Ik heb zelf altijd een drukkende pijn in mijn onderbuik. Na 2-3 dagen houdt het op. Ik denk dat dat dan mijn eisprong is. Ik heb zelf geen steken. Ik heb wel 1 keer een steek gevoeld maar sindsdien weer alleen maar een drukkend pijn gevoel. Ik heb ook bijna altijd steekjes in mijn borsten wanneer ik ongesteld moet worden.
Fijn dat je zelf zo goed je eisprong kan voelen ! Ik weet nu ook waar ik op moet letten. Wat me deze ronde dus zo opviel was de pijn in mijn baarmoeder tijdens het vrijen ! En pijn in mijn borsten had ik vorige maand echt heel erg.. Nu heb ik het gelukkig minder. Wel ietsje. Maar die reken ik ook niet meer mee als potiencieel symptoom
Hoi meiden, Ik voel altijd erge steken vlak boven mijn lies en mijn buik voelt dan zo opgeblazen als een ballon. Oftewel ik heb steken, maar ook een bepaalde druk in mijn buik. Ik denk dus dat als je een bepaalde druk voelt, dat ook kan duiden op een eisprong. De een voelt wat adners dan de ander en soms in mindere of meerdere mate.