Beste dames, 3 weken geleden ben ik gestopt met de pil.. nu zit ik rond mijn ovulatie (heb een cyclus van 31 dagen) en hou ik sinds een paar dagen opeens ontzettend veel vocht vast.. tijdens mijn pil gebruik hield ik de laatste 4 maanden ook opeens veel vocht vast net even voor mn menstruatie.. Hebben meer mensen hier last van dat je ook rond de ovulatie veel vocht vast ga houden (Ca een week van te voren) en wat kan je hier tegen doen?
Ja ik standaard rond de ovulatie en menstruatie. Ben dan zo 1-2 kilo zwaarder. Drink dan vaak veel brandnetelthee. Na mijn operatie ook veel vocht vastgehouden en was dat iets wat ze aanraadden.
Even een vraagje, hoe weet je dat je een cyclus hebt van 31 dagen? Aangezien je 3 weken geleden gestopt bent met de pil? Geruik je ovulatietesten?
Vocht vasthouden kan door veranderingen in hormonen komen. Ik vraag mij ook af hoe je weet dat je een cyclus van 31 dagen hebt? Tijdens pil gebruik kun je niet van een cyclus spreken en na het stoppen met de pil kan je cyclus ook wat onregelmatig zijn