na hoop voorwerk vandaag 1,5 cm!

Discussie in 'De bevalling' gestart door wolchu, 28 aug 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wolchu

    wolchu Bekend lid

    6 dec 2011
    918
    2
    18
    WHOEHOE!!!!!

    net bij de gyn geweest en daar aangeven dat ik de afgelopen 2 weken flink wat voorwerk heb gehad. deze heeft even gekeken en blijk ik al 1,5 cm had. :$ dit had ik niet verwacht. weet dat ik nog een lange weg te gaan heb maar het begin is er en al dat voor werk was niets voor niet ;) moest het fff kwijt
     
  2. ER14

    ER14 Fanatiek lid

    17 apr 2013
    3.127
    2
    0
    Wat fijn!! Een goed begin is het halve werk nietwaar ;)
    Succes meid! Hopelijk hoef je niet te lang meer te wachten en zet het mooi door. Zet em op!!
     
  3. wolchu

    wolchu Bekend lid

    6 dec 2011
    918
    2
    18
    Ja al moet ik nog fff dit geeft het gevoel dat al dat gerommel niet voor niets is
     
  4. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Dat is fijn, nog een weekje volhouden!;)
    Succes met de bevalling.
     
  5. happyglow

    happyglow Fanatiek lid

    18 okt 2012
    2.101
    0
    0
    Accountmanager Binnendienst
    Maarssen
    Hopen dat het allemaal een beetje opschiet nu! Succes met de bevalling en alvast een fijne kraamtijd gewenst voor het hele gezin! Ik ben zelf vandaag precies 37 weken dus moet nog wel even maar heb ook flinke voorweeen. Al met al denk ik dat ik nog wel tot de 40 weken blijf zitten hoor hahha Andere 2 waren ook allemaal 41plusjes... :( Achja als het dan eerder komt is het een deste grotere verassing!

    Sterkte meid!!
     
  6. wolchu

    wolchu Bekend lid

    6 dec 2011
    918
    2
    18
    sinds vanochtend verlies ik ook delen van mijn slijmprop. ben blij dat er wel vooruitgang in de zaak zit.
     
  7. Mamadaisy

    Mamadaisy Fanatiek lid

    1 jan 2010
    1.533
    6
    38
    Misschien vervelend om te zeggen maar die 1,5 cm en het verliezen van de slijmprop hoeft echt nog niet de aankondiging van je bevalling te zijn :(.
    Ik hoop uiteraard voor je dat het wel zo is..
     
  8. wolchu

    wolchu Bekend lid

    6 dec 2011
    918
    2
    18
    nee weet ik maar zo als ik al zeg heb heel veel last van voorwerk en ben blij dat dat niet voor niets is. van mij mag ze zelfs nog wel even blijven zitten. maar dan is al die ellende in ieder geval niet voor niets.
     
  9. Mamadaisy

    Mamadaisy Fanatiek lid

    1 jan 2010
    1.533
    6
    38
    Dat snap ik volkomen!
     

Deel Deze Pagina