ff een vraagje, misschien dat één van jullie dit weet of wel eens gehad heeft? Voor mij in ieder geval de eerste keer... Heb na mijn ei nog elke dag even een ovu testje erachteraan gegooid omdat hij niet helemaal wit werd en zelfs vandaag, 4 dagen na mij ei is er nog stééds een tweede lijn zichtbaar! Heel licht welliswaar, maar hij is goed zichtbaar, hoeft niet in het licht gehouden te worden of zo... Weet trouwens 100% zeker dat mij ei is geweest, ook echt op die dag, heb m goed gevoeld, temp ging omhoog, ovutest was de dag ervoor posi... Wat kan dit betekenen?
Je kunt gedurende je hele cyclus een tweede lichte streep hebben. Je hebt altijd een bepaalde hoeveelheid LH in je lichaam, waar de test op reageert. Het zegt dus niks over je eisprong.
Dat er een bepaalde hoeveelheid LH in je urine zit, wat op zich heel normaal is. Zoals ik al eerder zei heb ik vrijwel altijd een heel licht 2e streepje. Google maar eens op "luteïniserend hormoon". Overigens lees ik net dat mannen ook LH aanmaken! Dus nu snap ik de positieve KV ovu test gedaan door de man van iemand