat een uitkomst om zo te persen in het heetst van de strijd. Ook mijn andere kinderen vinden het geweldig! En ik voel me eigenlijk gelukkiger dan ooit. Ik hoop dat jullie dat ook zo gaan ervaren want wat is dat heerlijk. Heel veel liefs
@Shawarma wat heerlijk!! Genieten! @BeebieBeeb haha, prachtige reactie van je dochtertje @beebj oeff wat zwaar zeg, ik hoop toch echtbdat er snel wat op gang komt! @Lill je kindje wordt hoe dan ook prachtig, want het is je kindje zo werken die dingen heb ik gehoord, haha. Nu al twee dagen op rij erg misselijk.. Heb nu ook steeds vaker krampen en elke keer denk ik van, zou het?! En dan moest ik gewoon even naar het toilet ofzo. :') Vind het zooooo spannend! En heel verrassend maar.... Ik heb weer eens gehaakt! Ik wilde heel graag nog een koala mutsje maken, maar kon geen patroon vinden die ik mooi genoeg vond dus heb er zelf maar een ontworpen en ben blij met het resultaat. Vind hem superschattig geworden!
Nou, op naar het zh. Vierde dag op rij Daarnet had ik wat bruinverlies en ik voel me echt heel slecht. Bloed- en bloedheet (loop zelfs in een hemdje), zo’n weeïg gevoel, draaierig, misselijk, spierpijn gevoel in bovenbenen; blegh.
@Shawarma wat fijn zeg!! Geniet lekker van je roze wolk! @beebj succes, dit gaat m worden! En @Mooncalf klinkt toch ook wel alsof jij dichtbij bent! Ohhh ik wil ook!
Ze spreken hier over fikse voorweeen. Inwendig nog niets veranderd. Goede vinger opening, sacraal. Wilt zeggen dat ie nog naar achteren zit. Gyn is gebeld en ze had gedacht dat ie zou zeggen van ‘t is niks. Maar over een kwartiertje is tie hier. Hij wilt toch zelf even bij me langskomen. Ondertussen aan de ctg blijven, bloeddruk is goed.
@beebj Waarom moet je steeds naar het ziekenhuis komen? Ik vind het echt belachelijk dat ze je steeds laten opdraven Ik vind het ook vreemd dat ze je zo vaak inwendig onderzoeken, dat doen ze hier niet, mede vanwege infectiegevaar.. Je zou toch denken als het écht doorzet in regelmatige weeën moet je zeker komen en anders moet je maar gewoon afwachten? (Tot vervelends toe...) Hopelijk gaat het nu eens doorzetten voor je!
@Mooncalf Wat een schatje dat mutsje! Leuk he al die krampjes en voortekenen. Steeds denk je Ja???? Is dit het??? Ik voel wat! Wat voel ik dan? Mmmm nee toch niet, jammer Hebben jullie baby's nog veel de hik? Ik word er hier echt gek vannnn! Soms lijkt het wel de hele dag door te gaan. Begint irritant te worden
Laten opdraven @BeebieBeeb ?! Ik ben niets verplicht hoor! Ik mag langskomen wanneer ik wil & daar ben ik érg dankbaar voor. Inwendig onderzoek is om in de gaten te houden hoe ik vorder en komt niets van infectie gevaar bij kijken zolang m’n vliezen nog intact zijn. En je uitleg klopt idd, afwachten tot het echt doorzet. Maar als je al vanaf zondagavond met weeen loopt waardoor je veel pijn hebt en niet slaapt.... Sorry, maar vind het een beetje ongepast je reactie We zijn in ieder geval weer onderweg naar huis. De gyn vindt het echt heel lastig en heeft echt een grote uitzondering voor me gemaakt. Normaal doet hij dit echt niet, vroedvrouw stond er zelfs van te kijken. Tis echt nog wel onrijp vanbinnen namelijk. Gyn heeft ook nog eens gevoeld. Maar ik moet me dus tussen 22:00 en 23:00 melden voor een soort van opname. Manlief mag ook bij me blijven, is een bed voor hem. Om 00:00 steken ze vaginaal een tabletje in tegen m’n baarmoederhals aan, dus helemaal achterin. Nu kan het zijn dat ik daarvan in arbeid schiet en dan zijn we op weg. Doet het niet voldoende of niks, steken ze er om 04:00 nog eentje vaginaal. Om 08:00 komt de gyn dan langs. Het zal dus niet veel slapen worden, misschien wel helemaal niet. Ook omdat ik continue aan de monitor zal liggen enz. Als het wel íets doet, kunnen ze bv. gaan bij stimuleren om het sterker op gang te helpen. Maar gyn was wel heel duidelijk; doet het niets, vlieg ik morgenochtend naar huis. Meer kan hij namelijk écht niet voor me doen in dit stadium. Om 16:00 eerst naar die voetreflex therapie, wil ik toch nog eventjes meepakken!
Logisch toch dat je het zat bent. Zou willen dat ik iets kon doen of zeggen om het beter te maken Ff volhouden nog. Hij of zij is er bijna..
Aaaah wat mooi zeg. Maar een voorhoofdsligging? Wat is dat precies? Fijn dat je je zo gelukkig voelt ❤
Koala ❤❤❤❤❤ Is toch gek he? Dat je niet weet hoe het voelt. En dan steeds denkt: zou het? Op de cursus werd gezegd dat je echt wel door hebt als het begint. Maar 1 van de deelneemsters had de hele middag gewinkeld en heeft achteraf de helft van dr weeen gemist. Hahaha. Die ging om 7 uur maar eens naar t ziekenhuis en om 10 uur was ie er.
Ja. Mijn kleine man heeft ook gemiddeld 2 tot 3 keer per dag de hik. Wiebelt die hele buik heen en weer.
Ohh sterkte @beebj, hopelijk gaat het helpen!! En jaaa klopt ik hoop dat ik ook 1 van de gelukkigen zal zijn die de hele voorweeen show mist (had mn zus ook.. de baby was er "opeens na 2 uur")