Hallo allemaal. Wij zijn dan nog wel niet bezig met bewust weer zwanger worden maar ik heb mijn pil laten staan nadat ik door de pil heen zwanger ben geworden en dit helaas op een ma uitliep. Nu lees ik vaak dat meiden hier hun eisprong voelen. Mijn vraag is wat voel je en waar voel je dat. Als ik klaar ben met mijn opleiding willen weer proberen om zwanger te worden, en ik ben nu bezig om te kijken hoe mijn lichaam rond mijn ei en tussen mijn ei en nod reageert zodat ik mijn lichaam een beetje ken zonder pil. Groeten Suprise
Het is zo moeilijk om te zeggen; zo voelt het! .. de ene voelt hem wel, de ander niet, de ene heeft ei groeipijn, de ander niet, de een heeft vruchtbaar slijm, de ander niet.. Misschien zijn ovulatietestjes of tempen een manier voor je?
Nou ik heb dus elke maand rond mij ei een stekend gevoel in mijn buik net onder mij navel de ene keer links de andere keer rechts. Ik vraag mij af of dat mijn ei zou kunnen zijn omdat volgens mij de eierstokken lager zitten. Teminste zo lijkt het wel op de plaatjes. Ovu testen heb ik idd ook over na gedacht. Ik heb een hele regelmatige cyclus met 28 dagen misschien toch maar es een rondje ovu-testen gebruiken om te kijken of die steken die ik voel met mijn ei te maken hebben. Volgens mij berekening heb ik vandaag mijn ei en ook nu weer de steken.
Hier voelde ik ook elke maand mijn ei meestal 1 dag buikpijn dan was het weg volgens de berekeningen was dit voordat mijn eitje sprong dus hadden goede richtlijn
Hier dus elke keer op de dag dat ik mijn ei moet hebben (volgens mijn berekening) aan 1 kant een stekend gevoel wat ook niet heel lang duurt. Maar ik vraag mij dus af of dat het zou zijn. Voor ovutesten welke raden jullie aan?
ik voel dat ook nooit. ik ben nu bezig met temperaturen en ovulatietesten om erachter te komen wanneer me eisprong is.
ik weet dus niet of ik het voel. Als ik volgend jaar zwanger mag worden zal dat mijn 4e zwangerschap zijn. (2 Sterretjes en een stoere vent) Ben tot nu toe altijd snel zwanger geweest. De laatste keer zelfs compleet onverwacht. Nu loop ik toch aardig richting midden 30 en zeker als we serieus voor een zwangerschap gaan. Wil mn lijf dus goed leren kennen en kijken wat voor dingen ik voel tussen ei en nod. Gewoon om mezelf niet gek te maken. Mijn eierstokken rammelen toch behoorlijk dus volgens mij kan ik mezelf heel goed zwangerschapskwaaltjes aan praten.
ik kan er elke maand bijna de klok op gelijk zetten... na het eten ontzettende krampen en na 10 minuten is het over. de ene maand links, de andere maand rechts. op zich handig om te weten maar het is dan 's avonds nog zo gevoelig dat klussen niet te doen is