Hoeveel dagen na innesteling hadden jullie een positieve test? Ik heb ditmaal een "korte cyclus" met een kortere luteale fase dan normaal, en vraag me af of het geen innesteling is (8 DPO). Morgen moet ik hormonen laten prikken en deze week nog voor bespreking van de resultaten, maar als ik zwanger zou zijn, zou het normaal kunnen zijn dat sommige resultaten afwijken van "normaal" (ik moest nl. op dag 2 in mijn cyclus laten prikken, i.e. sommige dingen die ze gaan onderzoeken zijn anders ngl. de dag). Alvast bedankt voor jullie antwoorden.
ik weet niet precies me eisprong maar ik heb posi getest 5 dagen voor nod. dus dan zeggen ze 9 dagen na eisprong omdat je 14 dagen na eisprong ongi moest worden.
Je moet genoeg hcg hebben en dat verschilt per persoon. Sommige hebben een hele vroege positieve test anderen pas een week na NOD. Je ovulatie zegt niets over de innesteling of de hoeveelheid hcg dat je hebt. Ik zou niet eerder testen dan 10 DPO, maar liever nog wachten tot NOD.
Even ter antwoord voor mensen die later op dit topic terechtkomen via de zoekfunctie: ik heb gelezen dat je ten vroegste 2 à 3 dagen na innesteling een positieve bloedtest kunt hebben, en 5 à 6 dagen na innesteling een positieve urinetest. Misschien dat een tweeling/meerlingzwangerschap anders is omdat je dan meer HCG maakt (immers 2 of meer eitjes) maar dat zijn uitzonderingen, dat zou ik niet als "testtermijn" aanhouden.