nou jij hebt het in ieder geval gehad veel succes met je herstel en hoop dat de pijn een beetje te doen is is nooit leuk
Vrijdag veel pijn, tramadol gehad, werkte goed. Vannacht echter weer veel pijn, straks even contact met ziekenhuis voor pijnstilling. Heb een dik drukverband, maar ga vragen of ze het nog even opnieuw willem verbinden. Het zit namelijk ook heel dik tussen mijn tenen. Heel irritant. Verder voelt het erg pijnlijk en beurs en is heel gevoelig. Ik zal mijn tijd uit moeten zitten. Is wel lastig voor mij, maar heb geen keus hihi.
ja meid wat vervelend en je tijd uitzitten... dat dat vervelend is kan ik me(helemaal) indenken pffff heb straks 12 weken herstel...daar zie ik erg tegen op. nou ik hoop dat ze je opnieuw verbinden en dat de pijnstilling gaat werken voor je
Poeh 12 weken?? Jeetje.. Pijnstilling aangepast en morgen nieuw verband. Zo maar weer ff slapen, Pfff....
en lekker kunnen slapen??? ja 12 weken ik was daar zelf ook van geschrokken toen ze dat zei.. maar word natuurlijk wel behoorlijk aan mijn nier gerommeld er uitgelepeld noemen ze het 9 dagen opname eerst maar eens zien te overleven vreselijk bij het idee staan momenteel de tranen me in mijn ogen bah
Ja heb ruim twee uur geslapen, lol. Jeetje meid, ik heb met je te doen. Wat vervelend. Zon operatie is ook niets natuurlijk! Als je wil kletsen mag je ook pb sturen hoor meis!
ja we hebben toch tijd zat hahhaha jij zit met je voetje en ik hang op de bank met mijn zij in een kussen zal je morgen berichtje geven
Hihi, gezellig! Ik hoop het, straks weer mijn pillencocktail innemen. Hopelijk gaat het beter als vannaxht. Ben ook blij als het verband verwisseld is. Als dat wat dinner zit zal ook meehelpen..
Mag jij lopen? Mij is verteld dat ik een speciale schoen krijg waarmee ik dus gewoon kan lopen, omdat die de druk van de voorvoet afhaalt. Krijg ook een drukverband, maar na een aantal weken een spalk en daarna nog weer een nachtspalk.