Binnenkort heb ik een onderzoek. Ze spuiten dan vloeistof in mijn eileiders en baarmoeder. Vind het best eng en was benieuwd of er hier mensen zijn die dit gedaan hebben en wat jullie ervaring hiermee is. Alvast bedankt !!
Ik heb het onderzoek ook gehad. Vond het niet fijn, maar net op het moment dat ik dacht: En nu stoppen was het ook al klaar. De verhalen die je leest zijn wisselt, de 1 vind het prima te doen en de ander vond het klote Succes
Ik heb er ook 1 gehad en het was kort ,maar wel heftig. Ik had wel een pijnstiller van te voren genomen en ook 1 erna,die had ik wel nodig,maar ik heb ook een gevoelige baarmoeder. Veel succes en duim voor een goed uitslag!
ja heb toen ik 19 was meer dan 1½ jaar chlamydia gehad en er is verder geen onderzoek toen geweest, en nu zijn we bezig en wou ik dat wel. Mocht meteen naar zh van mijn ha. En bedankt voor alle tips
Mijn beste vriendin heeft er 1 gehad. Ze vond het erg pijnlijk en net toen ze het niet meer trok, was het klaar. De uitslag was goed en inmiddels is ze hoogzwanger!