Ik had achteraf pas door wat voor impact die borsten hadden op mij psychisch. Het ging namelijk vaak over mijn grote borsten. Toen ik de verkleining had gedaan, was ik dus niet alleen van mijn rugpijn af, maar ook gelijk van al die opmerkingen. Pornoster of dat mijn borsten altijd eerder binnen kwamen dan ik. Ha ha Na mijn verkleining was ik hier direct vanaf en inderdaad paste ik weer normaal kleding. Want ik had maat 34, maar vaak kon het dan niet dicht of zat het weer zo gespannen dat alle aandacht daarheen ging. Maat 36 was dan weer te groot. Tevens moet ik zeggen dat ik nu 75F heb met mijn zwangerschap, gelukkig geen last van rugpijn en ik verwacht en hoop dat ik straks weer mijn 70D/E bh's aankan.
Heb niet alle reacties gelezen maar een vraag... heb je geen kinderwens meer? Een vriendin van me heeft ook voor haar kids een verkleining gedaan... Nu na de kinderen heeft ze dus bijna niets meer! Best erg...Want ze had echt grote borsten na de verkleining een D en nu dus bijna plat!
Nee ik heb geen kinderwens meer. En heb ook bewust nog even gewacht tot onze zoontje wat ouder was zodat het met de zorg beter te regelen is. Ik zou eerst pas de stappen gaan zetten als hij op de kleuterklas zou zitten. Maar aangezien hij in september na een kdc gaat,en dit voor 3 hele dagen p/w,konden wij de stap nu al zetten. Wel vervelend voor je vriendin,want ook al wil je kleinere borsten,helemaal plat is natuurlijk ook niet de bedoeling.
Nou, dat is voor mij ook een reden om nog even te wachten. We zijn er nog niet uit of we misschien nog een kindje willen, dus dan vind ik het fijner om daarna pas voor een borstverkleining te gaan.
Dan zou ik als ik jou was ook nog even wachten. Hopelijk houd je het nog even uit met de pijn. En alvast voor de toekomst,succes met je beslissing.