Hallo, Wie van jullie heeft een nespresso apparaat? Ik ben van plan een apparaat aan te schaffen maar ik zie zoveel verschillende soorten dat ik er niet wijs uit kom Een apparaat van 250,- hoef nu ook weer niet maar ben wel benieuwd naar jullie ervaringen. En Mss nog tips voor leuke aanbiedingen van cups? Liefs
Wij hebben al jaren de Latissima. Heerlijk, we maken er ook Latte Machiato en cappuccino mee. Qua cups hebben we meestal de DE, die smaken prima.
Wij hadden er 1 gekregen voor kerst, ik ben er dol op ! Het is geen senseo-crap koffie, maar dat mag voor die prijs ook wel! De smaak van deze koffie ligt het dichtst bij echte koffie vind ik. Ik ben er blij mee
Wij hebben thuis ook de Latissima, echt heerlijke koffie! Ik maak er iedere ochtend Latte Macchiato mee, mijn echtgenoot een espresso. 's Avonds een lungo! Op kantoor hebben we sinds een week de Magimix Inissia, we hadden al een aparte melkopschuimer dus ook daar drink ik nu de Latte Macchiato of capuccino. We gebruiken alleen de cups van Nespresso. Bij TRND of Insiders (ik weet niet meer welke) mochten we de cups van De l'Or uitproberen, maar we vinden de Nespresso cups toch lekkerder. Als we ergens op bezoek gaan en we krijgen dan Senseo, vind ik dat echt water met een scheut koffie erin, niet te drinken!!
Ik heb een Magimix Nespresso apparaat met een melkopschuimer. Ik bestel altijd via Nespresso.nl, maar die Nespresso cupjes van AH zijn ook heel goed te doen.
Wij hebben de kruis pixie en die bevalt goed! snel opgewarmd en zet goede koffie met de nespresso kups. Wij houdenvan sterke zwarte koffie en nemen daarom altijd de dharkan, kaazaan of ristretto van nespresso. Er is nu een nieuwe limited edition, die is heel sterk en echt heel lekker. Hoorde op de reclame dat de cups van liddl of aldi (weet niet meer welke) het beste getest zijn door de consumentenbond, die gaan we binnenkort maar eens proberen.
Wij drinken bijna nooit koffie, en heb voor de visite een magimix staan. Heb wel de nespresso cups. Vind de koffie best oke. Maar drink vaker koffie op het werk, waar wij een Jura hebben staan. Is toch andere koffie
Oowww, dan twijfel ik. Hoewel we die dan wel als reserve kunnen houden voor als alles op is en de bestelling nog niet binnen.
Ja, dat is de lattisima als het goed is. Wel het oude model. Wij hebben hem nu zo'n 2,5 jaar denk ik en erg tevreden.
Ohh dat is niet veel nee.we hebben dezelfde, nu zo een 3 jaar koste toen over de 200 euro.De eerste foto die je liet zien is de nieuwe uitvoering ervan die hebben mijn schoonouders sindskort. Mijn vriend is de enige die koffie drink,ik zelf lust dit niet.hij gebruikt altijd de nespresso cups vind hij het lekkerste.
Deze hebben wij ook. Inmiddels een jaartje of 3 denk ik en werkt nog prima. En voor 30 zou ik 'm zo overnemen. Kan bijna geen miskoop zijn. Nou zijn we geen grote koffiedrinkers thuis, dus is het prima betaalbaar (wel de echte nespresso cups) maar als we veel koffie zouden drinken zou ik eerder voor een bonenmachine gaan.
Die hebben wij ook! Alleen in een andere kleur! Idd het oude model en bevalt nog steeds super! ook als er eens een probleem is, je belt met Nespresso en ze helpen je stap voor stap om te zien wat er aan de hand is. Geweldige service!
Volgens mij heeft een vriendin die. Prima voor de koffie, maar het schuim van de cappuccino vind ik wat tegen vallen, is wat slap. Heb zelf de citiez & milk, geweldig ding, heerlijk schuim voor de cappuccino. Gebruik eigenlijk alleen nespresso cups, bij mijn moeder gezien dat haar machine ongeveer vast liep na gebruik van DE en andere merken, vertrouw hier dus niet helemaal op, iets te voorzichtig met mijn machine hihi