Hoi allemaal, Eindelijk is donderdag de geslachtsbepaling,zo spannend weer.In tegenstelling tot mijn dochter heel lang getwijfeld over het geslacht.Sinds een paar weken,heb ik heel sterk het gevoel dat we er een meid bijkrijgen.We gaan het zien,nog 2 dagen geduld.Wilde ik even kwijt.
Spannend he?? Wij hebben morgen de geslachtsbepalende echo en zijn echt erg nieuwschierig wat er in mijn buikje groeit.... Ik heb eigenlijk geen voorgevoel....
@Happy mom,spannend!!Ben benieuwd,hoelaat heb je de echo morgen? We gaan zien of mijn voorgevoel klopt,laat het weten!
Veel plezier donderdag! Ben ook benieuwd of je voorgevoel klopt, bij mij klopte er dus geen bal van. Haha..
Ik heb zaterdag geslachtsbepaling. Ben ook erg benieuwd, heb totaal geen voorgevoel alleen een stiekeme hoop dat het een meisje is. Maar een jongen net zo leuk Veel plezier jullie Ik wil het trouwens alleen weten, partner niet Dus het wordt mijn geheimpje.
Spannend! Ben heel benieuwd of je voorgevoel klopt! Wij hebben donderdag een tweede poging. Vorige week wou de kleine niet uit z'n stuitligging komen waardoor het wat moeilijk te zien was. Mijn gevoel is ook heel sterk een meisje. Zo sterk dat ik zelfs al wat roze heb gekocht (wel wat ik evt nog kan ruilen) Heel veel succes! Hoop dat ze het bij jullie wel in een keer kunnen zien (al is het geen straf om nog een keer te mogen kijken ) Groetjes!
@Happymom spannend,nog een paar uurtjes..Kan jouw zenuwen wel voorstellen hihi,na vandaag weet je wat er in je buik groeit..zo leuk!Kom straks weer spieken en veel plezier natuurlijk. @Linn oo dat lijkt me zo frustrerend,heb je eindelijk de echo wilt het kindje niet meewerken(kan natuurlijk altijd)hopelijk weet je het binnenkort zeker!Ik had bij mijn vorige zwangerschap ook al roze gekocht,zo`n sterk gevoel. @Simple spannend ook nog maar een paar dagen,schiet al op. Hier...joehoeeeeeeeeeeee helemaal blij nog maar een dag!Yes ben blij om het te weten,kan ik gericht gaan shoppen.Haha
It's a girl!! Echt zo leuk, tijdens de echo was ze druk aan het bewegen De vk moest iedere keer weer opnieuw zoeken naar haar geslacht.
faye; wat leuk zeg!! spannend hé.. wij hebben gew8 tot gisteren met de 20weken echo, en mijn gevoel klopte, ik zei in begin een jongetje en dat is ook zo veel plezier!!
Gefeliciteerd allebei Vraagje, klopt jullie geslacht nu ook met de chinese kalender? Ben echt benieuwd of dat betrouwbaar is of gewoon toeval. Waar we wel rekening mee moeten houden is dat je ook pech kunt hebben dat de uk zich net niet goed laat zien en je dus een andere keer terug moet
@Happymom,Wauw gefeliciteerd!Een meid,leuk leuk.Geniet er van en natuurlijk shoppenTrouwens wat een geluk dat zij het liet zien.
@Simple idd dat zei ik ook al tegen man,hoop het niet dat lijkt me zo frustrerend,maar ja we zullen zien.Laatste nachtje.
Hey Faye24, Wat leuk dat je het goed had zeg!! Ik heb echt vanaf het begin gedacht hier dat het een jongetje was en geloofde er niks van na de geslachts bepaling met 16 weken, terwijl ik juist graag een meisje wou. Dat maakte me dus nog meer aan het twijfelen, pas na de 4D met 28+4 weken geloofde ik het helemaal 100%.. haha Gefeliciteerd hoor, girls rule !
Raar he dat voorgevoel. Ik had ook sterk het gevoel dat het een meisje werd en dat is ook het geval!!! Proficiat allemaal!!
bij mij klopte de chinese kalender maar dat kan ook puur toeval zijn tenminste ik ging er niet vanuit dat zo'n kalender het goed zou hebben hahaha.. ons kereltje liet in het begin van de 20weken echo het hele gevalletje goed zien! en op het einde toen we specifiek het vast wilde leggen toen schaamde die zich en was er niets vast te leggen whaaahaaa.. benen kruislings ervoor gelegt en navelstreng ertussen.. (en ik maar denken dat meiden lastig zijn )