Ja inderdaad vervelend dat wachten als het goed is zou morgenvroeg of donkerder moeten zijn of weg dan zoals je hoopt..
Nee niet meer getest nu, heeft toch geen zin ik wacht ff tot morgen of overmorgen, dan zal het of opgelopen zijn of weer wit
Jeetje wat spannend zeg!!!! Ik kijk ook mee, erg benieuwd..... Wat ik nooit snap is dat je maar even die follikel-groei-pijn hebt, terwijl de follikel al begint te groeien tijdens de menstruatie.... Dat is toch eigenlijk vaag.... Of voel je het alleen als hij bijna max is zeg maar...
Ik denk dat je het pas echt gaat voelen als ie op springen staat omdat ie dan op z'n grootst is en het dan gespannen wordt eromheen. Denk ik
Wat een ellende! Zit mezelf helemaal gek te maken hier irritant... Door de zenuwen word ik nog misselijker... Nu precies vandaag dat m'n man een etentje heeft met z'n werk en is hij dus pas laat thuis. Bleh wou dat het vast morgen was!
Jeetje meid, heb met je te doen hoor! Wat een spanning. Kan wel zeggen probeer maar wat afleiding te zoeken, maja dat is natuurlijk heel moeilijk. Digi knuffel van deze kant!
Heb een oud topic van mij gevonden van augustus waarin ik dus ook een streepje had tijdens mijn ei, maar die is echt vele malen minder duidelijk dan deze m.i. Die zag er zo uit:
Hai ladies Ja heb weer getest en er staat alleen nog een tuurstreepje Voel nu ook wel soort van kramp dus denk dat het dan toch echt weer m'n ei is wel echt raar hoor vorige maand was m'n cyclus weer netjes en nu wordt het dus weer richting 38 dagen... Balen. Ik denk dan aan mensen die onregelmatige cyclus hebben en wel bezig zijn om zwanger te raken, die zouden een gat in de lucht springen bij zo'n test. Jammer dat dat kan.
Die is inderdaad stuk lichter als gisteren. Inderdaad echt raar dat ie zo reageert op je ei! Maar ben voor jou blij dat het zo is
poef dat was even spannend zeg. vervelend dat je cyclus dan weer zo lang gaat duren, maar ik geloof dat je wel blij bent met de uitslag dat je niet zwanger bent toch?
Ja ik heb ook wel eens gedacht zo rond me eisprong.. Was toen ook echt roze... Joh spannend, ben benieuwd over een dag of 2 hoe ie er dan uitziet Shart!!!! hihi