Toch spannend weer dit.pfff 😂 Net als meerdeel hier test ik veel te vroeg Bovenste is 9 en onderste 11 dpo Door verschillende lichtval zie je niet heel veel verschil. Ben ook benieuwd of hij nog gaat oplopen De streep komt echt heel langzaam ten opzichte van een paar jaar geleden😂 Wel binnen vijf minuten btw Is het al donderdag
Dit dus. + controle streep is dunner en minder aangezet van 11 dpo. mijn ervaring is dat de teststreep ook minder duidelijk is bij dit soort controlestrepen.
Hahahahha kon je ook niet w88? gefeliciteerd meid!!!! Ik heb vanmorgen ook getest en hij is al wat duidelijker dan gister
Spannend. Het ziet er positief uit.. Het nadeel alleen aan te vroeg testen is dat het als nog mis kan gaan... ik hoop het van niet voor je.