Nee maar ik denk dat het goed is om dit de volgende cyclus te gaan doen. Dan moet je op een vast tijdstip (als je wakker wordt) vanaf eerste dag menstruatie je temperatuur bij houden toch?
Ja idd dat en wat regels . Jammer dat je het nooit eerder gedaan hebt, anders wist je je waardes en kon je kijken waar je nu in je cyclus zit.
Ja ik dacht inm ook zwanger omdat ze zo positief blijven. Zal wel blijven doortesten en anders later van de week miss weer zwangerschapstest doen als positief blijft
Ja normaliter ging het eigenlijk prima met de action testen maar dit is een hele gekke cyclus. Ik hou gewoon vandaag aan als positieve test en dan zaterdag 1DPO.. En dan ga ik me even verdiepen in temperaturen vanaf de volgende cyclus!
Heb jij vaker gezien dat ze zo lang donker blijven? Zie foto van m'n test net. Wanneer zou jij 1DPO zeggen?
Nee denk dat ik gewoon maar moet afwachten op mijn menstruatie en soms een testje moet doen tussendoor..
Gelukkig nieuwjaar dames! Zien jullie hier ook iets, een tuurlijntje? Ik weet nou niet of ik het me verbeeld. Het is de Predictor express. Geven die valse lijntjes?
Spannend! Ik denk het niet hoor tenminste nog niet gezien op deze testen. En dit is niet eens de vroege variant
Ik zou hier eerlijk gezegd niets van maken. Hij kan net zo goed op lh reageren. Je zal de 1e niet zijn, zelfs met predictor.
j Terwijl m'n ovulatietest weer zo goed als negatief is.. of nou ja, een licht streepje haha. Ik ga er morgen gewoon nog eentje doen!
Toch nog een ovulatietest gedaan en nog steeds donker, misschien dan toch op LH gereageerd of heel pril zwanger..
Had een normale action maar die was negatief, was wel in de middag en volgens mij is Predictor gevoeliger. M'n ovulatietesten lopen wel op, hij is nog donkerder geworden. Schiet mij maar lek.
ik heb misschien een heeeeel licht "ik weet niet of je er echt bent" streepje. Heb de easy@home testen gebruikt dus eigenlijk geen idee hoe deze normaal zijn en of ze lichte lijntjes krijgen.. Krijg hem nieteens op de foto