Eisprong voelen.

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Suprise, 21 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Suprise

    Suprise Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.293
    1
    36
    Hallo allemaal.

    Wij zijn dan nog wel niet bezig met bewust weer zwanger worden maar ik heb mijn pil laten staan nadat ik door de pil heen zwanger ben geworden en dit helaas op een ma uitliep. Nu lees ik vaak dat meiden hier hun eisprong voelen. Mijn vraag is wat voel je en waar voel je dat. Als ik klaar ben met mijn opleiding willen weer proberen om zwanger te worden, en ik ben nu bezig om te kijken hoe mijn lichaam rond mijn ei en tussen mijn ei en nod reageert zodat ik mijn lichaam een beetje ken zonder pil.

    Groeten Suprise
     
  2. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Het is zo moeilijk om te zeggen; zo voelt het! .. de ene voelt hem wel, de ander niet, de ene heeft ei groeipijn, de ander niet, de een heeft vruchtbaar slijm, de ander niet..

    Misschien zijn ovulatietestjes of tempen een manier voor je? :)
     
  3. Suprise

    Suprise Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.293
    1
    36
    Nou ik heb dus elke maand rond mij ei een stekend gevoel in mijn buik net onder mij navel de ene keer links de andere keer rechts. Ik vraag mij af of dat mijn ei zou kunnen zijn omdat volgens mij de eierstokken lager zitten. Teminste zo lijkt het wel op de plaatjes. Ovu testen heb ik idd ook over na gedacht. Ik heb een hele regelmatige cyclus met 28 dagen misschien toch maar es een rondje ovu-testen gebruiken om te kijken of die steken die ik voel met mijn ei te maken hebben. Volgens mij berekening heb ik vandaag mijn ei en ook nu weer de steken.
     
  4. Jkuil01

    Jkuil01 Bekend lid

    6 mei 2012
    828
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hier voelde ik ook elke maand mijn ei meestal 1 dag buikpijn dan was het weg volgens de berekeningen was dit voordat mijn eitje sprong dus hadden goede richtlijn
     
  5. Suprise

    Suprise Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.293
    1
    36
    Hier dus elke keer op de dag dat ik mijn ei moet hebben (volgens mijn berekening) aan 1 kant een stekend gevoel wat ook niet heel lang duurt. Maar ik vraag mij dus af of dat het zou zijn. Voor ovutesten welke raden jullie aan?
     
  6. cici86

    cici86 Fanatiek lid

    29 dec 2009
    1.266
    0
    0
    Germany
    ik voel dat ook nooit. ik ben nu bezig met temperaturen en ovulatietesten om erachter te komen wanneer me eisprong is.
     
  7. Suprise

    Suprise Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.293
    1
    36
    ik weet dus niet of ik het voel. Als ik volgend jaar zwanger mag worden zal dat mijn 4e zwangerschap zijn. (2 Sterretjes en een stoere vent) Ben tot nu toe altijd snel zwanger geweest. De laatste keer zelfs compleet onverwacht. Nu loop ik toch aardig richting midden 30 en zeker als we serieus voor een zwangerschap gaan. Wil mn lijf dus goed leren kennen en kijken wat voor dingen ik voel tussen ei en nod. Gewoon om mezelf niet gek te maken. Mijn eierstokken rammelen toch behoorlijk dus volgens mij kan ik mezelf heel goed zwangerschapskwaaltjes aan praten.
     
  8. Appeltje1985

    Appeltje1985 Niet meer actief

    ik kan er elke maand bijna de klok op gelijk zetten...
    na het eten ontzettende krampen en na 10 minuten is het over.
    de ene maand links, de andere maand rechts.
    op zich handig om te weten maar het is dan 's avonds nog zo gevoelig dat klussen niet te doen is :(
     
  9. Lotje1986

    Lotje1986 Fanatiek lid

    2 aug 2012
    1.633
    0
    0
    De een heeft asociaal veel zin in sex :D de ander niet
     

Deel Deze Pagina