iui

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door bloemetjes123, 21 jul 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bloemetjes123

    bloemetjes123 Actief lid

    19 sep 2014
    102
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi dames.
    Deze maand begonnen met onderzoeken bij de fertiliteit sarts. Vandaag de uitslag gehad. Zaad manlief was erg slecht. 4% a en 1% b. Nu beginnen we direct aan iui-traject.
    Van de ene kant blij dat er wat is gevonden. Aan de andere kant balen dat het zo slecht is. Ze weten niet wat de oorzaak is. Wordt dat normaal niet eerst uitgezocht?

    Verder heb ik een cyclus tussen de 28 en 32 dagen. Op dag 14 heb ik pas echo. Dan kan ik waarschijnlijk pregnyl spuiten. Zodat ze evt woensdag dag 16 e iui kunnen doen...maar als je een cyclus van28 dagen hebt. Ben je danniet al te laat?
    Allemaal vragen na die tijd.. pff...
    Domperdag. .kans op zwangerschap is nu wel flink gedaald. ..
    Hoop dat jullie meer geluk hebben.
     
  2. Meissie1001

    Meissie1001 Fanatiek lid

    6 aug 2013
    1.880
    358
    83
    Vrouw
    Reizen, fotografie
    Breda
    Waarom doen ze iui met maar 5% goede zwemmers? Dit moeten toch wel 50% zijn eigenlijk. Na opwerking 1 miljoen nodig. Hoeveel zaadcellen heeft hij totaal??
    Lijkt mij geen normale gang van zaken hoor!
     
  3. Beeb1987

    Beeb1987 Actief lid

    23 nov 2014
    373
    1
    16
    Vrouw
    leerkracht b.o.
    Noord Holland
    Eens met meissie... Is er een andere arts/ ziekenhuis waar je voor een 2nd opinion heen zou kunnen? En je zou altijd nog even kunnen bellen met de poli nu er nog vragen bij je opgekomen zijn hoor!!!
     
  4. bloemetjes123

    bloemetjes123 Actief lid

    19 sep 2014
    102
    0
    0
    NULL
    NULL
    @meissie: min 50% is inderdaad normaal. Totaal aantal spermacellen 15 miljoen is normaal, dit was 3, 5 miljoen, dus ook veel te weinig.
    Die 1 miljoen heb ik ook gehoord, 800000 na bewerking..
    Ik ben onder behandeling bij een fertiliteitskliniek, neem aan dat ze daar de meeste expertise hebben toch?
     
  5. bloemetjes123

    bloemetjes123 Actief lid

    19 sep 2014
    102
    0
    0
    NULL
    NULL
    In de tussentijd de arts telefosch gesproken.
    Er was echt wel een kans op xwangerschap door iui, anders begonnen ze er helemaal niet aan.
    We mochten ook best doorgestuurd worden naar uroloog, maar ze gaf al aan dat er bijna nooit een oorzaak wordt gevonden.
    Verder moesten we dit ook deels zien als second opinion van t sperma. Alleen dan gingen ze er ook direct wat mee doen ipv weg te gooien.

    Gelukkig heeft ze me geru kunnen stellen en gaan we volgende week de behandeling doen. Als t niet lukt gaan we kijken om we nog nadere onderzoeken voor mijn man gaan doen.
     

Deel Deze Pagina