Hoi dames, Ik heb mij aangemeld op dit forum omdat ik eerlijk gezegd al 2 weken enorm aan het stressen ben. ik ben over 3 dagen 21 en zit het tweede jaar van mijn studie, kinderen zijn dus op dit moment nog niet erg handig. Daarom zit ik aan de pil. Nu mijn situatie. Aan het einde van mijn vorige strip kwam ik erachter dat ik geen nieuwe strip meer had, dit was 6 oktober. Uiteindelijk heb ik de eerste pil van mijn nieuwe strip pas 11 oktober ingenomen. Daarom besloten we het een week met condoom te doen aangezien je pas na een week weer 'veilig' bent. Dus die 5 gemiste dagen plus een week daarna zouden we het met condoom doen. 13 oktober hadden we een jaar (yaaay ) en zijn we naar een cabaret gegaan, eenmaal thuis ging het één over in het ander en hebben we er beide domweg niet aan gedacht om een condoom te gebruiken... De dagen ervoor wel trouw gedaan maar op dat moment was de passie blijkbaar te groot . Ik weet dat de kans heel erg klein is dat het mis is gegaan want het zou een 'one time hit' moeten zijn wil ik nu zwanger zijn. Ik zit echter midden in m'n tentamen week en kan me totaal niet concentreren en zit met mn hoofd alleen maar bij een wat als, wat als. mijn stopweek begint over een paar dagen maar ik wil heel erg graag een geruststelling of een schatting van wat de kans zou kunnen zijn. Ik hou mijn ovulaties en dergelijk helemaal niet bij dus zou echt niet weten wanneer ik zou moeten ovuleren. Als ik me echter houd aan de 14 dagen vanaf m'n eerste dag van ongesteldheid zou dat 27 oktober zijn geweest. Nu ik dit schrijf besef ik me wel steeds meer dat de kans echt mega klein is dat én het sperma nog leefde én ik een eitje heb geproduceerd. Wie heeft er ook ooit in zo een situatie gezeten? en wat kan ik doen om mezelf wat meer rust in mn hoofd te geven? Lange post, sorry daarvoor maar alvast bedankt voor de antwoorden en ik wens iedereen die wel graag een kindje wil maken heel erg veel succes!! ik wil ze ook, maar wel pas over een paar jaar . Groetjes, Leonie
6 Oktober was je dus net ongesteld? Of net niet meer? Normaal gesproken heb je 2 weken na je menstruatie je eisprong. Als je aan de pil bent heb je geen eisprong. Je hebt naar 5 dagen geen pil genomen. Wel slim om tussentijds een condoom te gebruiken. En de kans dat je van die ene keer net zwanger bent. Terwijl je toen dus weer de pil slikte is dus erg klein. Ook denk ik a.d.h.v je datums dat je dus pas 1 week later dan sowieso je eisprong had gehad. Dus niet teveel piekeren het zal allemaal wel meevallen
Er zitten dus 5 dagen tussen het einde van je strip en de eerste dag van je nieuwe strip? (6+5=11 okt) Dat is dan toch prima? En anders over 4 dagen even een test doen. Bij een zwangerschap zal hij dan een duidelijke 2e streep moeten geven.
Aah sorry het was blijkbaar niet duidelijk! Laatste pil was 28 september en moest donderdag 6 okt weer beginnen. Dat werd dus 11 mede vanwege een gesloten aphotheek in het weekend. 7 dagen stopweek is gewoon normaal, dan hoef je ook geen condoom te gebruiken. Maar ik had dus een stopweek van 12 dagen vandaar dat we een condoom gebruikte na dag 7 en tot 18 oktober, behalve dus 13 oktober. Menstruatie begon 3 oktober. Maar thanks iig voor de reacties! Hoe stom het ook is ik merk dat ik een beetje bevestiging nodig heb 😅 Ik wil ook niet mn omgeving laten schrikken omdat het wss toch helemaal niets is maarja ik zit er wel mee en toen vond ik deze site 😊. Maar is je ovulatie nou volgens het boekje 14 dagen na je eerste dag van je menstruatie of 14 dagen na je laatste dag?
