afgelopen donderdag had ik (als het goed is) mijn ei. sinds donderdagochtend heb ik ontzettend veel jeuk boven mijn borsten (decolleté ) en af en toe op mijn buik en rug. Volgens onze grote arts Google kan dat een zwangerschaps kwaaltje zijn. maar dan zou ik pas, theoretische gezien, 3 weken zwanger zijn, iemand hier ervaring mee? mocht het een zwangerschaps kwaaltje zijn dan vind ik dat best en anders wil ik er heeeeel gauw vanaf :x
Ik kreeg pas echt wat klachten na de innesteling, dus een week voor nod. Dat zegt natuurlijk helemaal niks, kan zomaar anders zijn bij jou natuurlijk
Goedemorgen Sorry geen evaring mee en ook nog niet eerder voorbij horen komen maar je weet maar nooit iedereen zo zijn eigen symptomen zou het nog ff aankijken maar als het erger word toch ff langs de echte doc. Liefs
Dat kan geen zwangerschapskwaaltje zijn. Als je ei donderdag is geweest ben je nu pas 3dpo. Dan is het bevruchte eitje nog niet ingenesteld, word er nog geen hcg aangemaakt en kan je dus ook geen zwangerschapskwaaltjes hebben.
Bedankt voor de reacties. ik gebruik geen ovulatie testen, temperatuur niet en voel mn ei ook niet altijd. Misschien dat ik een vroege ei heb gehad kan dat?
Alles kan Zolang je je cyclus niet bijhoudt weet je niet wat er gebeurd. Je kan alleen maar afwachten.
zoals in mn banner heb ik een regelmatige cyclus. alleen houd ik niet bij wanneer ik een precieze eisprong heb.
Je hebt geen regelmatige cyclus. Dat heb je pas als je een paar maanden achter elkaar even lange cyclussen hebt. En dat heb jij niet. Even goed kan je alleen maar afwachten omdat je niet zeker weet wanneer je eisprong was.
De artsen noemen een cylus zoals crosscountry toch echt wel regelmatig hoor! Maar zwangerschapskwaaltjes vanaf de eisprong lijkt me ook heel sterk, omdat er nog geen innesteling plaatsgevonden heeft. Misschien komt het door het toegenomen progesteron?