Meiden, Ik ben er vanochtend achter gekomen dat ik (pril) zwanger ben.. Geheel onverwachts, geheel niet de bedoeling.. Want.. Ik ben net 19 weken geleden bevallen dmv een keizersnee met 41weken, van onze dochter! Maar toch is deze baby heel erg welkom, en hoop ik dat alles goed mag gaan. Nu mijn vraagje, mijn huisarts is vorig jaar bij mijn eerdere zwangerschap de gehele tijd ook mijn verloskundige geweest. Hij is nu opgehouden met de verloskunde.. Maar nog wel mijn huisarts.. Moet ik nu eerst de huisarts bellen of straks gelijk de verloskundige..? Aangezien je 6-12maanden niet zwanger mag worden, en dit nu 4.5 maand geleden is.. Wat zouden jullie doen?
Allereerst gefeliciteerd! En ik zou de verloskundige bellen en de situatie uitleggen. Daarna kan je altijd de huisarts nog bellen toch.
Gefeliciteerd! Wat ik begrijp van een ks. is dat het vanwege litteken in de baarmoeder dat dit mimimaal een jaar moet herstellen. Zou idd. je VK bellen.
Ik zou de vk bellen en anders de gyn. Ik heb altijd begrepen ar je een jaar moet wachten na ks ivm scheuren van het litteken was je meer kans ook hebt
Ik zou gewoon de HA bellen. Hij was de vorige zwangerschap van alles op de hoogte en kan je misschien wat 'advies' geven. Dat hij geen VK meer doet betekent niet dat hij het vergeten is. Uiteraard zou ik ook VK bellen, je zult toch afspraak moeten maken voor echo e.d. maar zou de HA in deze situatie niet zomaar passeren.
Bedankt meiden! Ik ga morgen eerst de huisarts bellen idd.. Met verscheidene vragen en dan over paar weekjes de vk!
Ik zou inderdaad de verloskundige bellen.. Want er word gezegd dat je een jaar na een keizersnede niet zwanger mag raken. Anders is er een grotere risico dat je litteken scheurt tijdens de zwangerschap of bevalling. Je kan ook doorverwezen worden naar een gynaecoloog. Sterkte meid, laat je weten wat je gaat doen?
Ik vind het ook wel een beetje eng hoor, maargoed, het is al zo. Mijn gyn vertelde me dat ik weer zwanger mocht raken wanneer ik er weer klaar voor was.. Hij sprak niet over een bepaalde tijd. Maar weet ook wel, dat dit heel snel is..