@erin best te nassen eej, die groene jupiler. Wen d'r alvast maar aan (hoop ik) @mary inderdaag True blood is zo vet, net seizoen 4 gehaald en meteen afgekeken en nu helemaal verslaafd aan Game of Thrones en inderdaad rose bier 0% is nog het beste te doen als je al die ijsthee beu bent
game of thrones seiz. 2 moet maar snel op dvd komen voor de hbo en download nitwits onder ons.. *lees mij* hihi ik vond hem echt lekker die groene juup! weer heel licht soort hoofdpijntje nu... hmmz! *maak me gek maak me gek* hahaha overmorgen proefkapsel vd bruiloft als afleiding!
Mag seizoen 4 nog niet kopen van me liefje (ja af en toe luister ik) heb die andere met korting gekocht namelijk. Game of thrones lijkt me ook erg goed alleen nog niet op tv te zien. Voorlopig zit ik te wachten op Twilight Breaking dawn 2 (november in de bioscoop ) Erin proefkapsel wat leuk heb je al een idee hoe je het wilt?
ja ik weet het al precies! haha ben benieuwd of het de kapster gaat lukken maar denk het wel hoor! er komen iig lekker veel krullen in en het wordt vd helft opgestoken!
spannend baby Ik heb me voorgenomen om niet van te voren te testen maak ik mezelf helemaal gek mee. Eerst wachten tot ik over tijd ben. (zeg ik nu hoor haha) Ik ga er ook maar vanuit dat et niet zo is dan kan het alleen maar mee zitten mocht ik toch over tijd zijn en toch zwanger zijn. Anders is t weer zo een teleurstelling! Ik moet helaas nog bijna 2 weken tot mijn NOD. Pff erge 2 weken altijd! Gister was een vriendin er die heeft een klein mannetje van een half jaar nu. echt zo leuk!
Heb je er een plaatje van???? Neem die mee naar de kapper had ik vorig jaar ook gedaan dat raden ze meestal ook aan Ben zelf vorig jaar 10 juni getrouwd dus weet precies hoe je je voelt (dubbel zenuwachtig hihihi) Maar het klinkt perfect
Stephanie86 leuk he al die hummels om je heen snap wat je bedoelt hoewel het bij mezelf dan extra hard gaat kriebelen. 1 vriendin heeft 1 meid 18 maanden en een jongen 1maand (de tweede was een verassing) 1 vriendin heeft een meid nu 15 maanden een kennis van ons een jongen 6 maanden en een andere kennis een jongen nu bijna 2 maanden Ik wordt omringd door kleintjes dus kan niet wachten tot we er zelf 1 hebben (of een tweeling kan ook)
ik ben echt blij met dit forum. zit ook op een ander alg. forum wat over zwanger zijn gaat, maar daar heeft iedereen al een kindje en ik krijg over mijn zenuwtjes voor zaterdag enkel stomme reacties als kalm aan doen en gemiddeldes van een jaar naar mn hoofd. vind ik zó flauw he. alsof ze zelf allemaal helemaal zen waren toen ze nog zwanger mochten geraken. en blijkbaar mag je bij ronde 1 nog niet zenuwachtig zijn ofzo.
@ mary125: Ja gaat dan inderdaad erg hard kriebelen. Andere vriendin heeft ook een kleine van 10 maanden en die van een collega is net een jaar geworden, Alleen die dan gister bij me was is echt mijn beste vriendin en is zo een leuk mannetje. Zij was trouwens gelijk de 1ste poging al zwanger. (en die andere vriendin van mij ook) dan valt het toch wel tegen dat ik nu in ronde 4 zit. Maar ja mogen nog niet klagen.
Het wordt vaak gezegd het kan een jaar duren. Maar niet te vergeten er zijn uitzonderingen. En achter af is het makkelijk praten maar denk dat ze er toen hetzelfde bij zaten als wij nu kalm aan doen is een goed advies maar het naleven een ander hihihihi. Doe jij maar lekker zenuwen doe ik mee goed kon het namelijk toch niet laten en heb een early test gehaald donderdag ga ik testen
@ erin79: Ja makkelijk praten als je al een kleine heb dan :S natuurlijk mag je zenuwachtig zijn en ja opzich hebben ze wel gelijk dat het gemiddeld een jaar duurd maar ja zenuwachtig ben je toch...want het kan wel al bij de 1ste ronde!
Zo, hoihoi, zo meteen eerst weer even alle verhalen lezen want het gaat weer als een sneltrein als je er een paar uur niet bent Bij mij nu dag 24.. zo meteen maar weer een ovutestje doen na 12 uur.. Vorige cyclus had ik een positieve op cd 26... dus we zullen zien.. misschien nu eerder, anders nog 2 daagjes geduld.. Voel wel dat er vanalles aan de gang is.... XxX
2 zijn ook hele goeden vrienden van me de kids groeien ook op met dat ik tante mary ben . die van een maand uit had ik pas gezien hij deed zn oogjes open en keek mij aan zn moeder zei dit is tante mary en hij begon te glimlachen mijn..... dan smelt je hart echtwaar. Ik zit inmiddels in ronde 7
Y87 hahaha dat had ik ook sinds gistermiddag niet meer ingelogd ik kijk vanmorgen en liep gelijk 5 paginas achter zou druk blijven klussen zeker als het ei onderweg is
Nou inderdaad haha een pagina of 5 ja klussen geen probleem Maar tis nog maar ronde 3 en heb ronde 1 geen ei gehad, 2de wel, maar hoop zo dat ik er nu wel 1 krijg..
ja echt zo lief dan he! dan smelt je hard toch! Gaat inderdaad erg hard hier! Iedereen flink in de zenuwen! Ik heb momenteel buikpijn maar moet zeggen dat ik dat laatste week of 4 wel vaker heb dus zeg waarschijnlijk niks.
Game of Thrones is VET! Heb nog wel ergens een linkje voor online te kijken, kan wel pb-en als ik thuis ben Erin: zorg dat je een camera mee hebt om er foto's van te maken als je je kapsel hebt! Heb ik ook gedaan was erg leuk Have fun in ieder geval, lekker laten verwennen door de kapper! Verders... nog steeds niks echt doorgebroken.. ik wacht nog een week af!
hihihi ja iedereen in de zenuwen en iedereen probeerd zich ervanaf te praten ik heb last van zoveel dingen dat ik het echt niet meer weet.
Pluizje ook een goed idee (had ook foto's laten maken door de kapper was ik vergeten te zeggen) waar zit ik toch met me hoofd