pffff Ik zou eiegenlijk donderdag avond de afspraak hebben voor onze 3d echo. Maar ze belde 's morgens op de haar apparatuur stuk was en een nieuwe afspraak wou maken . Nou ja prima maar dan wel deze week graag. Dus morgen is het zover. ik wou graag vroeg een 2d-3d-4d echo laten maken omdat ik nog altijd 2 kindjes bij me draag natuurlijk. En doordat de een lekker verder groeit is de ander overleden met 10 weken . Ik zou graag ook een kleurenfot van ons engeltje willen en voordat ie helemaal gekrompen is ,is dit de enige oplossing om er nog een goed voorbeeld van te krijgen. Verder hoop ik natuurlijk dat onze andere beeb het goed doet en ze mss kunnen zien wat het al worden . Ik ga er zo naar duimen .. dan heb ik voor mijn gevoel weer wat rust ... Want pfff wat zit met dubbele gevoelens zeg en heb ook niet zo'n zin in de rest van de zwangerschap maar ja ... We genieten van elk moment dat we kunnen kijken naar onze beide spruitjes .. Ooo ja we hebben toch een plekje thuis gemaakt voor ons engeltje. Ik heb laatst een mooi glazen 3d beeldj gekocht van hello kittymaar dan als engeltje . En heb een kleine feutus van 10 weken ontvangen die ik graag wou hebben als symbool voor ons engeltje
Nou het is super gegaan hoor zaterdag . Ik zat toen op 15 weken en 2 dagen het kindjelag voor op de groei en was 16 weken en 3 dagen. Super leuke foto´s gekregen . Ook op cd en natuurlijk de dvd . Ons engeltje was ook te zien super ! En buiten dit alles we krijgen een zoon ! Het eerste wat ze zag waren de balzakjes en het piemeltje Zo dadelijk naar het ziekenhuis voor mijn bijna 16 weken controle ik ben benieuwd wat hun zeggen maar zoals we het zaterdag hebben gezien ging alles super en dat was een pak van mijn hart. Ik ga even een paar foto's in het album zetten
Oh fijn dat de echo zo mooi was en dat jullie ook het andere kindje nog konden zien! En een jochie, wat leuk! Gefeliciteerd!
Ik ben blij voor je dat de echo zo mooi was en dat je ook een foto van het andere kindje hebt. Kan me voorstellen dat je er misschien gemengde gevoelen bij hebt, Wil je wel alle sterkte en geluk toewensen. En wat leuk dat je een zoontje krijgt! gefeliciteerd.
Fijn dat je een mooie echo hebt gehad en dat jullie het geslacht al weten! En al klinkt het misschien een beetje dubbel, ik vind het een mooi gebaar naar jullie engeltje toe. Kan me goed voorstellen dat je een mooi plekje wilt maken voor jullie engelzoontje. Verder wens ik je ook alle geluk met je zwangerschap en lekker genieten!
dank jullie wel voor de lieve reactie´s ben er ook heel blij mee. En geeft me wel rust moet ik zeggen.
wens jullie heel veel sterkte en kan me voorstellen dat het een beetje dubbel is, wel fijn dat jullie engelzoontje op de foto staat en dat jullie engel maar goed over jullie bengel mag waken heel veel liefde en geluk toegewenst!