Hoi dames Eindelijk een verwijzing van de arts voor gyn Nu weet ik natuurlijk totaal niet wat me te wachten staat, daarom even de vraag... hoe gaat dit precies in z'n werk hopelijk zijn er dames die me Vraag wat kunnen beantwoorden.
Hoi Ashleyrachel, Fijn dat je een doorverwijzing hebt gekregen, wat natuurlijk gelijk ook heel dubbel is, want het is minder fijn dat het nodig is. Maar de eerste stap is gezet... Volgende stap is het ziekenhuis bellen en een afspraak inplannen. Ik kreeg toen een informatieboekje en een vragenlijst thuis gestuurd. Maar soms krijg je die vragenlijst pas in het ziekenhuis. Bij ons was de eerste afspraak met z'n tweetjes, de vragenlijst werd doorgesproken en het begin van het traject. Er werd een inwendige echo gemaakt, om te kijken hoe mijn eierstokken en baarmoeder eruit zagen en ik kreeg een formulier mee om bloed te prikken. Het zaad van mijn man was al onderzocht op aanvraag van de huisarts. Als dat nog niet gedaan is, kan het zijn dat ze dat ook willen onderzoeken. Dat was ongeveer onze eerste afspraak. Na het bloedprikken en dergelijke ben ik gestart met Clomid. Dat zijn pilletjes die je meestal van dag 3 tot en met 7 moet slikken. Dan gaan ze de groei van je follikels in de gaten houden en moet je een aantal keren terug komen. Maar dan loop ik al weer erg op de zaken vooruit, want het hangt er natuurlijk helemaal van af wat er bij jullie uit de onderzoeken komt. Heel veel succes!
Secretangel thnx. Ja idd erg dubbel maar het voelt zo goed dat er eindelijk wat gebeurt En dat er dan antwoorden op vragen kunnen komen en we hopelijk dus kunnen achterhalen wAarom het maar niet lukt, het geeft nu een hoop rust in ieder geval en das heel erg fijn. Ergens zie ik er oook wel tegen op puur omdat ik niet weet wat er komen gaat. In ieder geval jou uitleg maakt het een stukje duidelijker ter voorbereiding op wat komen kan gaan. Dank je
Graag gedaan! Je kunt je hier aardig inlezen en vragen stellen kan natuurlijk ook altijd. Niet te veel googlen, daar kun je jezelf aardig gek mee maken Probeer voorzichtig te zijn met je verwachting dat er een 'probleem' wordt gevonden. Dat is lang niet altijd zo. Veel stellen zijn 'onverklaarbaar onvruchtbaar'. Uiteraard zijn er dan ook behandelingen die uitgeprobeerd worden. Maar geduld heb je hier hard nodig.