Yes! Vandaag had ik dan eindelijk een positieve test in handen. Ik kan het eigenlijk nog niet geloven, en ik denk dat ik pas helemaal blij kan zijn als het een paar weken verder is, maar voorzichtig ben ik helemaal in de wolken, en zo dankbaar dat het toch heeft mogen gebeuren!
he cynthia. wat fijn zeg dat je zwanger bent. heel rustig toch maar tot je door laten dringen. leuk als je echt naar de Vk mag en zo. geniet ervan.
Hai CynthiaB Ik zag je banner, 4 weken en 4 dagen. Wat een toeval! Ik heb gister een test gedaan, ik voelde gewoon dat er wat aan de hand was. :-D Spannend wel hoor, zo pril nog. Durf het zelf nog niet eens onder dit topic te melden; "ik ben zwanger". Het moet ook gewoon echt nog tot me (ons) doordringen. Fingers crossed! En vooral, geniet ervan! Probeer ik dat ook! X, D.