WHOEHOE!!!!! net bij de gyn geweest en daar aangeven dat ik de afgelopen 2 weken flink wat voorwerk heb gehad. deze heeft even gekeken en blijk ik al 1,5 cm had. dit had ik niet verwacht. weet dat ik nog een lange weg te gaan heb maar het begin is er en al dat voor werk was niets voor niet moest het fff kwijt
Wat fijn!! Een goed begin is het halve werk nietwaar Succes meid! Hopelijk hoef je niet te lang meer te wachten en zet het mooi door. Zet em op!!
Hopen dat het allemaal een beetje opschiet nu! Succes met de bevalling en alvast een fijne kraamtijd gewenst voor het hele gezin! Ik ben zelf vandaag precies 37 weken dus moet nog wel even maar heb ook flinke voorweeen. Al met al denk ik dat ik nog wel tot de 40 weken blijf zitten hoor hahha Andere 2 waren ook allemaal 41plusjes... Achja als het dan eerder komt is het een deste grotere verassing! Sterkte meid!!
sinds vanochtend verlies ik ook delen van mijn slijmprop. ben blij dat er wel vooruitgang in de zaak zit.
Misschien vervelend om te zeggen maar die 1,5 cm en het verliezen van de slijmprop hoeft echt nog niet de aankondiging van je bevalling te zijn . Ik hoop uiteraard voor je dat het wel zo is..
nee weet ik maar zo als ik al zeg heb heel veel last van voorwerk en ben blij dat dat niet voor niets is. van mij mag ze zelfs nog wel even blijven zitten. maar dan is al die ellende in ieder geval niet voor niets.