Hai meiden, Nieuwe ronde, nieuwe kansen... Ben helaas gisteren (6 jan) ongesteld geworden na een cyclus van 29 dagen. Wanneer moet ik nu gaan beginnen met het testen voor mijn aankomende eisprong? En wat is het beste tijdstip om dit te doen?
Ik begon altijd op dag 10 van mijn cyclus en het beste is om s'morgens tussen 8 en 10 te testen en s'avonds tussen 8 en 10. Dit is ook het advies van het ziekenhuis waar ik onder behandeling ben. Let wel, het is beter niet met ochtendurine te testen. En drink niet teveel van te voren. Mijn eigen tip is, bewaar je testen zodat je ze kan vergelijken met elkaar. Ik plakte ze in een schrijfblokje met datum, en cyclus dag erbij.
ging net dezelfde vraag stellen. Hopelijk korte cyclus, anders zal ik niet toekomen met mijn testen die ik besteld heb. Waarom 2x/dag?
Om je ei niet te missen. Dit is het advies van mijn ziekenhuis. Als ik rond mijn ei zat teste ik ook vaak zelf 3x per dag. Ik gebruik(te) sensitest (de normale) en als die positief was deed ik een clearbleu met smiley om er zeker van te zijn. Sensitest Ovulatietest dipstick vanaf 0.49 | Sensitest
ahja. Ze zijn toegekomen nu nog 9 dagen wachten en we kunnen er aan beginnen. We hebben weer zwangerschapstesten in huis ook nu.