Dat is bij elke vrouw weer anders. Bij mij 16-17 dagen na de start van een nieuwe cyclus maar 11-12 dagen voor mijn menstryatie Daarom kan je het beste 16 dagen na de onveilige sex testen in een situatie als je nu zit. Als je zwanger bent moet hij dat dan wel aangeven.
Aah oke! Dat is over 3 dagen, bedankt! Ik wijzig dit bericht nu want ik besef me dat ik dan jarig ben! Oef spannenende verjaardag
Misschien 's het je gerust kan stellen dat je alvast een testje kan doen? Kruidvat 2 voor 5 euro zijn best gevoelig. Ik verwacht eigenlijk niet dat je zwanger bent hoor maar voor je gevoel heeft het misschien wat rust als deze maar 1 streep geeft. Succes met je tentamens!
Je bent dus meerdere pillen vergeten in week 1. Het spijt me te zeggen, maar dan is de kans dat je zwanger bent zeker aanwezig. De 13de zat je ook rond je eisprong, gezien je in principe geen pil hebt gebruikt tot de 11de. Doe een test ongeveer 15/16 dagen na de onveilige sex, dan weet je het zeker.
Vandaag in ieder geval alvast een testje gedaan en die was negatief dus hoop dat het zo blijft! Mn tentamens zijn prima gegaan en ik zit nu in praag. Heb de andere test mee en die ga ik zo dag doen voor de zekerheid! Thanks vpor alle reacties!
je weet niet of er een eisprong is geweest hoor?? die word normaal plat gelegd door de pil en komt vaak pas veel later op gang... maar kans is dat er een eisprong is... 12-14 dagen na het onveilige moment kun je testen, trouwens zou ik bij meerdere vergeten pillen de hele strip als onveilig rekenen... ga in ieder geval geen natuurlijk cyclussen met je eigen vergelijken, normaal heb je geen cyclus en kan je eisprong dus niet/later plaatsvinden!
Thank voor de ondersteuning in mn gekkigheidperiode merl dat ik het wel echt een leuk forum vind en er veel van leer! Blijf mog wel even plakken en meegenieten van anderen hun zwangerschap! Ga ik zelf over een jaartje of 4/5 ook mee beginnen 😁🎉
Fijn dat je niet zwanger bent En gezellig dat je mee blijft kletsen. Je hebt ook nog tijd genoeg als je nog een studie etc doet. Hoe oud ben je? Ik was bij de 1e 28 en nu dus net 30
Ik ben sinds 1 dag 21 tweedejaars Future Planet Studies student 😁 Ik wil ook graag rond de 26/27/28 zijn bij de eerste, lijkt me de perfecte leeftijd als het allemaal uitkomt met een partner ed. Maar mn vriend en ik zien onze relatie wel echt voor de lange termijn en hij is ook super stabiel (de relatie). Een kindje nu was zeker niet optimaal maar we waren vandaag in de dierentuin en het leek ons al helemaal geweldig om er later samen ook heen te gaan met onze toekomstige kinders. Grappig genoeg hadden we allebei zoiets van: beter dat ik nu nog niet zwanger ben maar het was anders ook wel erg leuk geweest. Hij heeft iig al een goede baan dus financieel gezien was het allemaal ook wel te doen zijn geweest.
Wat leuk. Ja de dierentuin etc is 10 maal leuker met een kindje Maar geniet maar eens flink van elkaar en dan komen die kindjes inderdaad over een aantal jaar wel
Precies! Dat is het plan en ik wil ook graag toch nog wven werken ed. Voor de ervaring en dan pas mama worden zodat ik daarna hopelijk makkelijker weer aan de slag kan